Double Team

Zdvojený úder

Akční / Thriller / Komedie

USA, 1997, 93 min

• mzss1

Film je velice zvláštní a přijde mi i jako parodie a to fakt ne. Jednak parodie nemám rád, ve filmu skládal hudbu Gary Chang. Fajn, ale proč byla hudba v některých scénách stejná jako ve filmu Přepadení v pacifiku ? Jinač se tu pár soubojů a přestřelek najde. Nechci hodnotit moc negativně, ale tohle mi zdaleka tak nesedlo. 40% = **(25.9.2012)

Považuje se za fandu dvou Van Dammeho filmů, tohle je druhý z nich a také poslední slušný co kdy natočil. Naprosto skvělá choreografie akčních scén dává tušit, že za filmem nestojí Amíci, ale legenda Tsui Hark. Jsem přesvědčen, že kdyby tento film vznikl v HK a nehrál by tam JCvD, všichni by se z něj posadili na zadek. Takhle to je to pro většinu jen další průměrná „vandammovka“.(5.2.2006)

Jeden z tech povedenejsich filmu s Van Dammem. Jakmile ma Van Damme partaka, hned je film lepsi a Dennis Rodman, i kdyz nic moc nehraje, ma slusny charisma a s Dammem utvorily slusnej team. Pribeh taky neni uplne vymastenej a i kdyz sou tu misty zadrhele, kdy se nic nedeje a film nudi, tech zdarilejsich momentu je tu vic. Samozrejme tu je ale opet obehrane schema (Van Dammovi neco udelaj, dostane naklepano, posiluje, vrati se a drsny finale), ale to uz tak nak k temhle filmum patri. Navic tu je skvelej zaporak v podani Mickeyho Rourkea a Van Damme je pekelne ve forme. Ja se bavil slusne.(31.10.2005)

Tupých akčních příběhů vyšperkovaných zabijáckými hláškami není nikdy dost. Filmový odborník by patrně s tímto tvrzením bez nabité pistole u hlavy nesouhlasil, ale to je tak jediné, co by s tím mohl dělat. JCVD zkrátka ještě umí zkopat tygra do čtverečku, Rodman si neumí v dešti kulek odpustit pár basketbalových hlášek a já svištím zalétat si na špagátu za letadlem, aby bylo jasné, že mezi tyhle odstré hochy taky tak trochu patřím a při příští akci jim budu od monitoru svědomitě krýt záda.(29.9.2013)

• Martin741

A presne tymto filmom sa zacinaju casy, ked belgicka mlatacka Van Damme spadol do najvacsej filmovej zumpy. Scenar je klasicky vyplach /protitenoristicky agent, tim...../, a ze Van Damme je herecka tragedia, som sa dozvedel uz vo filme Streetfighter. Film je nudny az strach, ale za tigra a akcny koniec nedam odpad, ale 9 %.(13.1.2013)

• - Yaz (Dennis Rodman) v průběho filmu celkem šestkrát změní styl účesu a barvu vlasů. (Chevees)

• - Sammo Hung Kam-Bo se na filmu podílel jako choreograf bojových scén. (HellFire)

• - Mickey Rourke absolvoval přísnou dietu, aby se připravil po fyzické stránce a mohl se tak vyrovnat Jean-Claude Van Dammovi. (HellFire)