Otec Jeff (Joel McHale) přijede s dcerou Becky (Lulu Wilson) a přítelkyní (Amanda Brugel) na víkend k jezeru. Jenomže výlet se změní v boj o život, když k nim domů vtrhnou vězni na útěku, vedeni nemilosrdným Dominickem (Kevin James). (Dalfor)

ANTYCHRYST

Domácí masakr.. alá.. sám doma v Gore provedení holčiny s kulichem.. Místo Harry jdu do baráku tu máme nudného fašouna a i ostatní trestanci.. krom toho prerostleho.. Jsou naprosto tragický.. Škoda.. že nevíme proč chtěli ten klíč.. Několik krvavých scén film neudělá.. To je trochu málo.. Hudba stejně jako herecké výkony většiny.. Prahbidna.. 20% ()

Clark_Kent

Je fajn, že v téhle rozviklané době se nahlíží víc na ženské hrdinky. Becky je toho silným důkazem. Taková netradiční obdoda Ramba, kdy mladá holka, rozemele partu vězeňských vejlupků. ()

RAFT

Krvavý sám doma nebo vlastně v lese.Holka si hraje na Ramba.Příběh je totálně o ničem.Odfláknuté.Kevin James v roli psychopata.50% ()

JimDeNiro

Tak mám za sebou jeden z mých restů a nebylo to úplně k zahození. Taková variace Sám doma, ale trochu ostřejší. Určitě se mohli tvůrci trochu odvázat, minimálně tam mohli našupat více záporáků, aby byl vyšší bodycount. Tak je to příjemně stravitelná jednohubka, sice dost blbá (jakože děvče ve věku 12 let vymlátí bandu ostrých chlápků - jistě, zlatý Komando :D). Potešil Kevin James jako psycho neonácek, z komika přešel do záporáka a samozřejmě vraždy a gore. Potěšila mě vražda pravítkem, člun také nebyl k zahození a půl hlavy také. Oko ven bylo úsměvné spíše. Ale jako na špatné dopoledne nebo odpoledne fajn záležitost s příjemnou stopáží. Ta třetí hvězda je spíše za ty vraždy.. 60% ()

Mamlas odpad!

Splašek poskládaný z infantilního tuctového dramatu a plýtké nezajímavé HI. Otřesná hlavní hrdinka, nulová atmosféra, otřesný scénář, nuda od začátku do konce, 90% hluchých míst. Koukal jsem 2-4násobnou rychlostí a i tak se nudil. (5%) ()

boumik

Tak co toto bylo :o Tenhle filmy mi neuvěřitelně sedl. Celou dobu jsem koukal s otevřenou hubo* co dovede nasran* pubertacka! Becky jsem už od zacatku věřil že je asi vic psycho než cele vězeňské osazenstvo. Kevin James v roli ve které jsem ho doposud neznal a hodně mile mě překvapil. Pokud máte rádi trošku drsnější Sám doma, tenhle kousek je jasná volba ()

Pitryx

V prvních 10 minutách filmu mi lezl děsně na nervy ten malý arogantní spratek. Naštěstí se to pak změnilo a to dosti razantně. Velmi dobře natočený film s občasnou hluchotou, která však netrvá nikdy dlouho, takže nestihne jít na nervy a nepřinutí člověka zrychlit přehrávání. Příjemnou třešničkou pak bylo pár gore scén.----- 70 %  ()

xxmurphyxx

Možno by to bolo aj na tri hviezdy, ale tie som dal už o dosť lepším veciam. Toto je tak niečo medzi dva a tri. Film sám o sebe nie je zlý, snaží sa trošku inovovať tým, že do úlohy hlavnej hrdinky dá malú nervnú predpubertálnu neurotičku, čo by samo o sebe nebolo zlé. Čo je ale podla mňa zlé, že do úlohy úhlavného zmrda, ktorého má divák nenávidieť dajú taký dobrácky ksicht ako Kevin James.....a ani ten hakenkrajc na temene hlavy mu moc na zlovestnosti nepridal. Toho goreu tu teda mohlo byť tiež ďaleko viac a niekto mohol aspoň okrajovo zmieniť na kiu riť je im ten kľúč a prečo je tak pre nich tak dôležitý. ()

wowylgu313

Takové jakoby trochu zbytečné. Nu což... Příběh totální klišé jen v tomto případě i nudné a úplně o ničem. Jediný za co tady můžete zvednout pravou ruku je Kevin James, který si namísto tisíce průměrných komedií chtěl zkusit roli drsného nacistického zloducha. Byla to špatná volba, mám ho jako herce rád ale tohle mu nesedlo. Takže zase radši back do komedií. No pak tu máme ještě pár "krvavých" scének. Občasné jakési doprovázející kreslené obrázky v průběhu filmu a tím to končí. Nic víc tu nenajdete. Na druhý díl se podívám jen ze zvědavosti zda jdeme procentuálně dolů nebo naopak. Jedničce dávám horší dvě hvězdy za již zmiňované důvody : 35-40% ()

