Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

koza3

Moc pěkné, krásný příběh, ale tady to ta délka fakt zabila. Tři hodiny? Sakra za tu dobu se potopil i Titanic! Ty dlouhé záběry byly čas od času příjemné a dokreslovaly atmosféru, ale po většinu času jsem u toho málem usnul. No každopádně Antony Hopkins konečně jako klaďas a to hned prvotřídní! ()

tee

Nemohu na to říci nic jiného než úžasné a velkolepé. Pokud si na očích nechám své růžové brýle, nevidím na filmu jedinou chybičku. Je dojemný, ale proložený úsměvnými scénami. Není nudný ani uspěchaný, zkrátka příjemně zvolna plyne. Výborně zpracováno, skvěle zahráno. Zvláštní poklonu si zaslouží Brad Pitt, který vytvořil dokonalou a paradoxně i okouzlující podobu smrti. Je to o životě, lidech a jejich vztazích. ()

FrankieSS

Tenhle film mi znechutila uz nase milovaná televize nova, k´terá ho yvsílá snad 50x za rok vzdy s milými ukázkami jak je to uzasné, musím uznat ze negativní pocity jsem z toho mel uz predtím nez jsem to videl, navic kdyz jsem se dozvedel ze je tam zase Brad Pitt, byly tyto pocity jeste hlubsí .... a kdyz jsem to zhlédl, pocity zustaly takové jaké prisly na zacátku ... smula ()

paclinqa

Pro mě je to jeden z nejúžasnějších romantických filmů! Tohle je všechno, co s k tomuhle filmu dá říct. Nic bych mu nevytkla. Ani tu délku, při koukání jsem se ani chvilku nenudila. Super! ()

mr.sulas

Toto je jeden z dvou filmů u kterých nejvíce nechápu proč je to hodnocení tak nízké!Ten druhý je instinkt!V obou hraje vynikající Anthony Hopkins a v obou předvádí výkon hodný jeho jména.Jsou to filmy u kterých se člověk musí hodně zamýšlet i přesto,že mají jednoduchou dějovou linii.To je potřeba vyzvednout na tomto filmu!Hodnotím,tak jak jsem hodnotil proto,že jsem u tohoto filmu seděl,před filmem nadechl a po skončení vydechl. ()

Muso

Výborný Anthony Hopkins, Claire Forlani a príjemná hudba. Pre tých, ktorý moc nemusia romantické filmy sú toto asi tie tri veci kvoli ktorým sa oplatí tento film vidieť. ()

Chuanek

Krásně to začíná, v jedné městské restauraci kde se ráno potkají dvě osudové lásky, jenže taková láska se v životě objeví jen velmi zřídka, a kdo zaváhá, pak toho hodně lituje, tak jako Brad Pitt, který ještě ve smrtelné podobě zaváhal a stálo ho to život. Jeho fyzickou podobu si propůjčila smrt, která si šla pro pana Hopkinse k Parrishum až domů. Jenže co to, smrt uchvácená životním ideálem starého Perrishe, a jeho moudrostí si chce okusit slasti obyčejných smrtelníků, a tak příběh začíná mít celkem logiku a můžu za sebe říct, že se na to moc pěkně dívá, chvilky které střídá mystika s romantikou je prostě neuvěřitelná, a závěrečné loučení Forlani a Pitta co byl ještě jako smrt, je prostě až místy hodně děsivá a bolestná. Krásný snímek, pro romantické duše jako dělaný ()

Nerajohn

Kdysi jsem na to takhle jednou koukal před vánoci a skončil u ochutnávky arašídového másla. Včera jsem si to po letech pustil znovu a dostal se kousek za nemocnici, abych zjistil, že jsem teprve v půlce a film vypnul. Tohle mě prostě strašně nudí, kromě Forlani mě tady nic nezaujme, překvapivě ani Hopkins a o Pittovi ani nemluvím, to je prostě panák. Takže u mě jeden z mála těch filmů s červenou, který má u mě jen 2 hvězdy. ()

Pepe1783

Hodně dlouhé, hodně nudné. Čekal sem výborný zážitk zatím co jsem dostal dvě a tři čtvrtě hodiny nudy, abych viděl divný happy end. ()

YOGI_BEAR

Přílišná poetika, přílišná citovost, přílišná akademičnost a hlavně přílišná délka. Možná jsem na takovýto druh filmu nebyl přiraven. Možná jsem na něj zrovna neměl náladu. Je zvláštní, jak je hranice mezi krásou a nudou malá. Velmi rozporuplné hodnocení má film Seznamte se Joe Black. ()

redalert21

Aaah, fuj šílené fuj, fuj, fuj...tříhodinový kopec nudy a hroznych hereckých výkonů v čele s panákem Pittem, ktery bývá většinou normální, jestli on byl "smrt" tak to se pak nemame čeho bát, děj naprosto zbytecne roztahaný, nijak se nevyvíjecí a od zacatku cekame na to co se stejne stane, nechapu toto hodnocení na csfd a ty komentare k tomu, ani nevím proc nedavam odpad!!!!! P.S. Usnul bych u toho po hodine nebyt pritelkyne : ) ()

koryanna

nespočet prázdných dialogů a stále stejně sladce tvářící se Brad Pitt...příběh naprosto bez zápletky natož nějakého spádu...opravdu obdivuhodně nudný snímek... ()

brasek

Smrťák na dovolenke, nuž celkom príjemný film a s krásne dlhou stopážou, ktorá neškodí filmu a možno ho robí zaujímavejším kedže autori mali viac času na vykreslenie jednotlivých charakterov postáv a rodinných pút. Škoda toho romantického konca, inak by to bolo skvelé :) ()

veverysiak

Netradičné spracovanie čakania na smrť, z ktorého síce tečie romantika, ale je to spracované tak citlivo, že to neznechucuje, mňa, ako zanieteného prívrženca tvrdších žánrov, to úplne chytilo, prispela k tomu slabosť na majstra Hopkinsa, ktorý si to riadne vychutnal a krásnu Claire, ktorú som odvtedy v takej priliehavej úlohe nevidel, takže 85%. ()

Dexter666

Skutočne nádherné. Podľa mňa životná rola Anthony Hopkinsa. Krásna myšlienka, ktorú film nesie sa tu objavuje vo svojej najrýdzejšej podobe. Hľadajme svoje šťastie v živote, urobme pre to všetko, aby sme si na sklonku nášho času, ktorý je nám tu daný povedali, že to stálo za to, aby sme ničoho neľutovali... ()

racing666

Hopkins podal bezva výkon, nápad příběhu se mi líbil, Pitt byl taky dobrej, ale ty 3 hodiny je opravdu moooc. Mohlo to být aspoň o 3/4 hodiny kratší a možná bych dal i o 1* víc. Takhle to jsou pěkný 3*. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster