Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

SirGawain

Nemám moc v lásce romantické filmy, ale tohle má něco do sebe. Má to nápad a skvělé herce. Ten sentiment na konci už podl mě prostě k romantickému filmu patří. ()

psohli

Smrt v podání Brada Pitta je úžasná, působí tak sebejistě a přitom naivně a neznale..prostě nádhera. Ten přeslazený happy end by nemusel být až tak přehnaný, ale kdo to již jednou viděl, tak si pustí jen úvodní 3/4 filmu a budete se usmívat nad Joem Blackem a arašídovým máslem či podobnými úsměvnými scénkami :-) Anthony Hopkins asi jako každý člověk má ze smrti respekt, ale jak jde o jeho rodinu, dokáže se jí vzepřít, ať je kdo je...Marcia Gay Haren hraje celkem přesvědčivě "tu druhou" v životě svého otce a na Claire Forlani je prostě radost pohledět (nedivim se, že se do ní zamilovala i smrt ;-) ) ()

Pajela

Do toho filmu jsem se zamilovala hned napoprvé. Brečím u něj pokaždé. Patří mezi mé TOP filmy. !SPOILER! Ach jo, škoda že Smrt nemohl zůstat místo toho mladýho... Fňuk. :-( ()

marosson

Velmi pekny film..ale ta stopaz...trosku prehnana. Claire Forlani velmi nepoznam no vidim, ze je to krasna kocka s uhrancivym pohladom:) **** ()

Gladi

Celkom prijemny film o laske,hoci zalubena dvojica je trosku netradicna:-)Kto by to bol povedal,ze smrt dokaze aj milovat:-) ()

atrapa

Nevím proč, možná je to tou naivitou, originalitou příběhu nebo výbornými hereckými výkony Brada Pitta a Anthonyho Hopkinse, ale já tenhle film prostě miluju. Bez výhrad a s láskou, Joe... ()

andranyk

Zaujimave dielo, Hopkins super, Pittov vykon by som zaradil k vychytavkam typu jeho pokus o nemecky prizvuk vo filme Sedem rokov v Tibete. Odhliadnuc od toho zaujimavy film, mozno nakonci to trochu prestrelili. Ale nebol by to hollywood vsak jo. davam 3 a pol. ()

mr.bredok

Film s o jediné jistotě života, vážné téma, až trochu děsivé. Děj je však odlehčený, místy se i zasmějete a uronité slzu dojetí nad tím jak mocná je láska. Nakonec držíte smrťákovi palce, aby se stal člověkem a mohl tu lásečku naplno prožít. No vydělali bychom na tom všichni. Tedy je to film z kategorie amerických filmů, které mají pět až dvacet minut navíc. Kdyby tomu tak nebylo byl by mnohem mrazivější a nechal by hlubší stopu. ()

sirrgulo

Nevím, co Joeovi na tom burákovém máslu tak chutnalo, možná u nich dělají lepší, než se dá sehnat u nás, ale od chvíle co jsem ho viděl se lžičkou obalenou burákovým máslem v puse, jsem prostě musel tuhle "dobrotu" ochutnat, protože je jako mimi, které právě dostalo něco moc sladkého co má moc rádo. Třeba cukrovou vatu. Jestli nic jiného, snímek dokáže na něco opravdu nalákat. A co teprve čajové sušenky, z kterých na ruce staví šikmou věž. ()

megajalec

Po ďalšom vzhliadnutí zdvíham hodnotenie na plný počet, aj keď to je tak na 90%. Krásne dialógy, takisto hudba, perfektný námet, herecké výkony na úrovni (Hopkins super, Pitt pre mňa pán herec, takto má zahrať smrť). Atmosféra sa mi takisto páčila. A celkom mi tie tri hodiny ubehli ()

Didisek

Jeden z mých nejoblíbenější filmů. Anthony Hopkins, který má oslavit narozeniny, má bolesti srdce. Návštíví ho smrt v podobě Brada Pitta... Prostě mě to uchvátilo a dlouho mi tento film zůstal v paměti... ()

Denda3

Brad Pitt je tady neskutečně roztomilý. Ta nejistota a vyplašenost v chování "smrti" dodává filmu strašně zajímavou atmosféru. I když je to smrt, přijde vám sypmatická a milá. ()

Trumper

Smrt je samolibý blonďáček s duší naivního dítěte a intelektem rozpustilého génia. Tak tohle ztělesnění smrti se mi líbí a v podání Brada Pitta ještě víc. A mimochodem, Thomas Newman se skutečně nezapře - jeden z jeho nejlepších soundtracků, který už tak dobrý film posouvá ještě o kousek výš a činí ho mnohem stravitelnější. /80% ()

Kaculka1995

Už dobré hodnocení u filmu je u mě tehdy kdy se ani jednou nepodívám na "tajming" abych zjistila kolik času mi ještě zbývá. Tentokrát jsem na to neměla ani trochu pomyšlení a jeho délku, neuvěřitelné 3 hodiny, jsem si uvědomila až teď. Je to film se dvěmi hereckými perlami a jednou kráskou navrch. Ve scénách kdy jsou Joe a Susan spolu mě až mrazí, jejich rozhovory jsou tak otevřené, když si říkají co na tom druhém milují, je až neskutečné jak to Brad dokázal říct, tak uvěřitelně, tak že by to chtěla slyšet každá žena. Kdyby tohle uměl každý muž nebylo by na světě co měnit. Zazněli tam takové pravdy které by si měl každý pamatovat a řídit se jimi. Ať si říká kdo chce co chce, ať je tento film třeba moc dlouhý a přeslazený, ale když se na něj umíte dívat správnýma očima a ve správném rozpoložení, když uvěříte všemu, není nic co byste vytkli a musíte si přát být ženou tohle zažít. ()

blondboss

Joe Black je jeden z filmov, ktorý má naozaj myšlienku a ktorého atmosféra musí dostať každého...viac či menej. Jediné, čo mi na tom filme vadilo bol snáď Brad Pitt, ktorý mi do tej roly Smrtky akosi vôbec nesedel, ale inak skvelý Anthony Hopkins ako vždy s príjemným sekundovaním zo strany krásnej Claire Forlaniovej. Samozrejme, netreba zabudnúť na úžasný hudobný sprievod v podaní Thomasa Newmana, ktorý podobne ako Shawshank, okorenil aj toto filmové dielo. 4,5 hviezdičky minimálne si to zaslúži. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster