Reklama

Reklama

Marc Spector pronásleduje zločince Harrowa a musí vyřešit svoje spory s Laylou a Stevenem Grantem. (Disney+)

Recenze (27)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát se věnujeme schíze varianta “B” a hned to vypadá mnohem lépe. “B” se totiž normálně baví se “zobákem” a děj nemá hluchá místa a zmatené náhodné scény. Vidíme v praxi jak funguje zmiňované “avatarství” a karty jsou na stole (na tajemno se už nehraje). O to víc za to iritují infantilní vstupy verze “A”. Na víc než průměr, ale hodnocení vylézt nemůže (jako opravdu tlupa Bohů nevidí co “ten-co-si-vycpává-boty-skleničkama” dělá? A hlavně… jak to, že on si může vykecávat s Bohy jen tak bez “avatarování” jiným Bohem?). Prostě koncept jako celek, je až moc debilní na nadprůměr. ()

lookin328 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát už to bylo slabší. Špatné CGI už mě pomalu (pěkně rychle) začíná vadit. Cěkal bych taky posun ve vztahu Mark X Steven, chybí 3 epizody a furt se jen hádaj jak dva kouhouti na jednom smeťáku. Doufám, že to nedopadne stylem, že v polovině posledního dílu najednou najdou dokonalou symbiózu, viz druhej Venom… Co je stále perfektní, tak to výkon Isaaca, ten prostě jede strop.. ()

Reklama

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z třetí epizody Moon Knighta byl prozatím nejvíce cítit slibovaný závan Indiana Jonese. Došlo na víc fyzické akce, Oscar Isaac i Ethan Hawke jsou ve svých úlohách nadále skvělí a Moon Knight nadále působí temnějším dojmem než většina ostatních projektů ze světa Marvel Cinematic Universe. Celkově ovšem prozatím třetí epizoda děj posunula nejméně a bylo z ní prozatím cítit nejvíce nataženosti. Což ovšem neznamená, že by třetí epizoda neměla své velmi slibné momenty. Nadále se slibně pracuje s egyptskou mytologií, Oscar Isaac pořád díky skvěle práci s přízvukem dokáže od sebe rozlišit Marca Sceptora i Stephena Granta a pořád se velmi schopně pracuje s tajemnem a všechny trumfy se nevytáhli najednou. Ve své roli Antona Mogarta dokáže zaujmout zesnulý Gaspard Ulliel. May Calamawy jako Layla dostává větší prostor a její postava se zvládne ještě více prokreslit. Epizodu trochu brzdí vysvětlování mnoha věcí, které tak trochu narušují tempo. Ona expozice je možná důležitá, v rámci třetí epizody je jí ovšem až příliš. Na Moon Knightovi je ovšem pořád fascinující ta odlišnost. Nejde o další příběh o muži v pláštěnce, který se snaží zachránit svět, ale je to příběh, který trpí rozpolcenou osobností. A nadále platí, že bude zajímavé sledovat, jak se s tímto hrdinou bude v budoucnosti pracovat. Mohamed Diab třetí epizodou rozhodně odvedl dobrou práci a nadále dokázal našponovat velká očekávání od zbytku seriálu..... ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přestože mám jakoukoliv, takže i tu egyptskou mytologii rád, tak mě tato epizoda nudila. Místy mi evokovala některý z lepších dílů seriálu Hvězdná brána. Nebýt toho fajnového looku a herců, jako je Ethan Hawke a Oscar Isaak...který mě až touto epizodou přesvědčil, že byl pro Moonka správnou volbou, tak by se ten slaboučký scénář, neměl za co schovat. Zatím je kvalita dost kolísavá, funguje to jen s příměsí hororu, nebo vtipu...oboje v této epizodě chybělo. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je s podivem, jak rychle klesá kvalita tohohle seriálu :). Tématika Egypta mě osobně nijak neoslovuje, Ethan Hawk je ve své roli tuctový a způsob, jakým je tenhle díl natočený, nedává moc důvodů k vyskakování do stropu (jak je již v Holywoodu zvykem, ve střižně sedí epileptik, takže akční scény jsou totálně nepřehledné). Samotná postava Moonknighta nemá moc čím zaujmout. Hororový nádech prvního dílu je fuč a co se komediální roviny týče, ta neexistuje. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (27)

  • Epizoda je věnována na památku herce Gasparda Ulliela, který ztvárnil postavu Antona Mogarda, a jenž na začátku roku 2022 tragicky zemřel po nehodě při lyžování. (NiWi)
  • Na Radě bohů se nachází odkaz na kapesní dimenzi „Celestial Heliopolis“, když Steve (Oscar Isaac) jako avatar Chonsua kritizuje bohy za to, že žijí mimo svět, protože už je lidé neuctívají. (Kubaaa97)
  • Scéna, ve které taxikář (Larz Nan) křičí na na Steva (Oscar Isaac): „My money! Where's my money,“ je odkaz na meme: „I Know You're Here, Dracula, You Big Fucking Nerd. Where's my goddamn money?“ Ten pochází z komiksu „Solo Avengers #3“ z únoru 1988. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama