Sex/Život

(TV seriál)
  • USA Sex/Life
Komedie / Drama
USA, 2021, 6 h 24 min (Minutáž: 43–52 min)

Epizody(8)

Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí. (Netflix)

Trailer

nevermore

A tak, chápu, že konzervativce a příznivce tradičních neupřímných vztahů to neosloví, neřku-li vyloženě nasere. Mně to zas tak debilní nepřišlo a za nějaké myšlenky jsem si říkal, že tomu naperu o hvězdičku více. Jinak come on, mělo by to mít cca o 10-15% víc, za to že to otevírá něco, před čím všichni zavírají oči. Zas takovej hell to nebyl, i když samozřejmě byla místa, kdy jsem zvedal oči v sloup.. ()

applause

I když mi bylo ze začátku jasné, jak to celé dopadne, tak jsem kolikrát nevěřila svým očím. Myslím si, že je to tak, že si člověk myslí, že něco chce, a když to má, tak stejně zjistí, že mu něco chybí. Pak už je na tom člověku, jestli za tím jde nebo ne. Tento seriál tím akorát inovativně ukazuje, že monogamie je tabu. Doporučuji. ()

LukeUp

Seriál o nadržený štětině, co neví, co chce a neváží si toho, že všechno okolo ní je moc v klidu, tak se rozhodne zničit životy všem okolo. Ježiši, jsem mírumilovnej člověk, ale hlavní “hrdince” jsem měl chuť tolikrát rozbít hlavu o zeď, že to neni ani pravda. Hlavně, že tam všichni jebou jak nadržený králíci, ostatně to je tak jediná věc, za kterou se dá dát ta jedna hvězda… ()

orionn12

Co tohle bylo za výplod z fantazie Netflixu budeme rozpoznávat ještě dlouho... Čekal jsem, že by seriál mohl zaujmout tématem ,,matka, která je unavená z péče o děti a chce se vrátit ke svému staršímu já a prožívat pocity jako sex, vztahy" atd. Ale ta matka neboli hl. postava Billie (Sarah Shahi) sice hraje opravdu skvěle a nebojí ukázat se na kameru, ale nedokážu pochopit, jak mohla přijmout tak debilně zpracovaný scénář. Podstata seriálu se od 3. epizody naprosto změní a vidíme jen myšlenky, které bortí manželství a kamarádské vztahy mezi postavami. Doslova nic zajímavého. Přišlo mi, jako bych byl ve škole na hodině biologie a neustále zíval. Sice je občas nějaká dobrá scéna, ale o pár minut později se to celé zase přehodilo na ruby. Podobně jako poslední epizoda, která se jevila jako konečně alespoň trochu logické zakončení. Ale samozřejmě se stane pravý opak. Musím uznat, že konec byl nečekaný po postupném prokousávání se 8. epizody. A ono tohle všechno asi má něco do sebe, ale nepotřebuji vidět každých doslova 5 minut sex scény, nebo stěžování si na problémy, které si nikdo z postav nedokáže přiznat. Párkrát jsem zaznamenal vtipnou hlášku, ale zbytek byl nehorázná slátanina. 30% ()

sofiapetra

Myslela jsem si, že se na to budu dívat jen asi tak deset minut, ale nakonec jsem to viděla skoro celé - trochu jsem to sice posouvala, ale nijak podstatně. Asi pomohlo, že to bylo nadabované a mohla jsem u toho dělat i něco jiného. Stejně jako to, že po několika řadách Homelandu jsem potřebovala něco odlehčeného. A taky se mi prostě líbí už z dob Lovců zločinců Sarah Shaki (musím říct, že víc než Adam Demos, což je dost divné:)). A nepřišlo mi to tak úplně debilní jako podobné věci, ale nakonec musím připustit, že to debilní bylo: protože 7 hodin přesvědčovat diváky, že NĚCO je dobře a pak to v poslední minutě otočit, to už je na psychiatra. ()

• Hlavní hrdinovia príbehu "double B", Brad (Adam Demos) a Billie (Sarah Shahi) sú vo vzťahu aj v reálnom živote mimo filmovej série. (croxika)
  • Seriál byl natočen podle knihy „44 Chapters About 4 Men“ od B.B. Easton. (SONY_)