Reklama

Reklama

101 dalmatinů II: Flíčkova londýnská dobrodružství

  • USA 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure (více)

Obsahy(1)

Populární animovaný snímek studia Disney 101 Dalmatinů pokračuje zcela novým příběhem ve filmu 101 Dalmatinů II: Flíčkova londýnská dobrodružství. Flíček je stále obklopen spoustou svých bratrů a sestřiček. V tomto moři černobílých skvrnek zatouží vystoupit z anonymního davu a stát se hrdinou - jako jeho televizní vzor Blesk Jednoho dne se Flíček omylem ztratí své rodině a jako zázrakem se setká s Bleskem. A co víc, stane se jeho parťákem! Život slavného psa ale není zcela tak jednoduchý, jak to vypadá na televizní obrazovce. Mezitím se známá Gruella zamiluje do nového druhu umění - flekatých obrazů. Aby inspirovala jejich tvůrce, unese zbytek dalmatinní rodiny. A tak je na Flíčkovi a Bleskovi, aby spolu vymysleli plán na jejich záchranu. Oba parťáci si tak vyslouží daleko větší obdiv a úctu, než je pomíjivá sláva umělé televizní hvezdy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Rozhodně lepší než druhý hraný film, ale je to v podstatě jedno a to samé. Prostě jde o to, jak Cruella zase zkusí unést všechna štěňata. Nic se v tomhle ohledu nezměnilo a nic nového a zásadního nebylo do filmu přineseno. Je to roztomilé, ale popravdě po několikerém koukání se na puntíkatou hordu, je to spíš ubíjející. ()

Koda 

všechny recenze uživatele

Víte, jaký je rozdíl mezi hercem a hrdinou? Hrdina může být herec, protože dokáže zahrát smrt a oblafnout zloděje, za to herec je hrdina filmů, který nosí slávu, všichni o něm ví, ale dokáže být ihned rozpoznán, protože ho znají i zloději a vědí, že si mají na něj dávat pozor. Takže nemusíte být hercem, aby jste něco dokázali, slavný můžete být tak i tak. Má to své výhody i nevýhody. Přesně o tomhle je toto volné pokračování našich chorvatských psíčků, zejména Flíčka, který tak nějak proklouzl slávou z minulého dílu a tvůrci dali přednost právě jemu a jeho oblíbenému hrdinovi Bleskovi. Je do něj tak zakoukaný, že neví, že je to jen pouze herec. Nejdřív jsem si myslel, že je Blesk nafoukaný vořech, kterému jde opravdu jen o slávu, ale potom na konci jsem zjistil, že má srdce a je velice moudrý pes. Nesmí samozřejmě chybět ani slavná trojice Horác Servác Bonifác, pardon Jesper a Cruella a tak trochu jsem očekával že se připojí i ten umělec. Co se týče tohoto filmu, tak si myslím že nadprůměrně obstál, mrzí mě, že neobsadili i Tibbse, je zde plno dobrodružství Flíčka, spoustu zvratů, přiznání. ()

Reklama

Sany33 

všechny recenze uživatele

Po veľmi úspešnom prvom diely, prichádza na scénu aj druhé pokračovanie, ktoré presne zodpovedá svoju pomenovaniu a chce sa teda zviesť na vlne perfektnej jedničky, na ktorej som mimochodom vyrastal. Ak hľadáte dalmatínov a dáke to mravné dobrodružstvo a radíte sa teda medzi nie príliš náročných divákov, ktorý nekladú na animáky dôraz, tak je táto neurážlivá rozprávočka práve pre vás. Ja som však čakal niečo plnohodnotné, niečo čoho sa mi bohužiaľ nedostalo. Celý príbeh má podobnú zápletku ako predchádzajúci animák, akurát s tým rozdielom, že je vyrozprávaný z pohľadu malého šteniatka "Fliačika" ale v podstate stále ide o fanatizmus Gruelly Devil k malým plyšovým šteniatkam. Vystúpia tu aj nové postavy ako Blesk so svojím parťákom, ktorý ako tak oživujú statický dej ktorý je ako presný copiright predchádzajúceho filmu. 35% ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Příběhově je to stejné jako jednička, možná že dvojka je více akčnější. Je zde stále známá záporná postava Cruela, která se nesnaží o nic jiného než o to, že chceš zabít štěňata a použít jejich kůži na všechno, co je jí milé. Naštěstí je tu jeden ze 101 dalmatinů - Flíček, který se se svým idolem Bleskem o všechno postará. ()

Lovely.Bones 

všechny recenze uživatele

Bohužel, velký odvar prvního geniálu! Rozverné dobrodružství jednoho z původních 15 štěňat z prvního dílu pro děti. Je jednoduché o tom napsat, že to je špatné, protože to má špatnou grafiku a plive to na originál. Ale, to by mohl napsat pouze člověk, který neměl žádný přístup k zákulisním informacím obou dílů. První díl byl revoluční ve styl animace, a ve druhém díle se pokusily o animaci, které nebyla obvyklá. Ano, právě bráním Disneyho pokračování, co se to se mnou stalo ? :-) Po příběhové stránce to je (bohužel) velice průměrné. Já jsem na to asi moc hodný, ale mě to prostě přijde pořád, jako slušný animák pro děti, při kterém se nebudou bavit jenom oni. PS: Geniální překlad z Cruela de Vil na Cruella de Mon z prvního dílu je tady opomenut :-( ()

Galerie (68)

Reklama

Reklama