Reklama

Reklama

Můj policista

  • USA My Policeman (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Tom (Harry Styles) je mladý policista, který splňuje vše, co se od něj v Británii 50. let očekává, ale instinktivně cítí touhu po něčem víc. Když ho na letní pláži potká seriózní učitelka Marion (Emma Corrin), okamžitě ji okouzlí a začne mezi nimi jiskřit vztah. Netrvá však dlouho a oba se setkají s Patrickem (David Dawson), noblesním muzejním kurátorem. Rychle se spřátelí, ale v tichosti a v ústraní Patrick vyzve Toma, aby zkoumal svou sexuální identitu, a tím vznikne milostný trojúhelník, který je stejně něžný jako vratký. Tom je rozpolcený mezi vášní k Patrickovi a láskou, kterou chová k Marion, a mladická nespoutanost trojice ustupuje vážnějším konfrontacím. (mac000)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (28)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Zažívame trend, kedy do hlavných filmových rolí dávame spevákov, hoci ich výkony nestoja ani za deravú bagandžu. Stylesov výkon je na úrovni oblizovania sa s chlapom, vraj herectvo. Nie som si istý. Ale v tomto by mohol hrať aj herec storočia, stále by to bol zvratok. Lebo zažívame aj iný trend. Normalizáciu promiskuity, neviazaných vzťahov, polyamorných vzťahov, nezriadenosti, nevery, hromadného sexu a sexu každého s každým, najlepšie však jedného pohlavia, lebo to je také cool a trendy. A samozrejme je tu ten trend všetko homo ukazovať ako obeť, pritom sú to takí citlivučkí dobráci. Len si radi sem tam šuchnú do konečníka. V poriadku, ukážme aj nejaký nepríjemný osud, nikto by nemal byť prenasledovaný. Ale na čo dávať oplzlé scény, z ktorých sa dvíha žalúdok? Koho v rámci toho príbehu zaujíma pozerať sa na dvoch škaredých chlapov, ako sa jebú do riti? Efekt je okamžite presne opačný. V príbehu o Turingovi to šlo aj bez toho, v tomto prípade však zbytočne veľa sexuálnych scén, ktoré slušný chlap vidieť nepotrebuje. Navyše samozrejmosťou bolo podkopanie inštitútu manželstva ako takého, pritom jedinou skutočnou obeťou tu bola práve táto slušná žena. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Možná se to snaží být odvážné, ale jakoby tvůrci zapomněli, že existují filmy jako Dej mi své jméno nebo Zkrocená hora, která je mistrovským dílem na poli homosexuálních romancí. Můj policista je laciná, nijak překvapující romance o zakázané nebo spíše nemožné lásce, která fanynky Harryho Stylese spíše odradí a žádné nové nepřinese. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

silný příběh o (v té době) zakázané lásce dvou mužů bohužel nedokáže nabídnout výraznější emoce a celou dobu působí dojmem že jen tak pluje po povrchu. S výraznější hlavní dvojicí by to možná bylo o poznání lepší, protože Harry Styles na takové role zkrátka ještě nemá (a bůh ví jestli někdy mít bude). Jediný kdo tu naplno obstojí je Emma Corrin, ale u ní už sme si na to celkem zvykli...60% ()

argenson 

všechny recenze uživatele

Bejt baba v konvencema svázaný Anglii padesátých let 20. století a naservírovat jí, že manžel odjíždí se svým šukatérem na měsíc do Benátek, tak to je solidní nářez. Skvělá práce s dvěma časovýma rovinama a dobrým střihem. Díky časovému rozpětí taky střídavě dramatické i dojemné scény o tom, jak moc se během několika desetiletí změnil pohled veřejnosti na homosexualitu. Dvojice Styles-Dawson je fajn, z ženských partů se mi víc líbila Gina McKee jako zestárlá Marion. ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

dojemný a krásný příběh o zakázané lásce, která proplouvala napříč staletími... tom, patrick a marion vypadali jako obyčejná trojice nejlepších přátel, nicméně marion nevěděla, že její manžel tom a patrick mají mezi sebou tajný románek. milují se, ale ona se s tím nehodlá smířit. ani tom lásku k patrickovi nepřizná a lže své manželce. lež má krátké nohy a marion brzy zjistí pravdu. — krátký výlet do benátek mi připomněl film "death in venice". na konci jsem samozřejmě brečela. konečně spolu. i po těch letech... BTW přidávám pátou hvězdičku, abych filmu aspoň trošku zvedla na čsfd hodnocení, protože si to zaslouží! || ❝𝐼 𝒽𝑜𝓅𝑒 𝓎𝑜𝓊'𝓁𝓁 𝓀𝑒𝑒𝓅 𝒽𝒾𝓂 𝒽𝑒𝓇𝑒 𝒶𝓃𝒹 𝓁𝑜𝓋𝑒 𝒽𝒾𝓂.❞ 🖼️🌊 ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

  • Založené na skutočnom romantickom vzťahu medzi spisovateľom E. M. Forsterom a ženatým policajtom, ktorý sa v skutočnosti volal Bob Buckingham. (dwdb)
  • Aby se Harry Styles (Tom) dokonale připravil na svou roli, tak se naučil scénář nazpaměť. Podle režiséra snímku dokázal Styles během natáčení dokonce citovat repliky ostatních postav. (UhLee)

Související novinky

Reklama

Reklama