Reklama

Reklama

Ted Gehring

Ted Gehring

nar. 06.04.1929
Bisbee, Arizona, USA

zem. 28.09.2000 (71 let)
Steelville, Missouri, USA

Herec

Filmy
1988

Vražedné svádění (TV film)

1987

U.S. Marshals: Waco & Rhinehart (TV film)

1986

Štvanci

1985

Murphyho dobrodružství

1984

Gone Are the Dayes (TV film)

1982

Help Wanted: Male (TV film)

 

Nejlepší bordýlek v Texasu

1981

The Legend of the Lone Ranger

1980

Když se čas naplnil

Reklama

Reklama

 

Memory of Eva Ryker, The (TV film)

 

The Night the Bridge Fell Down (TV film)

1979

Gang jablkových knedlíků opět zasahuje

 

Hanging by a Thread (TV film)

 

Jennifer: Příběh jedné ženy (TV film)

 

On the Air Live with Captain Midnight

 

The Rebels (TV film)

1978

Are You in the House Alone? (TV film)

 

Ponorka na dně

 

The Gypsy Warriors

1977

Domino

1976

Bijásek

 

Cesta ke slávě

 

Richie Brockelman: The Missing 24 Hours (TV film)

 

The Invasion of Johnson County (TV film)

 

Whiz Kid and the Carnival Caper, The (TV film)

1975

Hindenburg

 

Judgment: The Court Martial of Lieutenant William Calley (TV film)

 

Mackintosh and T.J.

 

Návrat Joe Forrestera (TV film)

 

Rafferty and the Gold Dust Twins

 

Sbohem buď, lásko má

 

Who Is the Black Dahlia? (TV film)

1974

Betrayal (TV film)

 

Letiště 1975

 

Pohled společnosti Parallax

 

Prasečí farma (TV film)

 

Return of the Big Cat (TV film)

 

Strange and Deadly Occurrence, The (TV film)

 

The Law (TV film)

 

The Story of Pretty Boy Floyd (TV film)

 

The Whiz Kid and the Mystery at Riverton (TV film)

 

Willie Dynamite

1973

Deadhead Miles

 

Drsná Oklahoma

 

If I Had a Million (TV film)

 

Šílený terorista

1972

Culpepperovi hoši

 

Jigsaw (TV film)

 

Mizerná banda

 

Velká Northfieldská loupež

1971

Chlupatý poradce

 

Divocí tuláci

 

Honky

 

Sam Hill: Who Killed Mr. Foster? (TV film)

1970

Intruders, The (TV film)

 

Monte Walsh

 

Říkejte mi pane Tibbsi

1969

Then Came Bronson (TV film)

 

Viva Max!

 

Wake Me When the War Is Over (TV film)

1968

Případ Thomase Crowna

 

The Young Runaways

1967

Průsmyk apačů

1966

Swamp Country

TV seriály
1986

Matlock

 

Starman

1985

Stir Crazy

1984

1st & Ten

 

Cesta do nebe

 

Hunter

 

Daleko od Los Angeles (S01E04)

 

Jessie

 

Scarecrow and Mrs. King

 

The Artful Dodger (S01E18)

1983

A-Team

 

Black Day at Bad Rock (S01E05)

 

Magnum

 

Malej divočák (S03E21)

 

The Yellow Rose

1982

T.J. Hooker

 

The Witness (S01E05)

 

God Bless the Child (S01E03)

 

The Devlin Connection

1981

Best of the West

 

Code Red

 

Father Murphy

 

Poldové z Hill Street

 

Simon & Simon

 

Strike Force

 

The Fall Guy

 

Pilot (S01E01)

 

The Greatest American Hero

1980

Galactica 1980

 

Galactica Discovers Earth: Part 3 (E03)

 

Galactica Discovers Earth: Part 2 (E02)

1979

Kořeny: Další pokolení

 

Part VI (1939–1950) (E06)

 

Neobvyklé příběhy

 

Supertrain

 

The Dukes of Hazzard

1978

B.J. and the Bear

 

Battlestar Galactica

 

Dallas

 

M*A*S*H

 

Nikdo to nemá rád horké (S07E07)

 

Sword of Justice

1977

Code R

 

Fantasy Island

 

Lou Grant

 

Operation Petticoat

 

Oregon Trail, The

 

The Rockford Files

 

The Battle of Canoga Park (S04E03)

 

V ulicích San Francisca

 

Monkey Is Back (S05E12)

1976

Alice

 

Captains and the Kings

 

Feather and Father Gang, The

 

Koroner Quincy

 

Sara

 

The Quest

 

The Rockford Files

 

So Help Me God (S03E07)

 

Three's Company

1975

Ellery Queen

 

Family Holvak, The

 

Joe Forrester

 

Swiss Family Robinson

 

Switch

 

The Blue Knight

 

The Invisible Man

 

The Rockford Files

 

Gearjammers, Part 2 (S02E04)

 

Gearjammers, Part 1 (S02E03)

1974

Columbo

 

Vydat nebo zemřít (S03E05)

 

Cowboys, The

 

Happy Days

 

Little House on the Prairie

 

Lucas Tanner

 

Movin' On

 

Sons and Daughters

 

The Rockford Files

 

The Rockford Files (S01E01)

1973

Barnaby Jones

 

Kriminální oddělení

 

M*A*S*H

 

Inkubátor (S02E12)

 

Toma

 

V ulicích San Francisca

 

The Runaways (S02E12)

1972

ABC Afterschool Specials

 

Emergency!

 

Kung Fu

 

The Delphi Bureau

 

Young Dr. Kildare

1971

Alias Smith and Jones

 

Cade's County

 

Cannon

 

Longstreet

 

Nichols

 

Sarge

 

The Waltons

1970

Dan August

 

The Bold Ones: The Senator

1969

The Bold Ones: The Lawyers

 

The Bold Ones: The New Doctors

1968

Adam-12

 

Lancer

 

Mayberry R.F.D.

 

Star Trek

 

Místo přidělení: Země (S02E26)

 

The Name of the Game

1967

Captain Nice

 

Hondo

 

Ironside

 

Neúplatný

 

The High Chaparral

 

The Invaders

1966

Agent Smart

 

Dear Diary (S01E21)

 

Mission: Impossible

1965

The Big Valley

 

The F.B.I.

1964

12 O'Clock High

 

Daniel Boone

1963

Uprchlík

1962

The Virginian

1961

Ben Casey

1959

Bonanza

1955

Gunsmoke

1954

Disneyland

1952

Death Valley Days

Ovládací panel

Reklama

Reklama