Berserk

Série(2) / Epizody(24)

Recenze uživatele SonGokussj k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2016) (S01)

Nemám sílu tuhle blbost moc komentovat, proto vyzdvihnu jen to hlavní. Guts v anime je úplně někdo jiný než Gats v manze. Vím, že porovnávat tyto dvě média není vhodné, ale zde nejde jinak. Manga je naprosto boží a Gats tady? Žádný chudák, žádný člověk na pokraji života a smrti, stále pronásledován, neskutečně ospalý a nonstop neklidný. Ne. Guts v tomto anime je cool bůh, který ať dělá co dělá, musí vypadat cool a hlavně mít cool řeči se svým cool hlasem. Když k tomu přidáme naprosto OTŘESNOU cenzuru bezpohlavních postav s cenzurou násilí, idiotsky ztvárněnou Cacsu, ještě horší světélkující stvoření Puck a nehorázně škaredou počítačovou animaci, nezbyde nám z toho, co z Berserka dělá Berserka snad NIC... Už od prvního dílu jsem tomu moc nedával a ještě že tak. Občasné episody byly vyloženě utrpením. A co víc, bude druhá sezóna... Víte, co je ironické? Ke konci série se tu a tam začala objevovat normální non-CGI kresba a najednou to vypadalo dobře! Nemám iluze, že by mohla být druhá série kreslená, ale HELL, that would be cool... COOL LIKE GUTS. non-cool 30% ()

Season 2 (2017) (S02)

Best komentář (a naprostá pravda): TaanStari ()