Reklama

Reklama

Cesta do Tvojzemí

Trailer 1
Animovaný
Slovensko / Česko / Belgie, 2022, 86 min

Daleko za hranicemi dětských hřišť existuje úžasný svět fantazie – Tvojzemí. Opice a krkavci tu mluví lidskou řečí a po zlatých pouštích se procházejí neskutečné stroje, které fungují v dokonalém souladu s přírodou. Desetiletý Riki uteče do Tvojzemí ze svého domova ve skutečném světě, protože zachytí signál vysílaný tajemným zářivým kamínkem. Tento kamenný zdroj velké síly, který chce každý získat, se ukryje v Rikiho srdci. S kým může Riki sdílet toto tajemství? Se svou novou drzou kamarádkou Emmou? S opičím generálem Tidlingem? S Kovomanem, mocným robotem a poradcem Prezidenta Tvojzemí či s kapitánem parní lodi? Rikiho dobrodružná výprava za záchranou nejen vlastního života, ale i celého světa fantazie, může začít. (Forum Film CZ)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1)

ZetDaElO 

všechny recenze uživatele

Cesta do fantázie feat. Bioshock. Ambiciózny slovenský animovaný projekt s neštandardnou produkciou a neštandardnými témami. Sivá Petržalka, rozvrátená rodina a detské choroby sa len tak v animovaných filmoch nevidia. Na film pre deti je to ale príliš temné a na film pre dospelých zbytočne detské. Tvojazem je však obrovská pocta steam punku s vynikajúcou hudbou s masívnou mainstreamovou kampaňou na nie príliš mainstreamove poňatie filmu určeného prevažne detskému divákovi. ()

Galerie (15)

Související novinky

62. ročník Zlín Film Festivalu je za dveřmi

62. ročník Zlín Film Festivalu je za dveřmi

18.05.2022

Největší a nejstarší festival filmů pro děti a mládež na světě se vrací do původního termínu. Odstartuje již 26. května ve Zlíně zahájí jej světová premiéra celovečerního animovaného snímku Cesta do…

Reklama

Reklama