Na začátku jsem myslel, že to bude za *****, ale ta délka film docela devastuje.(28.5.2010)

Posledných 40 minút filmu mu ubralo 1,5 hviezdy. Moje prvotné nadšenie bolo schladené najma vďaka tomu, že sa dosť nešikovne prehupol od drámy ku komédii. Keby sa ubralo pár skrze žartovných scén, výsledok mohol byť určite lepší.(27.12.2011)

• togaf

První hodina byla nuda s přihlouplými dialogy (možná chyba dabingu?). Trochu to zachránila druhá hodina a Mathieu Amaric. Ale ta stopáž je vražedná a celkově mě tenhle film prostě nesedl.(1.5.2011)

• Houdini

Zlatý Lev - výběr(31.1.2006)

Dávám 5 hvězdiček, i proto, že film zde je podhodnocen. Označení za komedii je zavádějící, film obsahuje různé prvky a linie, které se prolínají, avšak celý snímek přesto zůstává konzistentní a nepřipadal mi dlouhý. Výborné výkony předvédějí Mathieu Amalric jako Ismael a Emmanuelle Devosová jako Nora.(26.11.2008)