She-Hulk se snaží zajistit Emilu Blonskému alias Abomination podmíněné propuštění. (Disney+)

HERGImanCZ

V podstatě pořád to samé, ale mně nevadí. She-Hulk se nám už po několika epizodách očividně vyprofilovala. Nikdo od ní asi už nečeká zázraky, ale já se vcelku bavím. Je to zkrátka taková volnější oddechovka s důrazem na humor. Místy to působí až jako parodie na celý Marvel universe a záleží čistě na vás, jak se k tomu postavíte. K tomu je to dost meta, což si dost užívám. Jediné, co je objektivně opravdu špatné, je akce. Jako k celku se ale k seriálu nestavím nijak špatně, má to svůj tón a diváky si to určitě najde. ()

FaithZombie

Proboření čtvrté stěny může být zajímavé i vtipné, tady bych to úplně klidně škrtla, protože zatím to působí spíš dost cringy. Ale zdaleka ne tak cringy, jako scéna s twerkováním. Naštěstí se tu ale najdou i opravdu vtipné a zajímavé momenty, které to táhnou nahoru. Bohužel je jich ale pomálu. ()

HenryX018

Otřesné CGI, naprosto příšerný humor a neskutečně cringe scéna u soudu. Měl jsem naději ale tohle mě naprosto překvapilo - Nenáviděl jsem každou minutu téhle epizody. A ta finální akce mě položila. Nevím, jestli si další epizodu pustím. ()

Rayen1

Ok, už nemůžu privirat dál oči. Případy jsou jako by je psalo dítě, který vidělo s rodičema na půl oka Život a doba soudce A. K., zatímco si na koberci před telkou stavělo Lego, prostě naivní a tupý, infantilní a nereálný (pomineme, že je to MCU). Chybí mi v tom nejekej kontext a souvislej děj. Pořád platí to, co jsem psal minule - krátká stopáž a pomalej dej, spolu se spojenim s tím, že se na jeden díl čeká tejden, seriál strašně sráží. Bejt to miniserie o čtyřech hodinovejch dílech s pořádnou zápletkou, bude to super. Takhle je to jenom slet random detinskejch událostí a cringe forku bez tmelu, co by to držel pohromadě, už máme za sebou třetí díl a ještě nebyla pořádně navržená zápletka seriálu, ani padouch, ani prakticky nic, co by se nedalo říct jednou větou - právnička po nehodě dostane schopnosti a obhajuje nadlidi. Pořád platí, že budu seriál dal sledovat, ale doufám, že tvůrci konečně trochu maknou... ()

johnsnow

Priemerná ale slušná epizóda kde tentokrát aspoň jeden fór v rámci búrania steny zafunguje. Prípad ohľadom Jablonského je tiež fajn, krátka akčná scéna je taká ehm ale dobre toto o akcii nie je. Avšak potitulkovka to je taká pičovina, že koniec. ()

Dukekuky

Za mě byl začátek skvělěj ale tohle ? Druhá a třetí epizoda jsou velkým sklamáním a musím říct že tohle je asi nejhorší epizoda seriálu (možná bude ještě nějaká horší). Celá epizoda bylo nezajímavá, vůbec nepobavila a že se snažili tam dát zajimavé postavy tak to se nepovedlo. Seriál má špatný rozjezd, je sice možný že se to zlepší ale já v to moc nedoufám. 2/10 ()

RobinPM100

bohužel, Marvel seriály = nudný bezduchý sračky, přitom filmy byly doposud vynikající - výjimka Black widow a Eternals, She-Hulk je další z řady extrémně nudnejch zhovadilostí - a to jsem myslel, že Ms.Marvel bylo dno ()

Karlosik_4

Tak tohle spíš ne, po 2. díle trochu zklamaní, nějakou snahu navnadit a narvat sem #MeToo hnutí bych nějak snesl, ale ten dosud bezvýznamný soudní proces plný nelogických blábolů mě opravdu nezaujal, a vělká (ne)kvalita CGI i mimika She-Hulk tomu všemu nasadila korunu. ()

Prokop_Buben

Slabší. Míchá se zde příliš mnoho aspektů a celkově působí zkratkovitě až přeplácaně. Přikláním se tedy k názoru, že když film/seriál něco dělá špatně, ale uvědomuje si to a dělá si z toho legraci, tak to dílo neomlouvá. Většina postav měla působit vtipně. Ale všeho moc škodí, zvlášť když se jedná křečovitý a na sílu tlačený humor. Korunku tomu nasadila opět scéna mezi titulkami. K tomu twerkování se však nechci vyjadřovat, obrázek si udělejte sami. Tvůrci už zřejmě tlačili na pilu ve snaze přiblížit se Deadpoolovi. Ale abych jen nekritizoval, tak je zde hezky ukázán postupně se zvyšující nátlak médií a společnosti na Jenn. Konec epizody nabídl vcelku povedenou bitku a v divákovi opět zanechává zásadní otázku - kdo touží po krvi She-Hulk? ()

tein

Toto opravdu nudí. Předchozí díl vypadal docela slibně ale tady je vidět dost velký úpadek. Naštěstí to má jen necelou půl hodinu, takže se to přežít dá. Stále je to o několik levelů lepší než příšernej stupidní Moon Knight či otravná Ms. Marvel ()

ReproBoy

Máslany je okej, v tom problém není. Problém je, že od Engame je to jedna sračka za druhou, genderově neutrální jedinci už ovládli filmový průmysl (snad se nedostanou i do porna)  protože ty sračky co sype Marvel, na to se už nedá koukat. Teda dá, ze zvědavosti, ale jinak je to kroucení hlavou. Jedinný co za to stálo byl Loki a What IF ep 8 a 9. Jinak Marvel poslední tři roky hrůza.  Tohle bylo slabší, než EP1 a 2 ()

Johny203

Polovica vtipov super trápnych, druhá polovica dobrých. Búranie štvrtej steny extrémne otravné. Ale je to celkom dobré, dajú sa tam nájsť dobré veci. Inak na to že je to feministický seriál tak tam dajú jednu z, pre ženy najviac ponižujúcich vecí, twerk, je prúser. A kto je sakra Megan Thee Stallion??! ()