Vítejte v tropickém ráji, v letovisku patřícímu Petu Coconutovi, kde pro pití nemusíte chodit daleko. Kokosový ostrov plný potěšení. Bujná zábava bere za své v okamžiku, kdy nezkušení hosté, pokud se chctějí dožít dalšího dne v ráji, musí čelit maniakovi s mačetou. Podaří se obyvatelům ostrova vyřešit tajemné vraždy? KLUB HRůZY - komedie, která stojí opravdu za to! Černý humor, HRůZU nahánějící scény a spousta krásných dívčích těl! (oficiální text distributora)

sedm.1

Pokud to měl být čistý horror,tak bych měl dát rovnou odpad,neboť by to pak byla urážka všech horrorů.Pokud to bylo zamýšleno jako parodie na horrory,pak je to urážka všech parodií na cokoliv,takže znova odpad a pokud to tedy měla být horrorová komedie,měl bych dát opět odpad,neboť by to byla urážka všeho.Ale vážně,skutečně nevím co tím autoři zamýšleli,mě Klub hrůzy šíleně nebavil,všichni se chovali jako naprostý hovada,k smíchu byla akorát tak nemohoucnost režiséra a přítomných herců a z horrorových parametrů je to taktéž spíš k pláči,Klub hrůzy v tomto směru ve mě vyvolal pouze úšklebek nad nicotností v tomto směru.Dějově je to pak na úrovni největších spletenců a blábolů.A proč tedy dávám 2*?Jedna je za fakt (pardon za to slovo) šukézní Brittany Daniel a druhá za šíleně přehrávajícího Billa Paxtona.To je fakt smutný,když si u mě film musí získávat takovéto hodnocení takovýmito "přednostmi".Prostě neskutečná mizérie,doporučuji obloukem se vyhnout.V Klubu hrůzy zvítězila trapnost a nuda.A prd,když si vzpomínám,jak debilní to bylo,odebírám * za Brittany...znám daleko lepší a hezčí :). ()

Wally odpad!

Strašně jsem se cítil trapně za všechny ty ´herce´...tohle si asi za herecký rámeček nikdo z nich nedá..to už i B. Paxton je na tom tak blbě, aby musel brát roli v této hrůze?? Jestli tohle měla být parodie na horrorové snímky, tak já jsem se ani jednou nezasmál... Možná by se to mělo jmenovat Klub herecké lůzy.... ()

Hopper

Niekedy stačí vidieť le časť filmu na to, aby bolo jasné, za čo film stojí a koľko sa do neho oplatí investovať (času, peňazí...). V tomto prípade ide o komédiu dos nevtipnú (eufemisticky), horor priblblý a celkovo mi stále nie je jasné ako dokážu niektorí ľudia dostať prachy na produkciu takýchto filmov... Ak sa niekto na tomto bavil alebo baví, môže byť, ale ide o dosť marginálnu populáciu. ()

eagle-eye

Docela jsem se bavil. Krásny baby, pobíhající nahoře bez, řepácký humor i dialogy. Club Dread se naprosto nebere vážně a to se mi na něm líbí. ()

MareT.

Naprosto bejkárna, která pobaví, ale má hodně napjaté chvíle, které by mohly závidět i jiné čistokrevné slashery. Tento film nabídne i humor (musím uznat, že se tvůrci snažili, ale místama to bylo spíše trapné), ale za tu část hororovou dávám jako fanda slasheru velké plus. Pro pobavení, odreagovaní naprosto dokonalé, i když ten konec si mohli odpustit. ()

defagoo

Stylová parodie s množstvím zajímavých figurek, která rozhodně nešetří trapnými vtipy o životě, sexu a vůbec. Vypadá to že spolu s filmy jako Mutant, Černé ovce a Pavoučí teror možná přichází přímo tsunami v podobě brak hororů. ()

Haymar odpad!

Většina hodnotících musela být při sledování Club Dread totálně zhulená (či jinak indisponovaná), jinak si nedovedu vysvětlit tak vysoký hodnocení! Tahle rádoby hororová-komedie nebyla ani vtipná, ani strašidelná, byla jen neuvěřitelně blbá, trapná, amatérsky natočená i "odehraná"... prostě odpad! jak vyšitej!... A nebo sem viděl (přesněji: ani nedokoukal) úplně jinej film!! ()

hellequine

Bláznivá slátanina. Přestože jsem fandou těchhle filmů, tohle už je i na mě trochu moc. Grandiózní je konečný záběr (pozor vyzradím děj!) na krvelačné nohy.. Celkově průměr.. ()

wampire23

No mne sa to páčilo. Skvelý ostrov na ktorom sa nerobí nič iné okrem súloženia, nasávania, trávičkovania a vraždenia. Všetko čo má dobrý film mať som si tu našiel. Pekné sporo odeté slečny, hláškujúcich týpkov, kopec vrážd a krásne prostredie. Keď vypnete mozog je to super jazda a vraha budete zisťovať až do samého konca filmu (za to musím scénaristov pochváliť). Takže dnes to bude pekných 75%. ()

arcticsky

Totální krávovina se spoustou klišé a parodicky komediálního jsem na tom neviděl vůbec nic! Snad jen smrt toho bývalého policajta po silných řečičkách stála za to.... ()

TaanStari

Klasicky průměrný slasher v klasicky atraktivním prostředí. Některé vtipy jsou dobré, některé hodně špatné a některé stojí za hovno. Ztráta času to není, ale že bych se na to chtěl podívat znova se taky říct nedá. ()

Cartman

Nenáročná zábava, bez jakýchkoliv ambicí, která ovšem nepostrádá nahý holky, masovýho vraha a litry chlasu, díky čemuž nenudí a místy i solidně pobaví. ()

ViktorEl

Asi patrím do tej skupiny ľudí, ktorým sa páčia nechutné scénky, primitívny humor a trápny príbeh. Keď to všetko spojíme dostaneme Klub hrôzy. 65% ()

adeel666

tak tenhle film je podle mě naprosto předvídatelná blbost, ale smála jsem se většinu filmu... a nejlepší moment je asi, když jeden týpek vysvětluje, proč byl ve vězení:D:D:D stejně bych ten film asi doporučila, je vtipnej. ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (více)