Reklama

Reklama

Martina Babišová

Martina Babišová

nar. 30.05.1993 (28 let)
Česko

Biografie (1)

Martina dostudovala v roce 2018 hereckou akademii Bow Street Academy of Screen Acting v Dublinu, zaměřenou na filmové herectví, pod vedením Gerryho Grennella, který byl acting coachem pro řadu známých filmových herců mezi něž patří například Natalie Portman, Heath Ledger a Johnny Depp. V Irsku hrála v několika celoveřerních filmech, seriálech a divadle. Martina ovládá několik jazyků, přízvuky v angličtině, freestyle snowboarding, historický šerm, jízdu na koni, hru… (více)

Videa (1)

Showreel

Zajímavosti (5)

Lov (2020)

  • Herečka Martina Babišová získala ocenění za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roly na Eastern Europe Film Festivalu v Rumunsku. Lov ale není její první film, za který získala ocenění na mezinárodních festivalech. Ve stejném roce získala několik ocenění na mezinárodních festivalech i za svůj herecký výkon ve filmu Visitor (2020), taktéž režírovaným Pavlem Bartovským. (ČSFD)

Lov (2020)

  • Během natáčení herečku Martinu Babišovou pokousal na ruce pes a musela být odvezena do nemocnice. Natáčení však nebylo jakkoliv ohroženo, protože se Martina Babišová hned po ošetření vrátila zpět na plac a vše dotočila i se zraněnou rukou. (ČSFD)

Visitor (2020)

  • Film Visitor reflektuje stále aktuální téma domácího násilí na ženách. „Podle světových statistik zažije nějakou formu domácího násilí jedna ze čtyř žen na světě. Jsem ráda, že jsem touto rolí a výhrou na filmovém festivalu v Torontu mohla dát slovo ženám, které někdy domácí násilí zažily,“ dodala pro deník Aktuálně.cz herečka Martina Babišová. (ČSFD)

Galerie (21)

Reklama

Herec

Scenárista

TV seriály
2022

Ekoteroristi

Producent

Dokumentární
2018

Operation Liberland

Tvůrce

TV seriály
2022

Ekoteroristi

Ovládací panel

Reklama

Reklama