Ztracené město

• USA The Lost City (více)

Spisovatelka Loretta Sageová (Sandra Bullock) píše úspěšné romány, které se odehrávají na těch nejexotičtějších místech. Že prakticky nevystrčí paty ze svého bytu, je vedlejší. Dalším paradoxem je fakt, že jejího dvorního hrdinu, okouzlujícího dobrodruha Dashe, ztělesňuje na obálkách jejích knížek velmi nepraktický ňouma Alan (Channing Tatum). Je sice sexy, ale k ničemu, a to ho dost trápí. Rád by udělal něco hrdinského. Dostane příležitost, když lehce šílený miliardář (Daniel Radcliffe) spisovatelku unese přímo před jeho očima. Tenhle člověk si totiž vzal do hlavy, že Loretta ve své poslední knize detailně popsala cestu k mýtickému Ztracenému městu, v němž se ukrývá poklad nedozírné hodnoty. Než se Loretta naděje, sedí v letadle, které ji převáží na exotický ostrov kdesi v Atlantiku. „Kluk z obálky“ Alan se rozhodne svou autorku zachránit, ale vědom si svých limitů, přibere na cestu osobního trenéra, opravdového dobrodruha (Brad Pitt). Společnými silami se jim sice podaří vyprostit Lorettu ze spárů únosců, ale tím jejich dobrodružství uprostřed tropické džungle zdaleka nekončí. Naopak, právě začalo. A bude stokrát šílenější než ta, o kterých se Loretta rozepisuje na stránkách svých bestsellerů. (CinemArt)

v.indruchova

Taková najivní kravinka, takový dětský humor kombinovaný se sexistickým, protože i děti to láka. Takové hlopoučké a trapné občas. Velká oddechovka, pro nenáročné :) nějaké ty nelogické věci. Celé jako hloupoučký levný román. Dobří herci, mám pocit že si todělalo občas legraci samo ze sebe. Nemám ponětí jaký je nátlak na herečky ale mrzí mě že je Bullock plastiková dáma :/ Ten nos. Vypadá jak Michael Jackson, a že si ho živě pamatuju. Prostě ten humor mi tak nesedl ale občas ok. ()

MrFarmer

Jedna hvězda za Brada a druhá za Daniela. Ono je to místy i docela vtipný a Chaning s plastovou Sandrou maj určitou chemii, ale je to prostě moc předvídatelný, brakoidní a woke, kde vyžraná černoška, aby se splnily kvóty vyloženě kazí dojem z celkem odpočinkovýho filmu. ()

Kushina

Tyhle rádoby komedie jsou pořád víc nudnější a nezáživnější, když je člověk vídá moc často. Dělat ze sebe svým způsobem blbce a snažit se působit cool, prostě už to neletí. Honba za pokladem bez větší zápletky a prostě celé to bylo takové hodně béčkové. 50% ()

imaginer21

Do odchodu Pitta dobrý. Pak už je to jen marná snaha zejména Bullockové, která ale fakt nemá šanci s Tatumem rozvinout nějkou snesitelnou buddy/romantickou chemii (a hlavně Tatumova postava je překvapivě strašně sterilní a nudná), takže divák jen doufá v nějaký twist se ztraceným Pittem. Jenže ten nepříjde, namísto toho se dokodrcáme na vlně trapnosti až do samotného závěru, a ještě než vůbec začnou titulky (vesměs jediné zajímavé), všechno z filmu se člověku vykouří z hlavy. Jedna hvězda za Pitta, druhá za scénu s únikem na kolečku. ()

fafejt001

Nebýt  tam  ta  akce  s  Bradem  P.  , tam by  to  byla  konina  na  druhou . V  úvodu  pár  gegů  a  pak  nastavili  kaši . Ale  příroda  krásnáááá ,  to  jo . ()

callix odpad!

Bože, to byla zase srajda. Plastiková Sádra Bulldock už na tom musí být fakt zle, když hraje v takovém hnoji. Absolutní ne-chemie mezi ní a tím modelem. Příběh plný klišé a plochý jak Sádřin hrudník v tý kombinéze, co má na sobě půlku filmu. Potrat Radcliffe trapný. Jediný záblesk William Bradley Pitt, ale ten se ani neohřál a hned zhas. Radši si pustím Honbu za diamantem. ()

veverysiak

Bol by som hrozne nerád, keby toto bol začiatok Bradovho konca, úpísať sa takejto kreposti budem brať ako nutnosť splácať zvýšené alimenty jeho pobláznenej Andžele, prísť v krátkom čase o ďalšieho môjho obľúbenca - držím prsty, Bruce! - by som ťažko niesol, to, že tam šaškária ďalší členovia prvej triedy ma dáko netankuje, ani jeden nie je môj favorit, veľmi zle napísané, veľmi zle zahrané, veľmi zle natočené, takže 15%. ()

