Objevuje se nečekaný spojenec. (Disney+)

Adaaamecek

Někdo si strašlivě spletl seriály. Ale je to vlastně i velmi dobře. Minimálně se jedná o první epizodu u které jsem neusnul. ()

HNTR

Dobře, dobře... Ještě jsem neviděl ani jeden díl Boby Fetta, no až na tenhle, protože Manda si přeci nenechám ujít. Díl je fajn a navnazení na třetí řadu Manda je tu dostatečné. Avšak pořád nechápu proč?! Proč cpát příběh jiné postavy do seriálu o Bobovy, který je už tak ochuzen o epizodu. ()

Sopholojong

Neuveritelne zraaaaaadlo!!!!! Tato epizoda schovava svojou dynamikou, prekvapivostou a rezijnou dravostou do vrecka vsetky nove Star Wars filmy. Skoro som sa urobil.... A Bryce Dallas Howard zdedila obrovsky talent po otcovi. ()

UncleMorty

Představte si že děláte seriálovou produkci, která soustavně zašlapává do země ty sequelový sračky a pak pustíte ven tohle. Jestli po téhle epizodě Disney nedošlo že dělá něco špatně, tak už na filmovou produkci šance není. Doslova obří fan service v podobě pilotu pro třetí sérii Mandaloriana je něčím úžasným, po čem zamlaská slastí  jakýkoliv fanda Star Wars. ()

futislav

Seriál si stále drží poměrně vysokou úroveň. Škoda těch kulhacích a debatních pasáží. Rozeběhla se nová dějová linka, která je jen ku prospěchu, protože to začínalo být poněkud monotónní. Už se těším na šestý díl. ()

Endor

Nespletl si náhodou někdo z vedení seriál? :D Pátá epizoda s názvem "Return of the Mandalorian" nemá totiž se samotným seriálem The Book of Boba Fett nic společného, kromě asi tak poslední minuty. Každopádně i tak se zatím jedná o nejlepší epizodu, což je i tak trochu smutné, že vlastně epizoda, která vypadá na pokračování druhé série Mandaloriana je lepší než ostatní čtyři epizody, které jsou zatím venku. Z hlediska obsahu je ale epizoda parádní a já osobně jsem se u ní vůbec nenudil, právě naopak mě neskutečně bavila a navnadila na chystanou třetí řadu Mandaloriana. Až na to že tato epizoda nemá s tímto seriálem nic společného, tak nevím co bych jiného vytknul, osobně uděluji epizodě 9/10. ()

Mukade

DARKSABER..........looks so fuckin cool a veľmi ladí s naším Mandalorianom, s jeho tmavým beskarom. (:  Ako ho "vytiahol", to bolo blaho. ♥ ........................ Ďalej, PRETLAK PRETLAK charizmy v tomto diele o niečo ďalej... ()

SzotekCZ

Vesměs souhlasím s předchozími recenzemi. Pokud (zatím) nejlepší díl neobsahuje hlavní postavu seriálu, tak je něco špatně. Ale těch 5* je zasloužených. ()

zborja

Bylo zřejmé, že se Mando objeví, ale je pro mě zklamáním, že se na jeho úkor upozadilo vše, co bylo dosud řečeno. Boba měl dosud tempo, děj se posunoval dál, prostor nedostávali "výplňkové" epizody. Tuto epizodu bych ani nebral jako část Knihy Boby Fetta, spíš jako bonusovou kapitolu ve stylu režisérské verze. Úvod je kulervoucí. Návrat těch, kteří se zdáli být padlými velice potěšil, aby byl následně sražen jejich dogmatickým přístupem. V takovém případě mě více oslovilo Fettovo pojetí "rodiny". Nová loď a její prezentace bez chyby, ale kam bude dávat karbonitvé odlitky? A že by Mando netasil hned, jak uviděl Fennek? Jen doufám, že příští epizoda nebude o tom, jak "taťka" vozí "synka" v nové káře, vyhnou se "Disney" humoru atd. Chci Bobu Fetta. ()