Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Sice jsem chtěl dát odpad, ale ty tři hvězdičky jsou hlavně za první dvě tři serie. To ještě šlo hlavně o příběh a nejenom o nahý lidi v plavkách. Co nadělám, Pamelu jsem nikdy moc nemusel.:-)

Knight Rider (1982) (seriál)

"Michael Knight - černý stín letící do nebezpečného světa lidí...." pamatujete? Sympatický hlavní hrdina, který po vzoru Bonda dostane každou, kterou si zamane, jen konstruktérka Kitta nějak odolává. Tím se dostávám k hlavnímu bodu seriálu - superautu Kitt a hlavně jeho hlášky: "Michaele, copak Ti nestačí jedna žena?" prostě nostalgický nářez.....jako dítě jsem si často na kitta hrával. To není omluva těch 4 hvězdiček, to je jejich vysvětlení.

Opičí král (1986) (seriál)

Tak tenhle seriál si pamatuju z mého dětství...nostalgická vzpomínka. Doteď si pamatuji záběr z titulků, kdy se Sun probudí z kamene. 4 hvězdičky jsou za projev nostalgie. A za to se neumírá. navíc nedávno jsem sehnal Opičího krále v knížce a i tak je to nenáročná zábava. sice to má x stovek stránek, ale čte se velmi dobře a rychle.

Skippy (1968) (seriál)

Mé dětství, nostalgická vzpomínka, škoda že už si toho moc nepamatuju. "Skippy, Skippy je náš kamarád........"

Lví král (1994)

Celovečerní muzikálové animáky nejsou můj cup of tea, ale tohle mě naprosto dostalo. Viděl jsem ho už jako malej prcek a je to klasickej příběh ala Hamlet. Vtipné postavy odlehčují jinak temnou atmosféru (smrt Mufasy mě dostala, návrat Simby a jeho pomsta). A co dodat k hudbě? Nejlepší je Elton John a Can you feel this love tonight?. Prostě tenhle film miluju. "Hakuna matata!"

Kde je Wally? (1991) (seriál)

Pamatuju se. Poměrně vtipný seriál s idiotským záporákem.Ještě někde bych ho nalezl na Vhsce.

Letohrátky (1990) (seriál)

"Připoutejte se.....startujem! "Další z klenotů z dílny WD. Opět musím prohlásit, že Gumídci byli lepší, ale i tak dobrá zábava.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů mého dětství. Sympaťáci hlavní hrdinové, April O'neilová, Tříska a proti nim Trhač s Krangem. Takřka žádná chybička. P.S.Nevíte někdo trochu více o Jiřím Brožovi, který daboval Třísku a v Transformerech Optima Prima?

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Jeden z nejlepších filmů od Boba Zemeckise. Na svou dobu přelomové triky. Skloubení živých herců a jejich animovaných kolegů. dobrý Bob Hoskins a ještě lepší Christopher Lloyd. nemůžu hodnotit jinak.

Rychlá rota (1989) (seriál)

"Když temný přízrak svým rejdům šanci dá, tahle prima dvojka.......".a nejenom dvojka. Jak už bylo řečeno, sice nedosahuje hodnot Kačerů či gumídků ale dobrá a nápaditá zábava.