Grázl83

První půl hodina vtipná, navíc vygradovaná příchodem Pitta, který neskutečné perlí a těch cca 10 minut si ukradl pro sebe. Potom to jde dolů, ale celkově solidní zábava. ()

zuzzz.man

Když čekáte oddechovku, ale dostanete trochu víc. Několikrát jsem se upřímně zasmála, Radcliffe a Pitt byli topoví, Sandra je i ve svém věku stále koukatelná, za mě teda super obsazení. Děj je samozřejmě lehce čitelný, ale to je zřejmé již z upoutávky. Určitě příjemně strávený čas u tv. ()

Střelec17

Na to, že je tu takové zajímavé obsazení, tak scénář není nikterak výrazný. Těžko říct co se filmařům honilo hlavou, když najímali herce na ten scénář, ale já to vidím jako nevyužitý potenciál. Film se trochu snaží parodovat předešlé filmy. S tím problém nemám, jak mi to Thor nedávno potvrdil. Ale tady je to, jak už jsem zmiňoval málo výrazné. Naopak můžu být rád, že to alespoň dopadlo takhle. Sice to nebude nic k čemu bych se vracel, ale za podívání to skoro stálo. Nakonec bych vyzdvihl postavu Tatuma, protože ta jediná měla ve filmu jistý posun. Pozitiva: Nevzpomínám si, kdy jsem naposled, jestli vůbec někdy viděl hrát Sandru a Breda po boku. Negativa: Hlavní záporák je ten typ člověka co svůj plán asi dvě vteřiny promýšlí, než ho uskuteční. ()

rigby

Chvílemi jsem myslel, že jde o parodii. Vtipy byly většinou až moc přehnané nebo trapné. A dobrodružná stránka věci až moc naivní. Ale věřím, že příznivcům Sandry Bullock se to líbilo. Docela nudná jednohubka, ale ještě na hranici snesitelnosti. ()

tchempi

Jakýkoli pořad Jaromíra Soukupa má více napětí, humoru, dobrodružství a šmrncu. Jedna hvězda je za krátké Pittovo cameo. ()

bonovox

Slabé dobrodružstvo z džungle. Film chce byť veľmi zábavný ale moc to nefunguje. Sandra do hlavnej úlohy vôbec nepasuje, Tatum je Tatum a jediným svetlým bodom je postava Brada Pitta. Slabá zábava...40% ()

tomino28

Generické rádoby vtipné dobrodružství, které se snaží nalákat publikum na silné herecké obsazení. Ovšem to je asi jediná věc, která se snímku daří. Jinak se nedočkáme ničeho originálního nebo nového, všechno už bylo tisíckrát viděno. Takže v lepším případě jednou zhlédnout a rychle zapomenout, nic víc zde alespoň trochu náročného diváka nenadchne. ()

ElisR

2 hvězdy za Sandru a Channinga. Oba mám moc ráda jako herce a jediní tomuto filmu dodávali šmrc. Jinak to nebylo nic moc, Daniel mi v jeho roli neseděl...Pár vtipných hlášek se tam objevilo, ale nic, co bych musela vidět znovu. ()

Tomas_PO

Časti s humorno-absurdnými vsuvkami boli perfektné, najmä v prvej tretine filmu. V spojitosti s hviezdnym obsadením to rozhodlo v prospech pozretia, no pravdupovediac, je to film len na vyplnenie vaty, prípadne nenáročnú polospiacu nedeľu. ()

Sebule

Čekal jsem super dobrodružnou nadupanou komedii, místo toho jsem dostal hodně trapnou ukázku toho, jak Tatum hraje klasického modela, který vypadá, že ani neví, jak se jmenuje a pak řekne něco hrozně moudrého a vlastně se zjistí, že tak blbý není a jenom to hraje. Není tam akce, pár úsměvných momentů to má, hlavně když tam je Pitt, to je za mě nejlepší část filmu, i když je tam jenom 10 minut. Ale hlavně se v tom filmu nic neděje, co o to, že některé scenérie vypadají pěkně, například vodopády, městečko, jeskyně, když z toho stejně nejde ten adventure feeling. Hlavně to asi bude proto, že vlastně v té džungli se absolutně nic neděje a vlastně tak jenom bloudí. Radcliffe jako záporák taky docela selhal, taková klišé postava. Romantická linka taky vůbec nefungovala, druhá dějová linka kámošky od Bullock taky byla o ničem a nudná. Hodnocení: 3/10 ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Daniel Radcliffe bude Weird Al Yankovic

Daniel Radcliffe bude Weird Al Yankovic

20.01.2022

Zatímco by se herec Daniel Radcliffe měl brzy v našich kinech ukázat díky hvězdně obsazené akční komedii Ztracené město se Sandrou Bullock, Channingem Tatumem a Bradem Pittem v hlavních rolích,… (více)