Reklama

Reklama

Recenze (8)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mare sa v tejto epizode ukazuje ako pekne studena a vypocitava mrcha. ;) Alebo to vidim zle a je to "laska"?  heh. Nieco ludske sme sa dozvedeli i o dalsich zucastnenych, ale pripad sa moc neposuva. "Svaty muz" a jeho bullshity sa mi uz "pilili usi". Myslim, ze nocna scena na moste nas mnohych neprekvapila. ()

MiniMinion 

všechny recenze uživatele

Celkově samozřejmě vysoká kvalita, Kate Winslet výborná, ale speciálně bych chtěl v této epizodě vyzdvihnout Evana Peterse, jeho scéna na baru byl naprosto bezchybná. Tolik emocí, a přitom byl zcela přesvědčivě nalitý. Kdo byl někdy opilý a nešťastně zamilovaný, v Zabelovi se tady najde. Skvělá práce, upřímně highlight epizody. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neveselé osudy lidí v jednom americkém zapadákově pokračují. Erina kamarádka ví víc, než tvrdí. A co jáhen, kterému mrtvá v noci volala a který má pořádný škraloup z minulosti? Výstup svérázné Mare před bývalým manželem skvostný, ta se toho nebojí. Jenže v závěru se u ní doma objeví naštvaný náčelník sboru. Solidně depresivní sonda do problémů lidí na maloměstě, kdy si ve vedlejších příbězích divák mnohdy najde něco, s čím může souznít. Kate Winslet ve vleklé osobní krizi podává civilní a přesvědčivý výkon, jde o další sólové představení, které pomrkává po nějaké té televizní ceně. Snaží se zvládnout nelehké postavení detektivky v městečku, ve kterém není těžké každého znát jménem, ostatně sama má v každém pátém baráku nějakého bratrance nebo jinou vazbu. ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

O profesni zdatnosti ci nedostatcich policistky a male komunite mestecka jsme se postupne dozvedeli celkem dost,ze bychom tam mohli bydlet,coz by asi nikdo nechtel. Jsou zde chytre stridane polohy napeti a pohodoveho uvolneni. ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama