Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Máte vztek, nebo radost? Jste zmatení, nebo chcete mluvit třeba o sexu? Tohle sprosté slovo se dá použít v jakékoli situaci. (Netflix)

Recenze (10)

Coleator 

všechny recenze uživatele

Smazal bych všechny ty "komedianty a komediantnice"... A pak by z toho byla i zajímavá pětiminutová záležitost... Další díly spíš už neuvidím... ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Meh. Len herec, pár vraj komikov a pár vraj expertov, ktorým bolo povedané, nech to držia v "hip" rovine, hovorí dookola predmetné slovo a ako je šikovné a potešujúce na použitie. Pôvod, keďže neni ani veľmi zaujímavý, ani veľmi istý, odfláknu behom chvíľky. Ako jedno z tisíca videí nejakého YT channelu by to asi bolo populárne, v tejto podobne je to ale príliš málo. ()

Colby Sawyer 

všechny recenze uživatele

Doufal jsem v nějaký vtipný bizár a místo toho jsem dostal umírněnou dokumentární show? Je to tak. Mimo tématu je tohle prostě “ta” věc, která běží v osm ráno na dokumentárním kanále a vlastně nikoho pořádně nezaujme. Nebýt Nica Cage, tak to brutálně zapadne, protože to celé je dost nudné a poměrně nezajímavé. ()

Axident 

všechny recenze uživatele

Kombinaci seriózních jazykozpytců s herci či rappery považuji za vhodnou a zábavnou. I 'monthy pythonovsky' hravě cáklý styl prezentace jde. Cage, jako ochotnicky teatralní průvodce mi moc nesedí i když chápu jeho obsazení. Suma sumárum celkem příjemná, poučná jednohubka, která vám dech nevyrazí, ale nenudí! ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nebudu chodit kolem horké kaše, na tuhle dokumentárně komediální minisérii jsem se těšil už hlavně z toho důvodu, že jsem jeden z těch, co nadávají poměrně dost a jelikož se už kvůli filmům a seriálům pohybuju ve světě angličtiny denně, tak cpu do normální české mluvy i právě tyhle anglické výrazy. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Asi stačilo a shit si dám jen tak na očko jestli ty krávy tam nebudou,hned vysvětlím .Nicolas tu hraje vypravače a spíš jsem čekal,že to nebude až tak doslovně dokumentární.Možná hraný dokument,kde by Cage hrál a využíval ty slova v určitý moment,by určitě bylo lepší,než ta hnusná kreslená grafika o původu slova co vůbec není zajímavá.Co je nejhorší a už měl fakt sílu ty krávy vypnout jsou ty rádoby nějaký komediantky.Nikki Glaser s těma černoškama jsou doopravdy fuck žvásty.Koho do háje zajímá jejich dojmy?Asi jen je samotný.Za dvacet minut nečekám smršť,ale třeba info o ratinkách ve filmech potěší,taky jako kdo používal v žánru rap a proslavil jako v Prcičkách milfky.Pak ten vědec byl ještě dobrej,ale ostatní je hrozný balast. Jinak Scarface s 218 fuckama strčí tak tři filmy s Jonam Hillem s prstem u prdele.41% ()

Reklama

Reklama