Během nařízených terapeutických sezení se Mare svěřuje s tím, že její rodinu sužovaly psychické problémy. Mezitím se Lori snaží přijít na kloub synovu výbuchu ve škole a později se Mare setkává s člověkem, který jí pomůže najít možnou souvislost mezi jejími třemi případy. (HBO Europe)

Franc1s

Velice vydařený díl! Spoiler ☠️ Vtipné chvilky mezi Mare a její matkou nemají chybu.. Zvědavý jsem co vymýšlí ten mladej,kdyz pálí deníky..No a samozřejmě napínavé, drsné a smutné finále...To jsem byl zarezanej v gauči jak dlouho ne...Zabela je škoda,byl super postava.😥 ()

Kokos

SPOILERS WARNING! Tady půjdu asi trochu proti proudu. Jak jsem byl u prvního dílu nadšený, tak teď mi přijde, že se to rozplizlo do typické vztahovky a ztratilo to tah na branku. Navíc "chemii" mezi ní a parťákem jsem nevěřil ani na chvilku.  Taky mě provokovalo, že to tam prostě museli dát, přitom to bylo jen pro vykreslení/přiblížení charakteru, kterého nám má být vzápětí líto. Winslet samozřejmě přesná už od začátku, tam bez výhrad. ()

Filans

O druhé poloviny dílu se začal  řešit jenom případ a seriál dostal úplně jinačí nápln, čimž se radikálně zvedla kvalita seriálu a konec dílu nabízí užasnou akci a napětí. ()

Mukade

"šťastie praje pripraveným" - dvaja "géniovia" pripravení na všetko, zbraňami obaja samozrejme vybavení (však vyšetrujú vraždu, únosy + v amerike je veľmi ťažke byť držiteľom zbrane, legálne...) ()