Série(2) / Epizody(14)

Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí. (Netflix)

mstychov

Mne se to libi. A ano, jsem mamina v domacnosti. 🙈 Je to realisticke, uprimne a cele o zivote s detmi, kdy se z partneru stavaji rodice a jejich priority a predchozi zivot jdou stranou. ()

charlotteLnD

"I used to dream of this crazy, glamorous, only-in-New-York kind of night and a crazy, glamorous only-in-New-York kind of guy to go with it. Sure, I wanted adventure. But the truth is, I wanted the happily ever after too. I wanted it all."  Ústřední myšlenka super, potenciál poněkud nevyužitej. Vlastně to bylo dost stupidní, ale když na to budete koukat s vypnutým mozkem, pár scén je poměrně, ehm, koukatelných. Občas se dokonce zadařilo (omylem?) zachytit i nějaký ty životní moudra, a to se vyplatí!  "I mean, you should see my children and this man, who would give me anything. Who's trying to give me everything that I want, but somehow... it's just... it's not the same."  "It can't be. The person who gives you all that security can't be the same person who gives you the... thrill, the risk, the excitement, the lust. It doesn't work that way." ()

ir.hools

Tak tohle je žánr asi spíše pro ženy. Ideálně pro vdané ženy, které mají děti, nudí se a přesně takové dobrodružství, jako zažívá Billie, by samy rády prožily. Je to vzrůšo, je to zábavné, jsou tam hezký lidi a pořád se tam něco děje. Mě to bavilo a to moc! 4/5 a klidně bych si dala ještě jednu sérii :D ()

novi74

seriál, který má být podle knih BB Easton, si bohužel z knih vzal jen úvodní myšlenku o deníku a vzpomínkách na divoké sexuální mládí, přitom v knihách je tolik námětů (anorexie, alkohol, drogy, násilí, stalking, těhotenství nezletilé atd.), že toto je trestuhodně promarněný potenciál. takže námět 1* zpracování 1* obsazení hlavních rolí 1* celkem 3 a to jen protože Adam Demos je kus chlapa :-) ()

Oxiduji

Děsná nuda...manželku hraje stará bréca, ač papírově stejně stará jako herec/manža, koukat na ni šlo o poznání hůře. Příběh se točí furt a furt dokola jak vítr v bedně. Brécu pálí dobré bydlo, tak vymýšlí chujoviny. A i když jsem, co se týče moudí ve filmech, velká ptačí fanynka, té obřezané hadici jsem se s chutí zasmála...hezká protetika. Vůbec byl ten milenec hrozně divnej a ty jeho breky byly na kopanec do jeho ploché prdele. Vůbec chování všech postav bylo dost mimo mísu. Jediná sympatická postava byla ebenová kámoška. Vykojené dudle u mladší verze brécy mě už jen rozčilovaly. Dvě hvězdy za některé zajímavé prcačky...dost mi to připomnělo mé divoké mládí.. ()

Cigalone

Chcel som napísať: "Odhliadnuc od sexuálnych scén v celkovej časovej dotácii 1:35 hod. seriál nekonečne ukazuje, ako to aj bolo povedané, realitu s nohami na zemi. Netflix konečne dokázal urobiť zo svojej prvoradej predajnej taktiky (sex, vulgarizmus, búranie stereotypov) unikátny seriál a zakomponovať aj nateraz ohrozenú normalitu manželstva. Nakoniec išlo o mierne nadpriemerný priebeh života mladej ženy, ktorá dozrela, zmenila hodnoty, na chvíľu jej v živote (a v celom plote seriálu) vzrástlo napätie a lá stará láska nehrdzavie, no nakoniec aj deťom dnešnej (stratenej?) generácie, ktorým netflix už dosť poničil hodnotové rebríčky, chápanie normality, "svetového poriadku", musel sám netflix znova napraviť pošramotené hlavičky - "vždy bude iný chlap, ktorý bude viac sexi, ktorý má iskru, ale skutočného partnera to nenahradí; parťáka, ktorý ti vždycky pomôže". To isté musí platiť v opačnom garde. Skoro ako psychoterapia - rozobrať, rozbiť a znova napraviť. Preto tá výučba psychológie? Ale ruku na srdce, koľkí zažili žhavý život za mládi a chcú mať pokojný normálny život dospeláka?" Ale netflix opäť nesklamal, a zničil už tak zničené. ()

dudel3333

Hovorí sa že muži rozmyšľaju "rozkrokom.Tento serial je o žene (kategoria - štetka) ktora sa má skvelo - dokonaly ,dobre zarabajuci sexi manžel,krasne 2 deti ,obrovsky dom na vidieku........ale jej je malo ,jej ex s megavtakom je prednejši ako familia a tak tolko na nho spomina ze sa vydrbe na rodinu a ide za svojim "dlhym " snom ....koniec ()

Choco.Angie odpad!

O ničem. Od začátku do konce. Dabing je příšerný a přitom není na celém seriálu to nejhorší. Přišla krize, tak ji řešili nejhorším možným způsobem? Proč to vůbec vzniklo? ()

Ds_wife

Seriál je mixem nespokojenosti , zbytečných stále se opakujících myšlenek na minulost, sexu, nudy. Z počátku jsem se dokázala do hlavní hrdinky vcítit a pochopit ji, ale s přibývajícími díly to šlo čím dál tím hůř a přes závěrečnou naději na hezké rozzuzlení mě ten úplný závěr naprosto zklamal. ()

mishkad

Tlieskam za názor @Viktooorka  Ťažko hodnotiť tento seriál niekomu, kto si podobnými vecami neprešiel. Preto pánov poprosím, aby sa zdržali zbytočného súdenia. Tento seriál je totiž dobrou sondou do hlavy bežnej zdravej ženy, lebo aj tá má občas problémy a pochybuje. ()

tXtX odpad!

