VOD (1)

Série(2) / Epizody(14)

Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí. (Netflix)

Trailer

Arsenal83 odpad!

Prepadák pre znudené paničky. Ženská, a vybrali naozaj peknú, to nemá v hlave v poriadku. Má manžela, deti, šťastné manželstvo, no ona stále myslí na starých milencov. A tak nám vzniká soft porno, pretože ženská každý desať minút s niekym šuká. V predstavách, v spomienkach, vo fantázii aj reálne. Všetko to smeruje k tomu, aby sa ukázalo, že manželstvo a materstvo je príťaž a tá sloboda, to je voľne si sexuálne užívať. Seriál nám ponúka také bizarné scény, ako ženská sa rozpráva s kamoškou, kým ona fajčí vtáka nejakému chlapíkovi. Alebo ženská ide s manželom na swingers a tam nechce až tak šukať, ale nechá kamošku mu vyfajčiť. Proste nechutnosti, ktoré končia pointou, manželstvo je na niečo dobré, ale milenca musíš mať... Degenerácia a lá Netflix. ()

sofiapetra

Myslela jsem si, že se na to budu dívat jen asi tak deset minut, ale nakonec jsem to viděla skoro celé - trochu jsem to sice posouvala, ale nijak podstatně. Asi pomohlo, že to bylo nadabované a mohla jsem u toho dělat i něco jiného. Stejně jako to, že po několika řadách Homelandu jsem potřebovala něco odlehčeného. A taky se mi prostě líbí už z dob Lovců zločinců Sarah Shaki (musím říct, že víc než Adam Demos, což je dost divné:)). A nepřišlo mi to tak úplně debilní jako podobné věci, ale nakonec musím připustit, že to debilní bylo: protože 7 hodin přesvědčovat diváky, že NĚCO je dobře a pak to v poslední minutě otočit, to už je na psychiatra. ()

nevermore

A tak, chápu, že konzervativce a příznivce tradičních neupřímných vztahů to neosloví, neřku-li vyloženě nasere. Mně to zas tak debilní nepřišlo a za nějaké myšlenky jsem si říkal, že tomu naperu o hvězdičku více. Jinak come on, mělo by to mít cca o 10-15% víc, za to že to otevírá něco, před čím všichni zavírají oči. Zas takovej hell to nebyl, i když samozřejmě byla místa, kdy jsem zvedal oči v sloup.. ()

applause

I když mi bylo ze začátku jasné, jak to celé dopadne, tak jsem kolikrát nevěřila svým očím. Myslím si, že je to tak, že si člověk myslí, že něco chce, a když to má, tak stejně zjistí, že mu něco chybí. Pak už je na tom člověku, jestli za tím jde nebo ne. Tento seriál tím akorát inovativně ukazuje, že monogamie je tabu. Doporučuji. ()

zuzza11

Celkové hodnocení seriálu 57% je smutné. Myslím, že za takto nastavenou laťku mohou hlavně muži, konzervativní muži a špatně nastavené společenské hodnoty. Každý si myslí, že ženě postaví dům, zahradu, zahrne ji majetkem a přece MUSÍ být šťastná. Ale jsou ženy, které chtějí žít, mít pocit že žijí. Manžel v seriálu je toho ukázkou. Dává přednost práci, dětem.  Sympatizovala jsem s hlavní hrdinkou, je to strašně deprimující být za každou cenu dokonalá, přitom se trápit. Je samozřejmé, že jakmile jsou děti je to o to horší udělat zásadní kroky, ale i děti mají nárok na šťastnou matku.  Pokud neumí chlap ženu uspokojit a dávat jí pocit jedinečnosti, měl by se nad sebou zamyslet, protože pak to vede tady k tomuto. ()

• Seriál byl natočen podle knihy „44 Chapters About 4 Men“ od B.B. Easton. (SONY_)
  • Vo veľmi raných fázach vývoja to mal byť pôvodne celovečerný film. (Arsenal83)
  • Sarah Shahi dostala otázku, že či ako partnerka Demosa môže potvrdiť, že v epizóde 3 prvej série, kedy sa objavil nahý spredu, išlo o jeho výbavu a nie o protetický penis. Shahi na túto otázku odmietla odpovedať: "Nie je na mne, aby som o tom rozprávala. Správna dáma nehovorí o týchto veciach a takisto ani správny gentleman, takže..." Rovnakú otázku odmietla komentovať aj Stacy Rukeyser. (Arsenal83)