Když je devítiletá Casey, dcera majitele kasina Bobbyho Sterna, ohrožena mafiánem, který chce získat podíl na jeho výnosném obchodu, obrátí se znepokojený otec na svého dávného přítele Jacka Devlina, bývalého speciálního agenta, který se po odchodu ze státních služeb stal profesionálním osobním strážcem. Devlin vezme malou Casey pod svá ochranná křídla a skutečně se mu podaří útok odrazit, během akce je však dočasně oslepen světelným granátem a ti v něm probudí fobii z bílé barvy. Když je krátce poté Stern zavražděn, vezme Devlin Casey k sobě. Jeho dalším úkolem je ochrana topmodelky Cinder Jamesové před posedlým útočníkem. Jack práci nejprve odmítl, ale poté, co je v její společnosti těžce postřelen jeho přítel šerif Hastings, změní názor. Vzápětí si získá Cindeřinu důvěru, když se mu ji podaří zachránit před dalším atentátem, když na ni zaútočí zabiják na motorce. Zkušený Devlin pochopí, že Cinder něco skrývá a nedá jí pokoj, dokud žena nepřizná, že ji pravděpodobně pronásleduje její bývalý manžel, jehož nenávist pramení především z její úspěšné kariéry modelky. S pomocí půvabné dr. Rachel Steinové Devlin zjistí, že modelčin chamtivý manažer se spolčil s jejím manželem, a přestože je ve střehu, podaří se najatému zločinci unést modelku přímo uprostřed významné módní přehlídky. Devlin se ji vydá zachránit a během smrtelně nebezpečné akce se musí vypořádat nejen všeho schopným nepřítelem, ale také se svou fóbií, o které jeho nepřátelé kupodivu velmi dobré ví. (oficiální text distributora)

Psycho.R

Kdyby šlo o kinofilm, tzn. Woo by se mohl víc vyřádit, Lundgren toho víc předvést a scénář by byl napsán výpravně a s dobrýma hláškama, šlo by o lepší film jistojistě a já bych dal o stupeň víc. Protože fobie z bílé barvy se dá dost využít. ()

danny_21

Přesně na hranici třech hvězdiček, sice je to blbina a kouká z toho lacinost každým coulem, ale pár dobrých přestřelek a akčních scén se dá najít. Jeden z těch lepších filmů Švéda a jeden z těch horších Asijského mistra zpomalených záběrů a létajích poslů míru - 45 % ()

KillerZeli odpad!

Co to sakra je? Fobie na bilou barvu? Co je to za kravinu???? Uvodni akce je sice pekna ale zbytek? - Naprosta hruza. Ten zaporak ani neumi hrat. A este k tomu to je od Johno Woo. ()

johnsnow

Zaujímavým štýlom podaná Lundgrenovka. Tá panika z tej bielej farby je síce divná ale zase na druhú stranu využitá celkom fajn, až na scénu v ktorej leje na Lundgrena enemák mlieko. Akcia skvelá a samozrejme často spomaľovaná, šak jak je u Wooa zvykom. Silné 3 hviezdy. ()

bobin

Neprůstřelný Dolph Lungren jako osobní strážce. Vlastní nevyčerpatelné množství nábojů v zásobníku své pistolky a nikdy nemine. Debilně kamenným výrazem v ksichtě už předčí i akčního opadlíka Van Damma. A stereotypní bitky a přestřelky jsou k uzívání . ()

necrosrandist

Přiměl jsem se dokoukat až do konce a litoval jsem. Scénáristu bych pověsil do průvanu… víte za co. A ani John Woo se nijak nepředvedl se svými scénami destilovanými ze svých filmů s Chow Yun-Fatem. Alespoň kdyby z těch postav místo dialogů nepadaly zvratky… ()

pirate

Na tv film dobré, ale znám daleko lepší filmy s Lundgrenem. Takový jen málo slabší průměr. 45 - 50%. Dal bych tři hvězdy, ale spíše se to blíží k tomu lepšímu podprůměru. ()

Puchyr

Můj oblíbenec z východu Woo,, jeho akční filmy mně nikdy neurazí. Standartně kvalitní Dolph, krásně krvavé akční scény a to že má Dolph trochu potíže s bílou barvou. Poškozené oči. Zajímavé,,, mé oblíbené "B". ()

goodridge

Ja nevidim na tomto filme ziadnu slabu stranku. Velmi dobre akcne Bcko, mozem s kludnym svedomim povedat ze jeden z najlepsich filmov Lundgrena ()

andy60

Lundgrena si moc nepořizuju - z valný většiny se jedná o vyhozený peníze (viz Ledová planeta). Tohle ale docela překvapilo, je to koukatelný, o co se zasloužil především Mr. Woo. ()