Těsně před Vánoci oznámí Ivaně (Tereza Kostková), která žije jen pro rodinu, její manžel Martin (Marián Miezga) věc, která jí zničí svátky, a o které ví jen jejich společná kamarádka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Ta se jako jediná z party nevdala a nemá děti. Žije sama, ale udržuje poměr se svým šéfem Filipem (Martin Hofmann). Další z party Ela (Andreea Vasile) je známá televizní moderátorka, která vede harmonický život s překladatelem knih Andrejem (Ondřej Sokol) a jejich desetiletými dvojčaty, no jej do doby než se nečekaně objeví její bývalá láska David (Ján Koleník). Partu uzavírá majitel restaurace Vláďa (Pavel Bartos), který se po rozvodě s Věrou (Soňa Norisová) podruhé oženil s mladší Broňou (Dominika Morávková). Po zkušenostech z minulého vztahu si nepřeje, aby jeho žena pracovala, tak Broňa dělá všechno pro to, aby se o jejích pracovních aktivitách nedozvěděl. Ela jí v tom pomáhá. Spleť tajemství, které mají mezi sebou nejen páry, ale i samotní přátelé, se začnou ještě víc zamotávat, když se na Adrianu obrátí manželka premiéra (Petra Vajdová) a chce svého muže (Jaroslav Plesl) opustit v čase předvolební kampaně… (Falcon)

zrudicka

Film to mohl být docela dobrý, nebýt toho příšerného dabingu, který mě iritoval od začátku do konce. Opravdu nechápu, proč třetinu hlavních postav hrají Rumuni. Co mi ale hlava nebere více, je proč se obsadí slovenští herci, kteří se pak předabují do češtiny. Pak nemá mladší generace mít problém porozumět slovenštině. ()

charles3

Ferencové "komedie" podle knih Evy Twardzik mají klesající úroveň, už teď se regulérně bojím té případné další. Ještě že si Ferencová vylepšuje skóre těmi ostatními filmy... Tento je nudný, nepřehledný, bez humoru, bez sympatických postav. Škoda dobrých herců, kteří se tomuto propůjčili... ()

pan_Bily odpad!

U nás film láká na skvělé české obsazení. Ale bohužel, až na jednu dvě výjimky, jsou v upoutávkách zmiňovaní herci ve vedlejších rolích, nebo ani to ne (jen štěk). Vůči těm je mi líto dát odpad, ale to asi nejde jinak. Přemýšlím proč vypotit jednu hvězdičku, ale nevím. Uvidim. Za víc to ale u mě rozhodně nestojí. Až na těch pár výjimek, obsazení tragédie. Scénář bída. A tristní dojem podtrhuje zoufale nepovedený dabing. Předpokládám, že film byl po natočení namluvený do české verze, aspoň mi to tak přišlo, a to hodně nepovedeně. ()

mia.com

V prve rade nemam rada, kdyz cesi natoci film se slovaky a ti jsou pak nadabovani do cestiny. I kdyz dabujou sami sebe, jde to desne slyset a je to divne poslouchat. Pane boze, v Cesku zije tolik slovaku a naopak, tak proc je takovy problem natocit ceskoslovensky film, kde budou obe strany mlivit svou reci? Aspon my cesi tu slovenstinu uplne nezapomeneme. Ted k filmu samotnemu. Herci jsou sice fajni, ale nejvesti problem je delka. Kdyby to melo max tech 90 minut, nebylo by to nudne pomale a utahane. Pribeh by celkem i sel, kdyby tech postav mozna bylo mene. Asi do pulky filmu jsem tapala, kdo je kdo. A koho hraje Norisova mi doslo az uplne na konci. No a pokud davate do filmu psanou konverzaci, chce to trosku zvetsit a nechat to tam aspon chvili, at to normalne stihnem precist. ()

Annaroz

Jedna hvězda pouze za to, že jsem film dokázala dokoukat. Absolutně hrůzné postsynchrony ještě více potrhly trapnost děje a amatérské herecké výkony. ()

Talita1

Veľa párov, veľa príbehov. Zo začiatku sa treba najprv zorientovať v týchto mikropríbehoch o vzťahoch, ale mňa osobne to nerušilo. Práve naopak, tým, že to nebol príbeh len o jednej dvojici, tak nebola nuda. Pekná hudba vo filme, príjemné exteriéry aj zaujímavé zápletky. ()

NinetyOne

Hrozný. Nic tak špatnýho jsem dlouho neviděl. Kdybych v tom kině nebyl s dvěma buchtama, tak zvedám kotvy a jdu domů už někde ve dvacáty minutě. Vyhozený prachy x3. ()

Dumbo87

Keď si človek povie, že bolo vlastne dobre, keď Slováci netočili celovečerné filmy, tak je niečo zle. 1* za kameru a hudbu, všetko ostatné je odpad. Väčšina hereckého obsadenia pozerateľná, ale nemali čo hrať. Evite by som zobral všetko čím sa dá písať a strihačovi nožnice… ()

Aramis odpad!

Kdyby se tento skvost nějakým nedopatřením nenatočil, jednalo by se o obrovskou a velmi bolestivou ztrátu! ()

Monika95

No nevím, taková jakási napodobenina Bábovek, nebo tak něco. Paní Kostková občas hraje tak, že se divím a pana Hofmanna taky cpou všude, to už je taková Aňa Geislerová v kalhotech.  Ačkoli všechny tyto herce mám moc ráda, už mně to trošku leze krkem. ()

Calabria

Co to bylo za kravinu, nechám tam jednu hvězdu za herce, který to dost držely herecky, jinak hrůza a děs. Jsem si všiml že režisérka má samy hovadiy celkově. ()

Tania84 odpad!

Evita nech už radšej nepíše ani knihy a hlavne nech netočí z nich filmy. Pri filme Všetko alebo nič to bol debut a celkom podarený ale toto je taký brak, že ísť na toto do kina si vyžaduje dávku odvahy. ()

Filumena

Proč hned odsuzovat film který kopíruje americké vánoční filmy? Na pobavení dobré, pokud se nad myšlenkou vztahovky hned nerozbrečíme nevadí. I taková romanťárna se dá zhlédnout. Ovšem zvukař by potřeboval na holou. Hodně to kazilo dojem z filmu a nezlobte se, předabování za mne bylo nešťastné. Ještě že nepředabovali Simonu Babčákovou, to by mne naštvali nejvíc. :) ()

RushRush odpad!

Jestli by nebylo lepší zasponzorovat nějaký psí útulek než tady ten ďeš co paní režisérko totální odpad. ()