Zatímco Mare a Colin analyzují nové fyzické důkazy, telefonní záznamy vedou k nepravděpodobnému podezřelému. Poté, co se na Helen oboří kvůli hrozícímu boji o opatrovnictví Drewa, dostane Mare od Richarda nečekanou radu, jak dále postupovat s Carrie. Později Kenny a Mare čelí následkům svých odsouzeníhodných pokusů ochránit rodinu. (HBO Europe)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neveselé osudy lidí v jednom americkém zapadákově pokračují. Erina kamarádka ví víc, než tvrdí. A co jáhen, kterému mrtvá v noci volala a který má pořádný škraloup z minulosti? Výstup svérázné Mare před bývalým manželem skvostný, ta se toho nebojí. Jenže v závěru se u ní doma objeví naštvaný náčelník sboru. Solidně depresivní sonda do problémů lidí na maloměstě, kdy si ve vedlejších příbězích divák mnohdy najde něco, s čím může souznít. Kate Winslet ve vleklé osobní krizi podává civilní a přesvědčivý výkon, jde o další sólové představení, které pomrkává po nějaké té televizní ceně. Snaží se zvládnout nelehké postavení detektivky v městečku, ve kterém není těžké každého znát jménem, ostatně sama má v každém pátém baráku nějakého bratrance nebo jinou vazbu. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mare sa v tejto epizode ukazuje ako pekne studena a vypocitava mrcha. ;) Alebo to vidim zle a je to "laska"?  heh. Nieco ludske sme sa dozvedeli i o dalsich zucastnenych, ale pripad sa moc neposuva. "Svaty muz" a jeho bullshity sa mi uz "pilili usi". Myslim, ze nocna scena na moste nas mnohych neprekvapila. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mare a jej kolega už naplno vyšetrujú a počiatočná istota v identite vraha sa, pochopiteľne, začína rozplývať, pričom tých podozrivých je, pochopiteľne, hneď viacero. No a záver sa nás snaží oklamať, že už je vo veci jasno, ale kto by tomu veril, že. Okrem toho tu máme aj rodinné záležitosti a Mare je právom psychicky dosť mimo, všetko sa na ňu valí z každej strany. Za niečo si ale môže aj sama, ako sa presvedčíte. ()

Marze

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O profesni zdatnosti ci nedostatcich policistky a male komunite mestecka jsme se postupne dozvedeli celkem dost,ze bychom tam mohli bydlet,coz by asi nikdo nechtel. Jsou zde chytre stridane polohy napeti a pohodoveho uvolneni. ()

MiniMinion

Celkově samozřejmě vysoká kvalita, Kate Winslet výborná, ale speciálně bych chtěl v této epizodě vyzdvihnout Evana Peterse, jeho scéna na baru byl naprosto bezchybná. Tolik emocí, a přitom byl zcela přesvědčivě nalitý. Kdo byl někdy opilý a nešťastně zamilovaný, v Zabelovi se tady najde. Skvělá práce, upřímně highlight epizody. ()