poster

Místo činu - Černý víkend (TV film)

 • německý

  Tatort - Schwarzes Wochenende

Krimi / Drama

Západní Německo, 1986, 95 min

Režie:

Dominik Graf

Předloha:

Bernd Schwamm (kniha)

Scénář:

Dominik Graf

Producenti:

Hartmut Grund

Střih:

Rolf Basedow

Kostýmy:

Esther Walz
(další profese)
 • Rodriguez
  *****

  Schimi je prostě v podání George nepřekonatelný....(4.8.2013)

 • Kovaja
  ****

  Scénka jak Horst vykoukne z okna a nasledovne vychází z hotelu aby zjistil co se stalo je fakt dobra a nasledná reakce Thanera a Henschena na Šimiho opičku je ješte lepší.Následně se rozjíždí vlna výslechů což je trošku nudné ale koukatelny dil s vyborným Schimanskim a Thanerem(26.1.2008)

 • subic
  **

  13. díl dvojice Schimanski a Thanner. Viděl jsem ho před týdnem a o čem že to vlastně bylo? Majitel nábytkářské firmy je zabit a kdo ho zabil, bratr, syn, milenka nebo konkurence? Takový dost nudný díl a asi vůbec nejslabší.(17.4.2015)

 • blezg
  ****

  Skutečně zajímavá detektivka, kdy všichni účastníci jsou známí již po pár minutách, ale pravda se ukrývá někde hluboko v minulosti a ne a ne se k ní dokutat. Motivy jsou nejasné a Schimi má nervy. Já měl takový nervy, protože při všech výsleších v kancelářích v podstatě bez přestání v pozadí vyzváněly telefony debilním monotónním zvukem, až jsem myslel, že se nejdřív udám, že slyším hlasy a že už se to nedá vydržet a pak hned někoho zabiju. Nechápu, proč musí v televizní detektivce v kancelářích imrwére drnčet telefony, ikdyž to asi většina sledujících neslyší, proč?(9.4.2015)

 • krabatt76
  *****

  Jeden z parádních dílů se Schimim ! Výslechy,konfrontace,nová a nová zjištění která by už už mohla vést k dopadení pachatele,ale tak jednoduché to zase nebude.SQěle Schimimu sekundovali i oba jeho parťáci !(8.4.2015)