Nešikovný detroitský policajt se snaží skamarádit se synem svojí přítelkyně. A protože při tom odhalí zločinné spiknutí, nezbude mu než hubatého kluka vzít za parťáka. (Netflix)

Flopik

Miestami skvelo vtipné kde sa schuti zasmejete no a miestami hrozne ukričané a otravné. Ed v takej jeho typickej roli no a malý Kareem zahral dobre no niekedy bol až príliš na facku tak isto ako aj jeho mama. Našťastie je to krátke a ubieha to rýchlo . Celkom som sa bavil ale skôr priemer. ()

Rathalos

Tak v prvom rade treba tento film brat ako srandu a nepozerat na to,aky je scenar,ze to nie je realne a podobne pi*oviny,no a ak toto zvladnete,tak sa budete kralovsky bavit,blazniva,vulgarna,vtipna a hlucna komedia s vynikajucou hudbou a hlaskami,hlavne mlady Kareem to poriadne rozdava vsetkym vokol svojou hubou nevymachanou,co je super a reziser Michael Dowse u mna opat boduje...:-) ()

rublik05

Byl jsem velmi mile překvapen, jak moc si snímek bere na paškál různé zažité stereotypy a staré akčňáky. Pravda, námět není kdoví jak originální, hlavní postava Kareem, který se nápadně podobá mému kamarádovi (zdravím do Jeseníků), je extrémně otravná a jeho dialogy jsou otřesné. Nicméně jeho nechtěné parťáctví s Edem Helmsem relativně funguje a co víc, spolu vytváří nespočet vtipných a šílených momentů. Po dlouhé době jsem se u akční komedii upřímně pobavil. I když je děj relativně předvídatelný, bez nějakých větších zvratů, rozhodně nenudí, pořád se něco děje a celkově má film takovou sympatickou parodující atmosféru. Pokud to vezmu čistě objektivně, je samozřejmě Coffee & Kareem taková blbinka, je spíše parodií, než plnohodnotným snímkem. Tak či onak, je to sympatická, poměrně dobře natočená akční komedie (parodie), která si na nic nehraje, rozhodně nikoho neurazí a nenáročný divák se jistě pobaví. 5/10. ()

papadoce

Nádherne hlučný film, ktorý je treba vidieť jednoznačne v pôvodnom znení. Podľa mňa to je verbálny masaker s pre mňa neznámymi hercami. Presne toto očakávam od 88 minútovej p*******y, ktorá sa absolútne neberie vážne, vie, že je komédia a chce, niekedy až mierne retardovane, pobaviť. Páčili sa mi všetci a všetko. Bad cop & gay cop. ()

johnsnow

Na jedno pozretie v pohode jednohubka. Fóry boli lepšie ako v Dowseho prechádzajúcom Stuberovi ale akcia bola slabšia a poriadne krvavá sa objavila až na konci, aj to bola dosť krátka. Napriek tomu dávam 4* a ten malý chalan je hláškar jak sviňa. ()

moviebuff42

Takhle podařenou komedii jsem dlouho neviděl. (Škoda že nemohla jít do kin, ale musela skončit na té hnusné streamovací službě.) Helmse obvykle moc nemusím ale tady je super. Konečně zase je v něčem Taraji P Henson. Postava Betty Gilpin byla nářez.("Twenty-five percent, 'cause I need to go home and watch a Nancy Meyers movie and erase this day") A nejlepší na tom filmu jsou gangsteři se svými problémy se sebejistotou. No a ta honička u kruhové objezdu! ()

Hemlock

A je to tu zase... Ohrané a v tomto případě bohužel i nevtipně zvolené hlášky s tématikou barvy pleti a závodního drancování análních věnců filmu spíše uškodily. Navíc, aby toho nebylo málo, padá jedno hovno za druhým z úst nesympatické dvojice - dementního policajta s knírkem pornoherce z NDR a černého masokombinátu, který mi lezl na nervy ještě dřív, než začal kecat ty kraviny. Jednou, či dvakrát jsem se krapet pousmál a ze scény s granátem jsem vyloženě jásal, ale to je tak vše, co Coffee & Kareem může nabídnout - 30%. ()

Hovadin

Po dlouhé době zase šílená komedie u které jsem se smál od začátku do konce. Překvapivý děj ale nečekejte. ()

Mamlas

Film charakterizuje obrovská snůška černošských keců a v druhé hlavní roli hnusný morbidně obézní chlapeček. Jediný normální a občas i zábavný v jinak odpudivém castingu je polda v hlavní roli. Asi 5x za film se dá usmát nad nějakou scénkou. Jinak i scénář trapný až otřesný. (15%) ()

Blazis34

Možná až moc laciná komedie, která se snaží být chvilku vtipná, chvíli zas akční. O reálnosti nemusí být řeč. Ačkoliv hlavní postavy byly vtipné, na více než dvě hvězdy to u mě nestačí - 40%. ()

evita_

Nuž, akoby som to...Toto zrovna nie je môj šialok kávy, ale aj napriek tomu som sa bavila. A bavila som sa o to viac, že moja spoločnosť sa bavila nesmierne, a to bolo strašne krásne. Mám rada filmy čo majú takýto efekt. Ale vo všeobecnosti to bola taká kravinka ktorá zabaví, ale nemyslím, že by som si ju chcela pozrieť znova :) ()