Reklama

Reklama

Dr. Death

(TV seriál)
Trailer 1

Epizody(8)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (8)

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Mimořádně nudné drama o doktorovi, který operuje záměrně tak, aby pacientům uškodil. Zvládl jsem jen necelý 1. díl, tak je to možná i o něčem jiném, ale mi to bohatě stačilo. (2%) ()

b.dragonfly 

všechny recenze uživatele

V Dallasu se děly věci. Seriály z lékařského prostředí mám ráda, o to víc, když se jedná o pravdivý příběh o psychopatickém lékaři, který svého času využíval neurochirurgii k větším či menším pokusům na lidech. Dr. Duntsche hraje Joshua Jackson, kterého známe především ze seriálu Dawsonův svět, a role zabijáka v lékařském plášti mu sedla. Jeho prázdný pohled se na postavu sociopata skvěle hodí. Co může ale celkem naštvat, je neustálé dějové přeskakování v čase. Příběh je to zajímavý, ale ani jednotlivé případy pacientů a to, co jim prováděl, mně nedokázalo nijak výrazně zvednout ze židle. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

Asi jsem od toho čekala daleko více. Trailer mě hodně nalákal na napínavou podívanou. Navíc jsem si o tom vůbec nic nečetla, abych si nezkazila dojem ze seriálu. Ale nevím, přišlo mi to zdlouhavé, některé díly až moc nudné. Joshua je v hlavní postavě dokonalý. Byla to perfektní volba. Sociopata s prázdným pohledem hraje naprosto skvěle. Ale jako celek to moc nefunguje, spíše nudí. Není to ani moc napínavé a celkově se ani moc nevcítíte do kůže pacientů, takže i emoce nic moc. ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

doktor duntsch aka doktor smrt “operuje” prevazne starsi lidi, kteri mu veri a oddane naslouchaji vsemu, co jim nakeca. v prubehu deje si vsimneme, ze dokturek rad mluvi; hlavne tedy o tom, jak genialni je a jak nikdy nedela chyby. nicmene to ale neni pravda - ve skutecnosti je to jen chladnokrevny vrah. — libila se mi ta jeho promena; z atraktivniho a sebevedomyho muze se z nej stala tlusta fetka. prisel o zivot plny radosti, luxusu a svobody - stejne jako ti, kterym ublizil. karma je zdarma :) — hodne me zaujmulo, ze ukazali prubeh tech operaci. bylo to nechutny, ale mrazilo me z toho. — moc se mi libil strih, hlavne ve 4. epizode; taky herci (vsichni tam byli mega sexy, to proste neni mozny) + oddání christopherovych byvalych pacientu (neboli pokusnych kraliku) a doktoru a pravnicce, kteri s tim, jako jedini, chteli neco udelat. a povedlo se! ()

Kytarka 

všechny recenze uživatele

Dokoukáno. Z tohohle mrazí. Jackson zahrál toho egocentrického maniaka naprosto dokonale, v poslední epizodě jen koukal z lavice obžalovaného a stejně z něj šla hrůza... Dr. Duntsch je reálná postava, která i při jednoduchých zákrocích "dokázala" pacienty připoutat na invalidní vozík nebo v některých případech i usmrtit. Absolutní neúcta k pacientovi, porušení několika bodů Hippokratovy přísahy a jednoduše totální absence jakékoli lidskosti vůči druhému dělá z tohohle doktora opravdu postrach. I samotný Joshua Jackson si musel nastudovat, jaký Duntsch jako doktor i člověk byl, aby to dokázal vůbec věrohodně zahrát. Je mi z toho zle, závěrečné popisky toho, jak to v US (a určitě nejen tam) chodí, mi vháněly slzy do očí. Doporučuju, máte-li adekvátně silný žaludek. Aneb, stejně jako s Osvětimí a podobnými událostmi - vždycky je lepší před takovýma věcma oči nezavírat. ()

Reklama

Reklama