Dr. Death

Trailer 1

Epizody(8)

Trailer 1

Mamlas odpad!

Mimořádně nudné drama o doktorovi, který operuje záměrně tak, aby pacientům uškodil. Zvládl jsem jen necelý 1. díl, tak je to možná i o něčem jiném, ale mi to bohatě stačilo. (2%) ()

b.dragonfly

V Dallasu se děly věci. Seriály z lékařského prostředí mám ráda, o to víc, když se jedná o pravdivý příběh o psychopatickém lékaři, který svého času využíval neurochirurgii k větším či menším pokusům na lidech. Dr. Duntsche hraje Joshua Jackson, kterého známe především ze seriálu Dawsonův svět, a role zabijáka v lékařském plášti mu sedla. Jeho prázdný pohled se na postavu sociopata skvěle hodí. Co může ale celkem naštvat, je neustálé dějové přeskakování v čase. Příběh je to zajímavý, ale ani jednotlivé případy pacientů a to, co jim prováděl, mně nedokázalo nijak výrazně zvednout ze židle. ()

Streeper

Asi jsem od toho čekala daleko více. Trailer mě hodně nalákal na napínavou podívanou. Navíc jsem si o tom vůbec nic nečetla, abych si nezkazila dojem ze seriálu. Ale nevím, přišlo mi to zdlouhavé, některé díly až moc nudné. Joshua je v hlavní postavě dokonalý. Byla to perfektní volba. Sociopata s prázdným pohledem hraje naprosto skvěle. Ale jako celek to moc nefunguje, spíše nudí. Není to ani moc napínavé a celkově se ani moc nevcítíte do kůže pacientů, takže i emoce nic moc. ()

YumiOkami

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

doktor duntsch aka doktor smrt “operuje” prevazne starsi lidi, kteri mu veri a oddane naslouchaji vsemu, co jim nakeca. v prubehu deje si vsimneme, ze dokturek rad mluvi; hlavne tedy o tom, jak genialni je a jak nikdy nedela chyby. nicmene to ale neni pravda - ve skutecnosti je to jen chladnokrevny vrah. — libila se mi ta jeho promena; z atraktivniho a sebevedomyho muze se z nej stala tlusta fetka. prisel o zivot plny radosti, luxusu a svobody - stejne jako ti, kterym ublizil. karma je zdarma :) — hodne me zaujmulo, ze ukazali prubeh tech operaci. bylo to nechutny, ale mrazilo me z toho. — moc se mi libil strih, hlavne ve 4. epizode; taky herci (vsichni tam byli mega sexy, to proste neni mozny) + oddání christopherovych byvalych pacientu (neboli pokusnych kraliku) a doktoru a pravnicce, kteri s tim, jako jedini, chteli neco udelat. a povedlo se! ()

Kytarka

Dokoukáno. Z tohohle mrazí. Jackson zahrál toho egocentrického maniaka naprosto dokonale, v poslední epizodě jen koukal z lavice obžalovaného a stejně z něj šla hrůza... Dr. Duntsch je reálná postava, která i při jednoduchých zákrocích "dokázala" pacienty připoutat na invalidní vozík nebo v některých případech i usmrtit. Absolutní neúcta k pacientovi, porušení několika bodů Hippokratovy přísahy a jednoduše totální absence jakékoli lidskosti vůči druhému dělá z tohohle doktora opravdu postrach. I samotný Joshua Jackson si musel nastudovat, jaký Duntsch jako doktor i člověk byl, aby to dokázal vůbec věrohodně zahrát. Je mi z toho zle, závěrečné popisky toho, jak to v US (a určitě nejen tam) chodí, mi vháněly slzy do očí. Doporučuju, máte-li adekvátně silný žaludek. Aneb, stejně jako s Osvětimí a podobnými událostmi - vždycky je lepší před takovýma věcma oči nezavírat. ()