Love Life

• USA Love Life
USA, (2020–2021), 10 h 15 min (Minutáž: 27–37 min)

Tvůrci:

Sam Boyd

Anna Kendrick, William Jackson Harper, Zoë Chao, Sasha Compère, Scoot McNairy, Peter Vack, Maureen Sebastian, Ali Liebegott, Lesley Manville (vypravěč) (více)

Série(2) / Epizody(20)

Neotřelý romantický seriál Love Life zachycuje cestu od první lásky až k té poslední, a současně sleduje, jak nás lidé, s nimiž se v jejím průběhu setkáváme, ovlivňují a formují, dokud s jedním z nich nezůstaneme už napořád. V každé sérii této komediální antologie hledá jiný hlavní hrdina svou životní lásku. (HBO Europe)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (4)

Augie Jeong (2020) (S01E01)

Darby a Augie. Dala bych i 4*, ale posledních pár minut mi nějak nesedlo. A bohužel zatím ani Darby. ()

Bradley Field (2020) (S01E02)

Marně se snažím na Darby hledat něco sympatického... ale ten úplnej konec je možná světýlko na konci tunelu. ()

Danny Two Phones (2020) (S01E03)

Po delší pauze se vracím k tomuto seriálu. Víc než Darby mě tu zaujala její kamarádka. Jsem zvědavá, kam to u ní povede. ()

Magnus Lund (2020) (S01E04)

Nevím no... tento díl mi přišel jako velký wtf, asi nevím, co si o tom myslet, stejně jako Darby. Jo a taky bych potřebovala, aby mi ta holka začala být sympatičtější, ale zatím to jde spíš na opačnou stranu. Magnus je vůl, ale rozhodně není sám, kdo se tak chová. ()