Jack Quinn je nejlepším protiteroristickým agentem na světě. Přesto chce odejít do výslužby, aby se mohl věnovat manželce a synovi, který se jim zanedlouho narodí. Jeho poslední misí má být likvidace chladnokrevného teroristy Stavrose. V osudovém momentu Jack zaváhá a nestiskne spoušť, protože ani ten největší padouch si nezaslouží zemřít ve chvíli, kdy objímá v náručí svého malého synka. O zlomek vteřiny už je pozdě. Stavros s instinkty predátora zlikviduje celý protiteroristický tým a sám Jack stěží vyvázne životem. Ovšem i Stavrosovy ztráty jsou těžké. Při divoké přestřelce přišel o život jeho syn. Když Jack znovu nabude vědomí, je už v "kolonii". Na ostrov, ztracený uprostřed oceánu jsou deportováni tajní agenti, kteří sice selhali, ale jsou natolik cenní, že by byla škoda je zlikvidovat. s pomocí nejmodernější techniky tu analyzují teroristické útoky z celého světa. Stavros o "kolonii" ví a tak Jack jednoho dne najde na obrazovce svého monitoru šifrovaný vzkaz. Mám tvoji ženu a syna! Jack musí uprchnout z neprodyšně střežené "kolonie" a bojovat s pomstychtivým Stavrosem o životy svých nejbližších. Bez Yaze, překupníka zbraní se smyslem pro humor a dobrým srdcem, by se daleko nedostal... (oficiální text distributora)

F.man

No je to pořád spíše pěkné béčko, ale u JCVD je to určitě jeden z těch nejlepších filmů. Za to však vděčí velkou měrou režisérovy Tsuiovi a omalovánce jménem Rodman. JCVD kope, Rodman kecá a střílí, všechno to bouchá, jsou tam mniši a Řím, Micky Rourke jako padouch... No co chcete na žánrovku více? Oops. Air ball. ()

ConanVJ

Pro mě výborný akčňák, ve kterém se utká Van Damme s Rourkem za asistence hláškujícího Rodmana. Já ten film mám rád a dávám mu 86% :) ()

mysiak

Jedna z lepších Van Dammoviek, asi kvôli tomu, že mala dobré obsadenie a skvelého hongkongského režiséra...svižná akcia, dobré béčko, ktoré sa oplatí vidieť ako nostalgia na dobrého Van Dammeho ()

MikO_NR_1909

Je to ináč dobrá kravina, ktorá sa nesmie brať vážne. Kopec absurdného smiechu a srandy koncipované do koktejlu všetkého možného od výmyslu sveta. Treba vypnúť logiku a dá sa to. ()

gogos

Jeden z mala filmu s Van Dammem na ktery se koukat. Je nabity akci a dobrych hlasek... Rodman mi pripomina Simona Phoenixe z Demolition manna. Je to celkem good film... ()

kaylin

Já jsem se u tohohle snímku bavil, ale víc díky Mickeymu Rourkovi než díky JCVD. Jasně, nechci říct, že JCVD byl špatný, některé jeho pózy - zajímavější byl v tréninku než v samotném boji - jsou skutečně fenomenální, ale Mickeymu to skvěle sedlo a je tu parádním hajzlem. Dennis Rodman je spíš na ozdobu. ()

stration

Dvě hvězdičky navrch za Mickeyho Rourka asi ve své nejlepší fyzické kondici (uvidíme, co Wrestler). O Dennisi Rodmanovi nevím, co bych napsal. Chvílemi byl zábavný, chvílemi příšerný. Van Damme je typický Van Damme a Tsui Hark akční filmy umí. ()

Derek

vždy keď van damme spojí svoje bojové (nezamieňať s hereckým!) umenie s hk tvorcom tak vznikne film, ktorý v jeho filmografii zaujme výsostné postavenie (woo a živý terč). pre double team platí to isté. slušné akčné scény, vtipný humor, dej nič moc extra, ale o ten tu vôbec nejde hlavná je akcia a tá je viac než slušná (hlavne súboj s číňanom/japoncom (?) v hotelovej izbe)!!! naviac avantgardný rodman tu nepôsobí rušivo, ale ako príjemné spestrenie. ()

Eldrick

V rámci Van Dammovy tvorby to bude asi nejlepší film. Zasloužil se o to hlavně skvělý záporák Mickey Rourke a vtipný Dennis Rodman, kterého jsem jako basketbalového showmana v NBA děsně žral. Mimochodem: právě on zpívá tu skladbu při závěrečných titulcích. Jedinou větší chybou tohoto filmu jsou špatně natočení dubléři Van Damma - např. při přestřelce u bazénu. ()

dyfur

.....typická "žánklódvandamovka "....bitky,prezentácia svojej postavy,jemné erotično tj čo vždy ....vcelku to lepšie z tvorby J.C.V.D. , ale skôr lepší priemer ako jeho top-ky....niečo tomu chýbalo. ()

SonG

V mých dětských očích byl van Damme naprostá klasika, největší bourák ze všech..Neměl na něj ani Stallone nebo nynější guvernér Kalifornie:-D...Kde jsou ty časy, ptám se??Nebýt výborného JCVD, na van Damma bych zanevřel...Double tým sám o sobě dost slabý, finální scéna jakž takž, ale žádná velká show se nekonala.... ()

peto12

Tak pre mňa jeden z lepších filmov po Dvojitom zásahu od van Dammeho. Dejovo dobré, obsahovo trochu slabšie. van Damme s Rourkom i Roodman to zahrali výborne, ale chce to viac akcie. Inak priemerný film od van Dammeho. ()

Martin741

A presne tymto filmom sa zacinaju casy, ked belgicka mlatacka Van Damme spadol do najvacsej filmovej zumpy. Scenar je klasicky vyplach /protitenoristicky agent, tim...../, a ze Van Damme je herecka tragedia, som sa dozvedel uz vo filme Streetfighter. Film je nudny az strach, ale za tigra a akcny koniec nedam odpad, ale 9 %. ()

Figu

Po dlouhatánské době jsem se připojil po bok Jacka Quinna. No, nějak paf z toho (jako kdysi) už nejsem. Pár nostalgických vsuvek, sem tam solidní bitka, výstřední Rodman, občas něco málo úsměvnýho. Ani se člověk nenaděje a film je u konečných titulek. Co se musí ovšem vyzdvihnout je Van Damme v jeho top formě a hlavně... Double team má nadstandardního a excelentního záporáka! Rourke alias Stavros je bomba parchant! I díky němu se může řadit tenhle biják do škatulky toho lepšího co JCVD vůbec kdy natočil! 70% ()

marcek

Dlouho jsem hledal film s Dennisem Rodmanem a jsem moc rad, ze jsem natrefil na Double Team. Jean-Clauda sice moc nemusim, ale zato Mickey Rourku zase jo. Takze pro me 70% ()

DruidKarel

Martine M., tohle je podle mě sračka jako Brno... No, ne zase úplně taková sračka, ale ty 2* tomuhle filmu dávám jenom kvůli tomu, že mám Van Damma rád. Podle mě mezi nejlegendárněšjší a nejlepší role Belgičana Van Damma patří Krvavý sport, Dvojitý zásah, Univerzální voják (1. díl), Není úniku a Leon. Tohle byl už podle mě jenom výstřel do tmy. Do černočerný tmy... ()