Ještě ani ne osmnáctiletý Ondra přijede se svým kamarádem Markem na pionýrský tábor. Ondra si slibuje, že právě tady přijde konečně o své panictví. Marek se tam vloni seznámil se svou zdravotnicí Vendulkou a to je důkaz, že pionýrský tábor je pro sexuální začátky tím pravým místem. Už seznámení s vedením tábora je pro Ondru velkým zážitkem. Tábor vede svérázný Bizon, který má k ruce několik vedoucích, zdravotnici Vendulku a táborovou uklízečku. A tak Ondra během následujících dvaceti dnů zažije šmírování ve sprchách, sundávání vlajky ze stožáru, zapalování ohně či táborovou diskotéku. Marek po hádce s Vendulkou z tábora odjede, a tak má Ondra volné pole působnosti. Tou pravou, která by ho mohla připravit o panictví, je právě Vendulka. Jenže o ni stojí i jiní, a tak má Ondra co dělat, aby se prosadil. Jeho situaci komplikuje i dívka Lucie, která se právě do něj beznadějně zamilovala... (TV Nova)

Kolssteyn

Na poprvý jsem to ani nedokoukal a dal tomu odpad. Na podruhý se mi to líbilo už od začátku. Holt, některé věci je lepší pochopit dříve, u jiných se k tomu teprve musí dojít. ()

Krchy

Tenhle film je až po okraj nabitý hláškami tak trapnými, až jsou geniální. V kombinaci s dost příšernými hereckými výkony a spoustou obskurních postaviček mezi dětmi i vedoucími je to jasných pět, tady nejde jinak. "To jsem teda nežral..." "Já jsem taky nežral!" Opravdu by mě zajímalo, kde tvůrci vyhrabali všechny představitele, už úvodní scéna s takřka neuvěřitelnou dvojicí blbečků (a to podotýkám, že předtím, než začli mluvit!) mě dostala, avšak králem všech filmových retardů pro mě je a asi už navždy bude Bob. Ten je prostě nejdál! :) ()

agassi68

Preboha, čo je na tejto zlátanine kultovné?! Komédia je keď sa smejete a ja som len s nemým úžasom sledoval trápny pokus o puberťácky film. Ešte aj Kameňák je lepší.. Zaujímavý komentár: igi B. ()

myc-hal

Sklepácka deklamativnost, neherectví, komedie, satira... pro vedoucího tábora docela vyzývavě nastavené zrcadlo. Tohle jsem si fakt užil. Třeba by mě zajímalo, co si myslel herec Boba, když jej nutili jít zpátky do lesa zasadit soušku, když to byl prý vyhazovač z diskotéky :) (DP, cca 18.2.2010, první film s Justýnkou na klíně :) ()

mi-ib

"To je ale bytelnej nápad s těma drakama." Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Obsazení je absolutně geniální, nedokážu si představit, že by tu a tu roli zahrál někdo lépe, než tito "herci". Myslím, že hlášky z filmu by zlidověly, jako tomu bylo například u série "Slunce, seno,...", jen kdyby byl film více nabízen televiznímu divákovi. Mě se líbí, že film neměl podle mě žádné ambice a dopadlo to úplně naopak, to je jeho kouzlo. ()

Jeand´Boa

Určitá parodie, která balancuje na pomyslné hraně...kdyby byla ještě vyostřenější, už by byla přehnaná a nevkusně vtíravá - její vtip by se vytratil...takto ještě přináší pobavení a atmosféru tábora, respektive pouhého deníku z něj...i v takovém deníku si člověk na sklonku dne poznamená hlavně ty momenty, které byly nejvtipnější, nejtrapnější, nej..., nej..., apod. ...takto působí i tento film, pouhé střepy k sobě slepené...jednotlivé gagy a momenty...někomu to sedět nemusí, ale pro mne rozhodně je u čeho se zasmát... ()

horovska

Vtipné momenty a recesi střídá trapná svazácká agitka a přitroublé dialogy. Je to mimo mísu, na těch pár lepších chvilek jsem si ale počkala a nelituju.... ()

tranquill

"Jsem duch Leonida Brežněva a sežeru vás!" Úsměvná táborová komedie s většinou nehereckými výkony, ale na to se tady nehraje :-) ()

kilobyte

Nevím jestli je film špatně dobrý, nebo dobře špatný. Přišlo mi jako kdybych se chvíli smál filmu a chvíli zase s filmem. Nejvíc moje pocity vystihuje asi Bob (kulturista Radek Říha), který byl příšerný a přitom výborný. :D ()

Tamten

Tak tohle je lahůdka především pro lidi, kteří dělali vedoucí na dětských táborech. Pionýrský tábor vyhrocený ve všech směrech, kde nevidíte normálního člověka. Ono co by taky dělal normální člověk na dětském táboře. Pro lidi, co o tábory zavadili jen lehce či vůbec, to bude průměrná komedie, která asi zcela nezaujme. (A lidi, co někdy skutečně hráli "HU" , ať si klidně přidají tu pátou hvězdičku). ()

Magggie

Je pravda, že je to trochu rozvleklý...taky to má pár hluchých míst, ALE nakonec sem se vážně pobavila a přiučila se zase pár hlášek. Prostě se mi to líbilo a Šmidra Vydra =))) ()

cyright

Kdo nezažil pionýrské tábory, těžko docení pravé hlubiny napohled mělkého filmu. Odlehčená a pohodová jízda hlášek, prolínání dětské naivity a dospělého světa, jeden unikátní amatérský herecký výkon (Bob) a trocha letní nostalgie. Nedivím se, že si k filmu spousta lidí při prvním shlédnutí nenajde cestu, film je napohled takový jakoby vůbec nevtipný, s poněkud podprahovým humorem. Dělá to z něj takovou příjemně neznámou kultovní záležitost. Takovou tu, která se nikdy neokouká a naopak s každým shlédnutím zraje jako víno.. a šmidra vydra. ()

radeckator

Pro mě nepochopitelně opomíjená skvělá česká komedie tria Trojan-Jarchovský-Hřebejk natočená ještě ve sklepáckém štýlu. A schválně kdo ví, že to byl první film Aňy Geislerové? Viděl jsem ho snad 20x a vždy se královsky bavil. A to moc českých filmů neumí. ()

MFF KV nabízí velkou nabídku filmů

MFF KV nabízí velkou nabídku filmů