Jeeej :), ďalšie porno pre nadržané a večne nespokojné ženušky, ktoré majú prakticky všetko. Neviem o čom to bolo, ale trtkajú tam každých 10 minút a celé je to tak strašne fantasy, že by sa to dalo pokladať za scifi, prisahám. To naozaj neexistuje na tom Netflixe pre ženy nič normálnejšie, než tieto večne "trtkajúce" trapošiny, v ktorých sa omiela neustále to iste dookola? Koľké z vás to baví stále pozerať?.. Neskutočná primitívnosť. ()

Martin2195

Po dvoch dieloch som nebol schopný pozerať ďalej a zhrnul by som to ako "Demo verzia" seriálu. Herecké výkony, atmosféra a plytkosť deja vo mne evokovali skôr málo úspešný pokus o školský projekt ako seriál z dielne netflixu. 1/10. ()

Emillia

Byť jsem cílovka (matka v domácnosti s malými dětmi), vydržela jsem 10 minut. Unylé, mužští herci bez charismatu, sex mě nebavil. Díky, raději Peaky Blinders 😄 ()

Puma79 odpad!

Fakt neviem čo ma donútilo pozrieť si celý ten seriál až do konca, ale asi si budem musieť vypláchnuť oči kyselinou. Tie prachy čo vyhodili na natočenie tejto chujoviny mohli radšej venovať nejakej skupine na odvykanie od sexuálnej závislosti. ()

Ronniesmithx

Šla jsem do toho s otevřenou myslí a s Billie jsem se na začátku pokoušela soucítit, protože byť nejsem cílovka, tak jsem si představila, jak asi musí být manželství občas těžké. Billie mě ale každou epizodu ujišťovala v tom, že ona mi nesympatická zůstane a že ať se stane cokoliv, tak stejně bude s něčím nespokojená. A taky ty její deníky? Po slohové stránce naprostá katastrofa. Já jsem vážně nepochopila, proč ten seriál celou dobu směřuje někam, když to pak celé otočí a skončí to úplně jinak. Hlavní hrdinka je prostě nevyrovnaná sama se sebou a mění názory jak na běžícím páse. Pořád tam o něčem někdo kňučí a trocha sebereflexe by jim neuškodila. Po dějové stránce to je katastrofa, ale aspoň je to hezky natočené. Určitě to ocení víc někdo, koho herci v tomhle seriálu nějak přitahují, ale jak už jsem zmiňovala předtím, tak bohužel nejsem cílovka a celý tenhle "boom" nechápu. ()

makyyysek

Billie (Sarah Shani) představuje zvláštní úkaz mezi ženami, když jako matka dvou malých dětí mezi kojením a nočním vstáváním myslí na divoké milování se svým bývalým přítelem namísto toho, jak si na dvě hodinky schrupnout. Její manžel Cooper (Mike Vogel) zase představuje zvláštní úkaz mezi muži, protože namísto milování se svou ženou zodpovědně myslí na kariéru, rodinu a na to, jak si schrupnout. Ale dobře, i takoví muži a ženy existují a není špatné jim dát trochu prostoru. Mezitím Billie řeší problém, který už měla paní Bovaryová - rozpor mezi představami a realitou. Billie jako vystudovaná psycholožka nezvládá porozumět ani sobě a řeší existenční otázku, zda vyměnit 85% dokonalosti za 15% tak dlouho a nerozumně, že má člověk chuť škubat si vlasy. Mezitím nám ve vzpomínkách nabízí jízdu, za kterou by se červenala i slečna Bridgerton. Vzhledem k tomu že Billie a její expřítel (Adam Demos) jsou ve skutečnosti manželé, nestydí se před kamerou a tahle část seriálu docela funguje. K tomu přidejte náhled do amerického stylu myšlení, pekáče buchet a vyrýsovaná pozadí a máte nenáročnou oddechovku na dlouhé zimní večery. Jen buďte moudřejší než režisér a udělejte střih cca 3 minuty před koncem závěrečné epizody. Pokud ne, dostane tahle oddechovka, která do té doby aspoň trochu dávala smysl, (i když úplně nevyužila svůj potenciál rozvinout nějakou hlubší myšlenku) pachuť manifestu polyamorie, a toho že všechno o čem Vás Billie celou dobu přesvědčovala, byla jen hromada nesmyslů. ()

Yoyona

Myslim, ze tento serial je velmi kontroverzny. Niekto ho miluje, a ten kto toxicky vztah nezazil, ho hodnoti odpadom. Za mna naopak su postavy a ich spravanie velmi realne a nechapem preco niekto ocakava len pozivnu message, ved o tom zivot nie je. Vizualna stranka, herecke obsadenie, chemia, pribeh, kamera, eroticke sceny - velmi kvalitne. Tesim sa na druhu seriu. ()

zamukooo

Jako soft porno pro ženy je to docela fajn, ovšem příběh je bohužel klasický odraz dnešní doby. Tj. být věrná je nudné a určitě to znamená, že má dotyčná trauma z dětství. Jakákoliv kritika žen je misogynie, rozvést se nebo mít milence je akt odvahy. Opravdu by nešlo aspoň v jednom seriálu tohoto typu nemít ty feministické poučky? Nejde se divit, že většině lidí už to leze na nervy. Nehledě na to, že tento seriál nám naznačuje, že monogamie je umělý sociální konstrukt, zatímco chovat se jako sukničkář/štětka je vlastně přirozené. ()