Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

Xandruska

Ty vole! Wtf? Oslavovanie silvestra sa zmenilo v slušne gore, nechýbali ani čubky s falošnými implantáty, pizzer ktorému nechceli zaplatiť ktorý sa zo zufania a nervov zrútil pretože mu mladík čo mal zaplatiť schytal guľku priamo medzi oči, Stará mamka ktorá chodila s upírom, a jej syn si to parádne rozdával s babu ktorá bola tak trochu cvok a jej hlava sa točila permanentne okolo "čhi", mladík s blondýnkou si myslí že sú najúžasnejšie pár na celej oslave a chce si ju pred všetkými vziať, bohužiaľ, zlatovláska to odmietne a na hajzli mu vykričí že s ním ani raz nemala orgazmus, toho to regulérne nasere sekerou rozbije dvere a ošuká ju ako zajac so všetkých polôh aké pozná (zo zadu, na stoličke, s predu, bohužiaľ sú to iba tie ktoré mu vykročala že pozná.) hlavne že slečna sa cíti jak na galaxií. Dvaja týpci ktorý sledujú dianie len z vonku sú proste chill. V celku za mne V Poho?! ()

Diaconix

A kurva. Pšonci popili vudky a vytvořili beztialni silvestrovsku taškařicu při kere nejeden tynejdžr bude trpjet nedoztatkem vlhčeneho hajzel papira a penisovym loktem. Za komara by to bylo promitane z velku hvjezdu na začatku a film by se zařadil po bok dalšiho polzkego velykana Seksmysje a tynejdžřy by mohli tak maximalně čumět na Bolka i Lolka. Polski bizar plny koz, ječeni, krve a notně vyšynutych  nadrženych manijaku (fšech pohlavi, ať je to akuratni dle norem). Jejku, jejku zmykajme z tont bo za to se isto už v pekle vařy voda. Zdař buch! ()

HMTD

Nevím jak to Poláci dělají, ale v posledních letech točí fakt skvělé filmy, no posuďte sami, při porovnání s českou produkcí, tohle je o dost lepší, než drtivá většina filmů za posledních deset let. Je tam nápad, i když částečně už viděný jinde, ale s tolika ozvláštňujícími prvky, že to má vlastně nádech originality. Do toho polský humor který by mohl být blízký i Čechům a dobré herecké výkony. ()

soukyd33

Poznámka: Tak hned na úvod k filmu. Proč je to česky a polsky. Film je tedy potřeba sledovat s forced titulky. Ty ale bohužel chybí i na Netflixu. Film sám o sobě je ale jízda. Hudba je super. Za soundtrack 👍. Polský titulky jsou vážně pitomost. Poznámka: Milostná scéna jednoho páru je super. Já jsem píčus?) 😀 Herecké výkony super. Akce střídá akci. Hlášek milion. Příběh debilní, ale asi to tak musí být. Poznámka: Ani policie zde neodvede dobrou práci. Poznámka: Lék na Alzheimera je v hajzlu. Doslova! 😁 Závěr filmu je také velmi zajímavý. 😁 Hvězdiček 3 ()

Dechman

Dávam 5 pretože niektorí tu vôbec nepochopili o čom ten film je...Natočené skvele, bez slabých miest, malo to spád a vtip. Sarkazmus, čierny humor či zápletky, výborné....dobre som sa zabavil! ()

futislav

Aneb kdo přežije první třetinu filmu, která je plná rozjařeného pubošství, přiblblých dialogů á la trapný americký sitcom a máte nutkavou potřebu vyhodit televizi z okna, je odměněn nečekaně gradujícím příběhem, který přejde v závěru ve slušný bizár, načež je v úplném finále zcela posrán. Zajímavé. Je v tom i několik dobrých hlášek a hodně dobrý situační humor. Tedy občas. ()

vinducha

S mým ksichtem na tyhle soukromé party nechodím a ani nejsem zván , tudíž možnost náhodného zásunu odpadá , naštěstí pak odpadají i ty ostatní věci a ty jsou jak vidno zde , povětšinou méně příjemné . Od cca 1:16:00 už to bylo malinko přehnané , každopádně zábavné až do konce. Nejvíc by mi bylo asi líto pizza boye a pak by mě zajímalo , kam zmizeli ty 2 vykouřenci , co seděli celou dobu na lavičce před barákem. ()

Iku75 odpad!

Absolutně nechápu tak vysoké hodnocení , u filmu jsem se nudil a nebylo nic co by mě rozesmálo . Hlavně mi vadilo jak je typický u Polských filmů je to neustále modlení a vyobrazení Ježíše . Už nikdy víc. ()

Pavlis.xxx

Solidní jednohubka z Polska. Není to nic co by jste ještě neviděli, na druhou stranu prvotina Belcla a hned takovej nářez, palec nahoru. Kdybych nevěděl, že to je z Polska klidně uvěřím Holýúd a to je co říct. Holt někde točí rafťáky a jiný ***ráky a tady tohle, nesrovnatelné. Vidět něco takového jako týnedžr chrochtám blahem, ale už jsem trošku jinde a i když jsem se bavil, převážně u první poloviny, druhá už se dost zvrhla a konec to trošku zbytečně podělal. Každopádně jako celek, který fungoval nečekaně dobře a často vtipně je film fajn překvapení. 75% ()

Seppi84 odpad!

Už dlouho jsem neviděl větší kravinu! Film se vleče více než hodinu k závěrečnému masakru než nastoupí do hlavní role pistole s bezedným zásobníkem ve styku žhavých výstřelů a za chvíli je po všem. Tvůrci zůstali nepochopeni. Asi bych udělal líp, kdybych dneska večer pustil výměnu manželek.. ()

jethrotull odpad!

Priznavam,zrejme nerozumiem polskemu humoru.Pre mna jasne primitivna kravina pre rovnakych terardov ako tych co v tom ucinkovali. ()