• biscuit
  ****

  No dobře, není to žádné veledílo, ale pořád mi to přijde tisíckrát záživnější a vtipnější, než kdejaká současná TV tvorba a to i přes všechny otisky socialismu, které v tom jsou. V celé sérii je pro mě nejvýraznější postavou Jára v podání Karla Heřmánka. Ten umí toho blbce tak dokonale, že konkurovat mu může snad jen Ondra Vetchý. Ty dva vedle sebe v rolích pitomců, to by byla smrtelná kombinace, alespoň pro mě. I když samozřejmě nevím, jestli pan Heřmánek už věkem neztratil tu autenticitu, kterou disponoval tady.(9.8.2016)

 • D.Moore
  ***

  Z prvního dílu "Šéfů" jsem si pamatoval jen závěr, v němž se VB snaží vyndat Karla Heřmánka z renaulta a Petr Nárožný čelí svatební mafii. O to více mě dnes překvapilo, co se děje předtím. Jsou to takové nenáročné, příjemně vtipné historky z pražského podsvětí, ze kterých vyčnívají obzvlášť ty s odnášením koberce a s dohazováním "sestry".(12.9.2015)

 • Georgex
  ****

  Šéfe, kdyby takto vypadal každý televizní film, to by byla paráda! Na jednu stranu je na filmu vidět, že se točil za malé peníze, ale na druhou stranu zakládá na vynikajícím výkonu herců, kde na Petru Nárožném a Karlu Heřmánkovi je vidět, že si role opravdu užívají. Říkam si, proč už dnes nevznikají takové filmy, možná proto, že už nejsou tak velcí herci jako dříve. Příběh sňatkového podvodníka a zloděje aut, kteří se rozhodnou změnit předmět svých zlodějen je opravdu parádní. Parádně promyšlené akce, které se postupem času zvrknou a dopadne to jak dopadne. A už dlouho jsem se nenasmál při závěru filmu jako právě u tohoto. Rodinka "mafiánů" ´byla geniální. Celkově hodnotím film jako velice povedenou oddechovou komedii. Moje hodnocení 75%(3.7.2011)

 • blackrain
  ***

  Přesně tak, švec se má držet svého kopyta. Pokud se ho nedrží, dopadne to přesně takhle. Jediný, kdo z celé povedené partičky za něco stojí je Petr Nárožný. Taky na to pěkně dojel. Karel Heřmánek hraje takového blbečka, který používá mozek ve špatnou dobu. Šlapku Marcelu jsem Nadě Konvalinkové vůbec nevěřila. Byla falešná jako pětník. Je to taková jednoduchoučká zábava, která neuškodí.(5.6.2011)

 • Oskar
  ****

  Víte, já mám k téhle šéfovské sérii tak trochu ambivalentní vztah. Na jedné straně samozřejmě nejsem slepý a vidím v ní všechny ty filmařské nedostatky, dobu vzniku i třeba to, že Naďa Konvalinková se nehodí pro roli oprsklé prostitutky. Jenže na straně druhé - herci se do toho pustili s tak evidentní chutí, scénáře nejsou až na drobné výkyvy špatné a všechny ty finty i charakterově velmi vyhraněné komediální postavy... prostě se mi to líbí.(23.5.2003)

 • - Filmovanie prebiehalo v Prahe, presnejšie v častiach Dejvice, Vinohrady a Staré Město. (dyfur)

 • - Natáčelo se i v obci Bělušice a v Praze Vokovicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace