Smrt do roku 2020

(TV film)
  • USA Death to 2020

Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii. (Netflix)

zajpton

Strašně rychle zapomenutelný, ale je super, že dneska vznikají satiry tohoto typu (bez zbytečných korektností). ()

Killbilly

Spoiler alert - Začalo to superslibně, Samuel a jeho fuckování, skvělí britští komici, úvod byl vtipný a pak .... se z toho stala zase rasistická levičácká propaganda zabalená do komedie, stojící na střílení si z Trumpa a amerických voleb, ignorující události na celém zbytku planety a místo aby si z BLM a Grety taky vystřelili, což správný komik dělá, ještě jim lezli do pr.... a papouškovali jejich hesla. Pak už to byl jen Trump/Johnson furt dokola. Škoda, skvělí herci a potenciál tam byl ()

KaPr3

Musím povedať, že som sa dobre zabavil, aj keď sa pár krát až moc rýchlo striedali veľmi vtipné scény a udalosti na ktorých sa nedá smiať. ()

ihajurcik

O tomto počinu není moc co říct. Je to sekvence reakcí různých lidí na ty nejdůležitější události 2020. Je tam spousta vtipů, ale zasmál jsem se tak 5x. V druhé půlce už jsem začal usínat, protože ta věc prostě nikam nevede. Kdyby Netflix začal s natáčením tohoto počinu někdy na začátku roku roku a pak by každý měsíc vydávall kousíček, bylo by to lepší. Takové rychlé, vtipné glosy. Pak by to klidně mohl vydat i takto, aby si to lidi zrekapitulovali. V této podobě mi to ale nedává smysl. Tohle není formát, co by měl mí víc jak 30 minut. Staršímu bratrovi se to líbí, takže předpokládám, že jenom nejsem cílovka. Pokud se zajímáte o dění průběžně, nedoporučuji, unudíte se k smrti. Pokud se ale soustředíte spíš na sebe a dění kolem vnímáte spíš pasivně, zkuste se na to podívat, nemuseli byste toho litovat. ()

cineczeck

V několika recenzích jsem se dočetl, že prý "tohle není žádná satira". A já si myslím, že určitě je. Povedená. Satira a (sebe)reflexe je teď tak vzácná, že už ji ani nejspíš nepoznáme.. V jakémsi mediu se před kameru posadí samozvaní moudří rádcové, AKA erudovaní odborníci na vše, kompetentní politici a vědečtí pracovníci, hvězdy šoubusinesu, prostí komentátoři a z úst jim vypadávají pěkná hovínka... Např.poslední čerstvá zpráva z jednoho českého média od jednoho českého "odborníka": že prý si nemáme v době pandemie pořizovat psí mazlíčky.. Tak o tom je Det tu tvany tvany.. Teda myslím si to, kdo ví:)) ()

R...

Bolo to fakt zábavne, tých 70 minút minuloročných udalostí s ironickými komentármi prešlo rýchlo, avšak jedna hviezda dole kvôli tomu, že sa to celé otočí len okolo udalostí z USA a Brexitu, nič viac nečakajte. Vynikajúci Hugh Grant pobavil najviac :) ()

Filip_Inari

Nič nie je príjemnejšie ako počúvať ľudí, ktorých problém nezasiahol sa naň sťažovať. Nie je nič sympatické na tom ked majiteľ 5 nehnuteľností musí ostať v izolácii na niekoľko hektárovom pozemku. Lacné vtipky su fajn na úsmev, alebo dva... No od kultúrneho orgazmu to má tak ďaleko ako svet od mieru ()

Korpy22

Kdybych si tenhle dokument pustil už třeba v roce 2021 věřím tomu, že bych se nezasmál. Ale s odstupem času mi to přišlo velmi vtipné. Zavzpomínat na všechny ty události a šílenosti co se v tomto roce odehrály z pohledu naprosto přehnaných charakterů postav. Myslím že dokument měl švih a já jsem se bavil. ()