Skřet 2

(festivalový název)
  • USA Troll 2 (více)

Malý Joshua zná od svého dědečka příběhy o goblinech a o tom jak jsou nebezpeční. Díky tomu má i zlé sny, které se začnou měnit i v boj o život. (Chupacabre)

johny89

Rozhodně jsem už viděl i horší podívané. Tady je špatný scénář a špatné kostýmy, ale není to úplně tragický film. ()

-Bomba-

Prostě za pět, není nic, co bych mohl vytknout - dostanete úplně všechno, co od takovýho filmu můžete čekat :D Projekce na otrlym divákovy byla bezkonkurenční, dokonce jsem od goblina během promítání dostal okurku :D ()

Bobik9

Opravdu je to jeden z nejhorších filmů všech dob. O tom bych asi nepochyboval. Nicméně, když víte, jak špatné to bude a do toho s tím jdete, tak je to velmi zábavný kousek. Ty postavy jsou parádní! Herci, jak to přehrávají nebo neopak vůbec nehrají. Dialogy o ničem, které nedávají sem tam ani smysl. Kámen ze Stonehange. Chlapeček, jak z reklamy na kečup. Vyšinutá a sjetá královmna goblinů. Co se stalo s chlapcem pod popkornem netuším. Zkrátka, když sem přidáte vedle fanty a hororu ještě komedii, tak se musí najít spousta lidí, co tuhle sra*ku ocení. Dal bych i více, ale bojím se, že film byl myšlen snad i vážně, takže proto zůstanu u 3*. ()

Arach.No

Za pár vtipných momentů, i když většinou je to velká nuda, a za to, že tento film ukazuje vegetariány, jací doopravdy ve skrytu duše jsou. Objektivně je to samozřejmě odpad, ale k nejhorším filmům všech dob se to opravdu ani nepřibližuje. Můžete se smát nebo nadávat. Ať tak, nebo tak, nudě neutečete. ()

TERRORDROME

Notorická stálica vo všetkých rebríčkoch najhorších filmov histórie, volá sa to Troll, ale sú v ňom len samí goblini. Antivegetariánska fantasy vtákovina kde bosorka s hnusnými zubami mení ľudí na stromčeky či sliz a potom to goblini žerú. Ich masky sú príšerne detinské/detinsky príšerné ( hlavne ten škuľavý ), rovnako ako herecké výkony na čele s tou smrteľne kŕčovito pitvoriacou sa čarodejnicou a hrdinným chlapcom čo proste nedokáže normálne hovoriť bez toho aby neustále strašidelne neceril zuby ako naštvaný Votrelec. A samozrejme ona legendárna pasáž "ó maj gáááááááád"! Kde inde uvidíte scénu ako erotické zvádzanie pomocou kukurice ( použiť ju ako robertka čarodejnicu nenapadlo, bo je vymletá ) a následne súlož v hromadách prskajúcich pukancov. Bojovať s goblinskou a magickou čvargou nie je jednoduché, statočný chlapec musí zapojiť všetky fyzické aj duševné sily, našťí rodičom do limonády, duch náhodne sa zjavujúceho mŕtveho dedka mu venuje molotov a v závere zaženie vegetariánske zlo salámovou žemľou... ešteže proti nemu nestál komisár Rex! Ako učebnica zlého filmárstva je to určite neoceniteľné, takže ak má niekto chuť, chlorofylom sfetované osadenstvo mestečka Nilbog a goblini vo vreciach od zemiakov mu dajú lekciu. ()

Oralfabet

Nezařadil bych to mezi ty nejlepší nejhorší filmy, ale jako joo, má to svoje momenty. Kromě těch nejznámějších třeba popcornovou scénu, celkem slušný wtf. Taky mě hodně bavil mrtvej děda, co se úplně náhodně zjevoval, jak se mu zachtělo. A táta, co hrozil synkovi soutěží v hladovění. ()

tenebrae86

Trolla dvojku jsem si pustil ještě před jedničkou, protože jsem tak nějak předpokládal, že žádná jednička neexistuje, a že film prostě jen parazituje na filmu Troll z roku 1986. Ten jsem zatím neviděl, tak nevím kde je pravda, ale už jen skutečnost, že tu místo trola pobíhá tlupa dementních "goblinů" mě v mé domněnce utvrzuje. Film natočil Claudio Fragasso, takže jsem čekal pořádnou trashovou jízdu bez špetky vkusu a sebereflexe a to jsem i více méně dostal. Film mi hodně připomínal tvorbu Briana Yuzny, bizár béčko/céčko, u kterého se člověk nestačí divit, na co to kouká, chvilkama se nudí, občas prská smíchy... Já jsem se teda hlavně hodně divil. ()

Blue.Shark

Béčko se vším všudy. Tak špatné, až je vtipné. Skoro jako česká seriálová tvorba. Nedoporučuji sledovat o samotě, hrozí akutní narkolepsie. ()

Vilg

Půvabný trash se svatojánskými proudy zelené sračky stříkající ze všeho a všech. Děda Seth rulezzzz, stejně jako scéna s popcornem a hoša, co si zaběhne na nákup. ()

JimiH

„Však on z těch dětských fantazií vyroste.“ Ačkoliv toto jeden ze skřetů v přestrojení říká o dětském hrdinovi, poučený divák ví, že jde o dokonalý popis režiséra a scenáristy Claudia Fragasse. Ten se jen velmi chabě snaží o směsici pohádkové alegorie, teenagerovského filmu s nablblými dialogy a horor. Výsledkem jsou afektované a nepřirozené herecké výkony, dialogy vynikající naprostou nelogičnosti, masky mnohem horší než v Jacksonových Vesmírných kanibalech, naprosto nepadnoucí soundtrack a děda, který odmítá umřít. Díky bohu je to chvílemi zábavné sledovat, ale do kategorie „tak špatné, až je to dobré“ tomu ještě trochu schází. ()

TICHOPAN

Viděl jsem "jen" ukázky ale nejsem si jist jak bych psychicky zvládl celý film bez následků (po zkušenostech s tureckými díly dostávám zvláštní tik vždy když slyším turečtinu) zůstal jsem jen u těch ukázek.Ostatně i to mi stačilo. Roztomilá jarní scéna - jakémusi pobledlému chlapci z prstíků raší větévky a cosi s ksichtíkem připomínajícím rozšláplé rajče požírá nějakou nebohou, špenátozní zemdleninku..nene....nechci riskovat ztropení další nechutné scény v křečích a nechci trpět samomluvou. Podobné snímky by se dali úspěšně použít jako druh psychické zbraně. ()

degster

Úplná povinnosť pre každého. Prvé mindfucky ťa čakajú už od úvodu a záver je bezútešnejší ako samotné Requiem for a dream. A snáď nie som jediný, koho čarodejnica na konci začala fakt desiť! Poznámka: Videl som dvakrát a na šrot opitý. ()

emjey

Skvěle uvedený film na Festivalu otrlého diváka 2015, za což patří pořadatelům z Aera ohromný dík! Náramně jsem se bavil. Výborná komedie :) ()