Epizody(8)

Najhorší týždeň môjho života je úplne nový, hviezdne obsadený seriál, ktorý je komédiou chýb, nedorozumení a vzťahových katastrof... Týždeň pred svadbou by mal byť najlepší vo vašom živote, ale keď sa novinár Marcel (Roman Poláčik) pripravuje na manželstvo so svojou milovanou Mel (Kristína Svarinská), stane sa z neho nočná mora. Úprimné Marcelove pokusy robiť veci správne vôbec nevychádzajú. Nech robí čokoľvek, všetko sa obráti proti nemu a nasleduje jedna katastrofa za druhou. Všetky snahy vyhovieť Melániinmu otcovi Alanovi (Jozef Vajda), ktorý si myslí, že pre jeho dcéru nie je Marcel dosť dobrý, končia ďalším a ďalším zúfalstvom. Situácii nepomáha ani jeho kolegyňa Silvia (Sarah Arató), ktorá je do neho chorobne zamilovaná a urobí všetko pre to, aby mu svadbu prekazila. Naozaj VŠETKO! Prežije Marcel tento katastrofálny týždeň? Prekoná ich láska všetky prekážky? (TV Markíza)

Recenze uživatele Arsenal83 k tomuto seriálu (4)

Najhorší týždeň môjho života (2021)

S výnimkou niektorých stredových častí sa nebolo na čom zasmiať. Festival úbohosti začal hneď na začiatku, keď sa divákovi ako vtip predostiera prehrábavanie sa medzi hovnami v záchodovej mise. Následne to pokračuje zhruba rovnakým štýlom ďalej a človek sa nestíha diviť, koľkokrát sa tvorcovia doslova silene snažili niečo ukázať ako vtip a vám bolo z toho len trápne. Ak by toto bolo divadlo, tak by herci odišli po 5 minútach z javiska buď zo studu, že sa nikto nesmeje alebo by boli zahádzaní rajčinami. Ja by som na nich hodil rovno konzervu pretlaku. Herecky som mal pocit, že miestami sledujem len nábor študentov na herectvo. Svarinská má rovnaký výraz tváre asi už od svojich piatich rokov. Suché opakovanie replík a v kuse len slovíčko „láska“ jak keby sa pozerala na Lunu. Brigádnik Poláčik, toho už fakt neviem, kde vyhrabali, obsadili ho azda len pre dementný výraz tváre. Kavaschová, vraj naša super hviezda, totálne prehrávajúca až otravná. Jakab celkom ok, veď on nič ako takýchto pojašencov ani hrať nevie. Zo Studenkovej žiaľ ostala len karikatúra vlastnej podoby. Jediný, čo naozaj za to stál, bol pán Vajda, pretože ten je vtipný aj svojim pohľadom či grimasami. On sa tu zrejme objavil len omylom. ()

Pondelok (2021) (E01)

Hovorí sa, že humor je korenie života. Tvorcovia resp. plagiátori tohto seriálu o tom asi ešte nepočuli. Dokonca ani plagiovať nevedia, hoci to vie náš premiér, predseda parlamentu minulý aj terajší a skoro celý parlament. Síce som anglický originál nevidel, ale viem si predstaviť túto dobrú tému a suchý humor, ktorý milujem. Slovenská verzia ostala len pri tom suchom. Suché nič, zhola žiadny dôvod na čo i len potiahnutie kútika úst do strany. Celý čas som čakal na jeden jediný fór, ktorý zachráni seriál od odpadu. Prišiel jeden až na úplnom konci. ()

Utorok (2021) (E02)

Prvá časť sa dokonale strápnila scénkou s lovením hovien z hajzla, čo bol zatiaľ vrchol umeleckého ťaženia zo strany Romana Poláčeka. V tejto časti prišlo k ďalším trápnym scénkam ako pán opuchnuté viečko Ľubo Paulovič zaseknutý vo vani a ženskom rozkroku, Kavaschová totálne prehrávajúca kurtizána, či Svarinská nekonečne opakujúca slovíčko „láska“ presne tým istým štýlom ako kedysi pred desiatimi rokmi maďarskému turuluvi Nemtudovi vo filme Lóve. Z jej strany žiadny herecky posun už od narodenia. Na Studenkovú sa pri všetkej úcte nedá pozerať, šesťdesiat plastík sa na nej zapísalo podstatným spôsobom. A tak chuderka jedna hviezda ostala len na Jozefa Vajdu, ktorý sa v tomto úbohom projekte ocitol zrejme len náhodou po zočení mastnej sumičky na zmluve a ktorý tu všetkých herecky prevyšuje minimálne o Gerlach. ()

Nedeľa (2021) (E08) odpad!

Zrejme najtrápnejšia časť seriálovej tvorby za posledných 200 rokov. Ešte som nikdy nevidel, aby sa v scenári pokúsili rozosmiať diváka asi stopäťdesiat krát a ono nevyšlo nič. Ale že vôbec nič. ()