Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Skvělé, určitě právem na předních místech žebříčku. Netřeba více komentáře, to se musí vidět. 90%

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Tak podle hodnocení jsem čekal pro-padák, ale jak bylo i zde vidět, tak žádný padák není potřeba. Stačí jen pěkně nablýskané prkno a jede se- a tak se jede i zde. Začátek potřeboval pár odrazů, ale po překazené svatbě už to pěkně sviští. Dobré zvukové i vizuální efekty, špetka humoru, zpočátku dva záporňáci a i napínavý příběh. +Silver Surfer5* Vzhledem k tomu, že se čeká na Transformer, dávám 4* a 78%

Ultraviolet (2006)

Něco na způsob Final FantasyAC, ale 10x horší. Bezduchý děj, slabé triky a nevýrazné herecké výkony(možná až na Millu).20%

Osudový dotek 2 (2006)

Vcelku povedený druhý díl s dobrými zvraty.60%

Odsouzeni zemřít (2006)

Tak musím říct, že to vůbec nebylo špatné. Možná to bylo tím, že jsem od tohoto filmu fakt nic nečekal a hle, nakonec to bylo docela dobré.60%

Nabít a zabít (2006)

Ze začátku jsem si myslel, že to bude další z gangsterských mixů, ale zhruba posledních 40 minut tomu dalo správnou šťávu. Zajímavě vykreslená pointa a dobrý závěr jen završily tento slušný thriller.75%

Absurdistán (2006)

.....za odvahu natočit tak ujetý film:-) Není to sice sranda k popukání, ale je to natolik ujeté, že jsem se ani nenudil.40%

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Bruce Willis a určitě další z jeho životních rolí. Po mnoha pokračováních slavných filmů v tomto roce jsem se bál, aby je 4.0 nenapodobila. A hle, mé srdce plesá. Je to to nejlepší, co se v kině objevilo za poslední rok.SUPER!! 90% (jen pro zajímavost jsem zhlédl původní díly a ten poslední se jim minimálně vyrovná!!)

Kapitán Alatriste (2006)

Neskutečně nudný film, "Aragorn" co by španělský voják a nájemný vrah sice do role pasuje, ale to je tak vše. Vleknoucí se příběh, který trvá přes dvě hodiny, to se jen těžko rozdýchává. Jako divadelní hra dobrý, ale jako celovečerní film, prosím už ne.30%

Krvavý diamant (2006)

Přesně tolik hodnocení, nic víc nic míň. Dobrý rozjezd zpomalí střední pasáž, aby konec vygradoval a zanechal celkově slušný dojem. A dokonce i příběh je místy působivý.Co by se dalo vytkonout, tak toho moc není, snad jen neprůstřelný DiCaprio, teda skoro neprůstřelný. Ale z posledních DVD titulů slušný počin.80%