Mikýřova úžasná pouť internetem

(pořad)

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět. A nebo taky ne. Martin Mikyska dal vzniknout na místní poměry ojedinělému formátu, ve kterém se týden co týden věnuje tématům, které hýbou českým internetem. (MALL.TV)

AloeB

Sice by mě víc než veškerý bizár zajímal ten matroš, který střihači tohoto pořadu berou, zároveň ale přiznávám, že mám pro tohoto internetového proktologa slabost, byť se občas vůbec nechytám. ()

geek.ondra

Martin Mikyska aka Mikýř ničí všechny zhoubné tvory internetu... a stačí mu k tomu pouze geniální humor a kreativní vizuální hrátky. Maximálně zábavné ale i trefné ()

Likan7

Začátek MÚPI byl boží, dokonalej. Martinova kadence neortodoxního humoru mě bavila. Bohužel jen do chvíle, než odešel z Mall TV. Dokud řešil hloupý influencery, fejkový sázení a Jelimánka, byl jeho pořad skvělý. Bohužel se z toho teď stal takový divný guláš doslova ničeho...takhe první roky MÚPI za 5, teď odpad.. ()

oasismanik

Mikýř aka Lord Mikynsky aka budúci prezident v roku 2038 aka tenčokonečnevyriešiproblémkrávsmotorovýmipílami je absolútne jednoznačne to najlepšie, čo sa vyskytlo na našich československých internetoch za posledných ....milion rokov. Párminútové videa glosujúce aktuálne témy a známe osobnosti, ktoré musia dať tak strašne veľa práce, že si to my, ktorí scrollujeme potiahnutím bočnej lišty a nie scrollovacím koliečkom, ani nevieme predstaviť. Každú časť som videl najmenej 5 krát a vždy tam nájdem niečo nové, dokonalý mix humoru, sarkazmu, hlášok, animácií a aj nejakého toho poučenia. No jo, tomuto venujem všetkých 100 jednotek pozornosti! Bravo Lorde, bravo, bravo, bravo! ()

MFloyd

Lehký návrat ke kořenům České sody. Není možná tak komický, ale za to Vás více informuje a podělí se s Vámi o názor na určitou osobu/skupinku. Za mě geniální, ať už jde o "lenivou" grafiku či popkulturní narážky. Ne všechny díly jsou dokonalé, ale zároveň nebyl jediný, který by mě nebavil. ()

nooly

Pan Mikyska vypadá jako někdo, kdo by mohl být můj nejlepší kamarád. Kdybych byl teda o něco mladší a kdybychom se znali. Trochu mi to připomíná Tim and Eric Awesome Show Great Job! a to je samozřejmě dobře!!!11 ()

Cermicek

Génium! Po Hanku Moodym se dostáváš na druhýho fleka mých idolů Lorde Mikynsky!🙌 Chtěl bych umět bejt tak cool jako ty!!❤ ()

diahexik

Přístupný humor, který je většinu času fajn, ale v delších dílech už trochu omrzí a moc nedělá svou práci. Moderátor má super náhled na většinu kauz na českém internetu, editace pořadu je naprosto famózní, jen již zmiňovaný humor občas začne nepěkně škobrtat, ale nejspíš se není čemu divit, vymýšlet každý týden vtipy na nový díl musí dát obrovskou práci, přesto ale nemůžu dát pořadu více než tři hvězdičky, protože až na prvních pár dílů jsem si žádný z nich nepustil víckrát. Má to spoustu potenciálu, jen to ještě pořád potřebuje spoustu pilování, pak to na pět hvězdiček stopro bude. //Tak ne, no. ()

Memesis

Mikýř zpracovává totálně vtipnou a chytrou formou to, co se momentálně na interentu děje. Výborná záležitost. 90% ()

Isag1

Totálny cringe, trash a priživovanie sa na ostatných ľuďoch, hlavne na Mariankovy... Podpriemerná zábava a ešte podpriemernejší človek, ktorý vybudoval slávu na priživovaní sa. PROSTE LOL ()