Hlubinná hvězda šest (1989)

slušné akčne hororvé béčko ktoré rozpútalo minivlnu podmorských thrillerov.kvôli prvenstvu pred geniálnou priepasťou 3*

Divoké kočky (2000)

nie som štrásťročná ženská takže sorry.nad 1* ma nedostane nikto.ale nad odpadom budem rozmýšľať

Con Air (1997)

geniálna vypínačka s geniálnym hereckým obsadením.velmi dobrými akčnými scénami a cool hláškami.nebyť face/off v ´97 jasne akčný film roku.

Cliffhanger (1993)

posledný vynikajúci stallone.parádny oddychový akčňák po obsahovej aj formálnej stránke.škoda že sa harlin oženil :)

Na dostřel (1993)

jeden z naslabších willisovich akčných filmov ktorý neudržali nad vodou ani niektoré hlášky ani záverečné rozuzlenie

Nepřítel státu (1998)

skvelý techno thriller s výbornou chémiou smith-hackman.jeden z najlepších filmov tony scotta a neuveriteľne kvalitné herecké obsadenie.

Vertical Limit (2000)

ohromné sklamanie.ja zbožňujem takéto filmy ale tento mi nejako nesadol.až na hudbu a kameru katastrofa

Spaceballs (1987)

geniálna paródia na filmy ktoré milujem.moranis a pullman sú fantastický.Ať je schwartz s váma!

Vesmírní kovbojové (2000)

príjemna oddychovka v ktorej eastwood ukázal že ešte rozhodne nepatrí do starého železa.hrozne milé herecké výkony

Mnoho povyku pro nic (1993)

nech žije shakespeare.krásna romantická komédia s fantastickým obsadením,ktorému už tradične dominuje sám pán režisér