Reklama

Reklama

Skokanova dobrodružství

  • USA Flipper's New Adventure (více)

Obsahy(1)

Nerozlučné přátelství chlapce Sandyho a delfína Flippera je v ohrožení! Jejich dům na Floridě se bude kvůli stavbě dálnice bourat, Flipper má být natrvalo umístěn v delfináriu v Miami, Sandyho pak čeká přísná výchova jeho tetičky. Před takovým osudem Sandy s Flipperem raději odplují s člunem na moře, kde se Sandy ukryje na opuštěném ostrově. Právě sem vysadí tři uprchlí trestanci Julii Hopewellovou a její dcery Gwen a Penny, jejichž loď právě obsadili. Sandy za vydatné pomoci inteligentního delfína ženám tajně zpříjemňuje život na ostrově, a jediná Penny tak ví, že jejich ryby v koši se sami nenachytaly ani sirky nebyly jen pouhým darem z moře. (dopitak)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

majo25 

všechny recenze uživatele

Voľné pokračovanie filmu Skokan, z ktorého ostalo pár hercov, medzi nimi aj šikovný Luke Halpin. Príbeh tvorí útek z domova a dobrodružstvo na opustenom ostrove a jednej výletnej lodi s trestancami, ktoré je bohužiaľ trochu pritiahnuté za vlasy. Veľmi nevieryhodne je tu prezentovaný delfín Flip (Skokan, Flipper), ktorý dokonale rozumie ľudskej reči a spĺňa na povel každý príkaz. Nechýbajú také kúsky pritiahnuté za hlavu ako hasenie ohňa delfíním šplechnutím či delfinie knoucouty do brúch trestancov. Spracovanie pripomína skôr televíziu, ale na to, že je to určené skôr detskému divákovi a gro príbehu tvorí nenudiace dobrodružstvo na ostrove, s delfínom a rodinkou, ako oddychový film neurazí. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Taková pohodovka pro děti. Hluboké moře je sice podivně blízko od pobřeží, aby Flipper byl na dosah, je to ale jediný delfín na světě, který umí uhasit oheň i další podobné kousky. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Príjemný odpočinkový dobrodružný film, zlaté dobré časy, keď bolo v jednoduchosti krásne čaro a uvoľnená zábavnosť. /70%/ ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama