Po nás potopa (TV film)

• Německo

Nach uns die Sintflut

Thriller

Německo, 1996, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• igi B.

Tahle snaha o >realistický< (eurovizní ;-) katastrofický film se moc nepovedla. Každopádně však lze věřit tomu, že v případě skutečné katastrofy první kdo selže budou politici a různí podobní sráči, do poslední chvíle hájící své pozice a sobecké zájmy. V tomhle byl myslím tenhle film docela poučný...(23.7.2006)

• Niktorius

Tenhle film je a) Německý b)televizní c) katastrofický. Spočtěte si a+b+c a možná se vám z potencionálního výsledku udělá mírně nevolno...Reálný výsledek je o fousek lepší, než se dá čekat.(2.11.2007)

• Musak

Kdyz sem si precetl prispevek od Altamira, tak sem si rikal ze se na to podivam a ze by to nemuselo byt zlý. Jenze bohuzel, Nizkorozpočtový katastrofický film z nemecka je fakt propadák. Většina učinkujících je az prehnaně dementní a ignoruje jakykoliv varování a pak kdyz prijde vlna, tak přijdou na řadu triky a to je prusvih. Myslel sem si ze v roce 96 uz meli na lepší triky nez formou zmenšených modelů ale i tech je tam po málu, jedna zbořená dřevěná chata, potopenej model lodi, spadlý strom na barák a tím asi končí výčet triků. Další minus je to ze ikdyz pohroma postihne celou Evropu, tak nejvic to zaplaví Německo (holandsko kupodivu zustane skoro netknuté) verdikt - klasickej odpadovej Film na Nově(25.1.2005)