Reklama

Reklama

Sex/Život

(seriál)
  • USA Sex/Life
Trailer

Epizody(8)

Obsahy(1)

Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (38)

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Myslela jsem si, že se na to budu dívat jen asi tak deset minut, ale nakonec jsem to viděla skoro celé - trochu jsem to sice posouvala, ale nijak podstatně. Asi pomohlo, že to bylo nadabované a mohla jsem u toho dělat i něco jiného. Stejně jako to, že po několika řadách Homelandu jsem potřebovala něco odlehčeného. A taky se mi prostě líbí už z dob Lovců zločinců Sarah Shaki (musím říct, že víc než Adam Demos, což je dost divné:)). A nepřišlo mi to tak úplně debilní jako podobné věci, ale nakonec musím připustit, že to debilní bylo: protože 7 hodin přesvědčovat diváky, že NĚCO je dobře a pak to v poslední minutě otočit, to už je na psychiatra. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Prepadák pre znudené paničky. Ženská, a vybrali naozaj peknú, to nemá v hlave v poriadku. Má manžela, deti, šťastné manželstvo, no ona stále myslí na starých milencov. A tak nám vzniká soft porno, pretože ženská každý desať minút s niekym šuká. V predstavách, v spomienkach, vo fantázii aj reálne. Všetko to smeruje k tomu, aby sa ukázalo, že manželstvo a materstvo je príťaž a tá sloboda, to je voľne si sexuálne užívať. Seriál nám ponúka také bizarné scény, ako ženská sa rozpráva s kamoškou, kým ona fajčí vtáka nejakému chlapíkovi. Alebo ženská ide s manželom na swingers a tam nechce až tak šukať, ale nechá kamošku mu vyfajčiť. Proste nechutnosti, ktoré končia pointou, manželstvo je na niečo dobré, ale milenca musíš mať... Degenerácia a lá Netflix. ()

Reklama

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Panečku,.. v komentářích se nám ale sešla banda puritánů a psychologů :D Neodpustím si poznamenat fakt, že i ženy mají rády sex a mají své touhy. Takže když si muž přeje dokonalou ženu, což v překladu znamená dokonalá kuchařka, uklízečka a nejlepší máma na světě, ale i dokonalá milenka, není se čemu divit, že po tom samé touží i ženy?? Proto prosím přestaňte z hlavní hrdinky dělat čarodějnici, protože začala vzpomínat na své mladší a divočejší já a bývalého super milence, když se vedle svého (ne)dokonalého manžela cítila jako pečovatelka a továrna na mléko. Berte to jako dobré ponaučení a nechovejte se jako hlavní hrdinové :D Ale na můj názor nedejte, pro mě tenhle seriál byl ráj.. ehm.. zadků :D Jsem jim tedy schopná odpustit vše, i ten konec první série.. Přeci jen si museli otevřít vrátka pro druhou sérii :D ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hromada sexu a kojení. A překvapivě žádné bičíky. Vypnout mozek se dá i při jiných činnostech, někdo ale může zkusit seriál o tom, kterak se brunetka Billie, atraktivní matka dvou malých dětí, neustále vrací do vzpomínek, kdy jí jistý hošan zlomil srdce: ale kromě toho i přivedl do nespočtu orgasmů, kdy z ní opakovaně strhával šaty i veškeré zábrany. Tahle další skrz naskrz průměrná vlaštovka Netflixu měla asi nespokojené ženy naladit k tomu, aby v duchu 50 Shades či 365 Days vyrazily za zážitky na pláž, na bar, na přebor v králičí hopu. Kromě výrazných bradavek Sarah Shahi je to ale dost o jalových situacích, zvláštních reakcí i zjištění, že ženské celá staletí lžou: časté noční vstávání kvůli kojení v žádnou únavu nevyústí. Billie si poté totiž nalije do hrnku něco ostřejšího a má energii na rozdávání. A o přetlaku vášnivých vzpomínek začne psát. „Žhavé“ řádky si ovšem v notebooku přečte její manžel. A už to jede. Hele, každý někdy sníme, ale pořád s nějakým respektem a úctou k druhým i k sobě. S touhle slepicí moc soucítit nelze. Prakticky řeší jen sebe, dělá si, co chce, přičemž se vůbec neohlíží na své okolí. Celkově to absolutně nemusí být převratně intelektuální, ale tohle je prostě jalové a přepálené. Všichni se tam jaksi motají a nikam se neposouvají. A co se týče množství odhalených sexuálních scén? Na nějaké příjemné mrazení nebo zrychlené dýchání to fakt není. ()

applause 

všechny recenze uživatele

I když mi bylo ze začátku jasné, jak to celé dopadne, tak jsem kolikrát nevěřila svým očím. Myslím si, že je to tak, že si člověk myslí, že něco chce, a když to má, tak stejně zjistí, že mu něco chybí. Pak už je na tom člověku, jestli za tím jde nebo ne. Tento seriál tím akorát inovativně ukazuje, že monogamie je tabu. Doporučuji. ()

Galerie (92)

Zajímavosti (2)

  • Hlavní hrdinovia príbehu "double B", Brad (Adam Demos) a Billie (Sarah Shahi) sú vo vzťahu aj v reálnom živote mimo filmovej série. (croxika)
  • Seriál byl natočen podle knihy „44 Chapters About 4 Men“ od B.B. Easton. (SONY_)

Reklama

Reklama