Slavný novinář a vyhlášený sukničkář musí proto přehodnotit celý svůj život. Zamiluje se totiž do záhadné modelky, která vede dvojí život. (Netflix)

JenYu

Jsem hodně benevolentní a romantickým filmům dokážu mnohé odpustit, ale tohle bylo opravdu velmi slabé. Žádná chemie mezi hlavní dvojicí. Nulová sympatičnost. Nenávaznost scén (např. anafylaktický šok dítěte a pak hned následuje rozjařené houpání na houpačce). Divné nebo úplně zbytečné postavy (sousedka, mechanik, markeťačka, ředitel školy, kouřící učitelka). A všechno zabaleno do nevhodného hektického hávu, který měl nedokonalosti asi zastřít. Nepovedlo se. Nedoporučuji. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

WilWallace

Hezký odpočinkový film. Jeden z mála, na který se dá dívat s dětmi - nenadává se tam sprostně, není tam sex, krev, mrtvoly apod. ()

pecolik

Dějová linie jasná po pár minutách, takže je třeba se protrpět k finále, které je dost slabé. Navíc hlavní herec neumí hrát. ()