AndrewNewman

Bezduchá blbosť, ktorá ale nie je tak zábavná, ako ostatné bezduché blbosti. Samozrejme tomu nechýbajú herci, ktorí sú mimo, absolútne nelogické chovanie postáv a nejakí tí psy. Mám rád takéto gebuzinky, pri ktorých človek nerozmýšľa, len sa pritom baví. A v tomto „žánri“ bezduchých drsnejších komédií niečo vyjde a niečo zase nie. Toto skončilo bohužiaľ na tej druhej strane. A inak nápad s vrahyňou v puberte tentokrát vôbec nevyšiel. Oveľa zábavnejšie by bolo, ak by si s tými náckami poradila dobre stavaná osemnástka. ()

Emperor1

Přišlo mi to jako parodie na Sám doma, přičemž malý Kevin by se od psychopatické Becky mohl ještě ledasčemu naučit. Ale tuhle bandu neschopných karikatur vedených nemilosrdným zločincem Dominickem by nejspíš zvládl taky. Možná bylo záměrem tvůrců zesměšnit a znemožnit novodobé nácky, kteří po případném shlédnutí pověsí řemeslo na hřebík, spálí Mein Kampf, nechají si po hipísácku zarůst vytetovaný háknkrjoc na palici a překvalifikují se na asistenty pedagogů na školách ve vyloučených lokalitách, protože po tomhle fiasku je už nikdo nemůže brát vážně. Ale bohužel se nejednalo o parodii, ono to bylo myšleno vážně, ovšem v tom případě jsou mé sympatie na straně nebohých zločinců, kteří nechtěli žádné problémy, jen si, vedeni představou o lepším světě, přišli pro něco, co jim patřilo, ale měli tu smůlu, že narazili na špatně naladěného puberťáka, který jim plány krvavým způsobem zhatil. Tady snad ani není nutný spoiler allert. ()

`barocco

Bavilo od zaciatku a dej sa posuval hladko ako horuci noz v masle. S prekvapenim som zistil ze bavilo to viac ako #metoo agitka Nádejná mladá žena ktoru som videl den predtym a ktora zne ovacie u snad kazdeho. ()

Sebule

Nojo, náckové byli vždycky problém... a Kevin James je rovnou jejich předák, musím říct, že svou roli zahrál opravdu dobře a to samé musím říct o Lulu Wilsona, která taky byla skvělá. Hudba zajímavá a docela jsem si ji užil. Ze začátku mě to vůbec nebralo, hrozná nuda, potom asi od poloviny to dostalo trochu šťávu. Vraždy byly vymazlené a krvavé, kdekteré slashery si můžou vzít příklad. Ta zápletka okolo klíče a nějaké přísně tajné věci byla úplně zbytečná, zapomnělo se na ni a vlastně tam byla jenom proto, aby se neřeklo. Tento film je prostě taková jednohubka na večer, žádný zázrak, ale ani žádné zklamání. Hodnocení: 5/10 ()

Easykill

Teď ani nevím, kdo tady byl větší psychoušek! Tak tohle mě hodně bavilo. Lulu je úplně k sežrání a věřím ji všechno. Okamžitě řadím mezi top 10 caklých pizd a tahle s gumídkama je boží. A Kevin James? Tenhle výbuch škatulky se povedl, I když ne tak jako v Block 99 (Vince Vaughn). Vypíchnout se musí i skvělý střih v určitých momentech. Vraždičky jsou parádní, gore celkem povedený a ende je epic surprise. ()

Slack

Takmer som dal o hviezdu viac. Námet bol super. Len ten scenár. Lulu by vedela zahrať lepšie keby mala čo. Na druhej strane rozobrala ich v rámci možností celkom pekne. ()

DeLonge

Ano, opět jsme se dostali až pod samý vrchol totální demence. Všechny postavy jsou trapné, směšné, neherecké, ubohé a odpudivé. Za pokleslou zmínku stojí pouze dvě z nich. Na jedné straně malá, blonďatá mrška s příšernou kudrnou uprostřed čela a ještě příšernějším melírem. Její kadeřnici bych nechal z fleku zavřít! Která je ještě ke všemu fakt dospělácky zmalovaná, jako nejlevnější štětka z pod mostu. A její nasupené a rádoby nasrané výstupy spíše naznačují, že trpí akutní střevní kolikou než jakýmkoliv náznakem herectví. Na straně druhé (mnohem slabší) stojí starý, obtloustlý páprda, který i kdyby si nechal svastiku vytetovat třeba na prdel, bude vzbuzovat asi takový respekt jako bezďák z Hlaváku. Potkat ho, dám mu takový dělo, že by mu ten rumcajs z brady rychle opadal. Pan James by se měl urychleně vrátit do sámošky, kam ostatně patří. Ostatní postavy ani nemá cenu zmiňovat, páč hráli asi tak desátý housle. Sečteno a podtrženo - klasika pro 12ti letý kokůtky a dylinky. Nic víc, nic míň. Jedna * za hezký zpěv a hraní na minikytarku. ()

wrzec

Tak po shlédnutí tohoto filmu už mám žhavého kandidáta na kokotinu roku 2020. Opravdu debilní počin s těžce nesympatickou hlavní představitelkou. ()