Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Sci-Fi

Zajímavosti k filmům (84)

Okresní přebor - Láska

Okresní přebor - Láska (2010) (epizoda)

Když se v hospodě snaží Jarda Kužel (David Novotný) vyzvídat info u piva, vyžádá si od Jarmila (Ladislav Hampl) láhev vodky, kterou po cestě ke stolu otevře. Jakmile začne přelévat piva a chystá se jedno „říznout“, znovu otevře onu láhev vodky.

Black Widow

Black Widow (2021)

Když Natasha (Scarlett Johansson) ošetřuje Yelenu na benzínce, přiloží ji na ránu po sobě dva obvazy. V následujícím záběru začíná ale zase od znovu a v dalším je rána již kompletně omotaná.

Ztracená kulka

Ztracená kulka (2020)

Granát, který použije Areski (Nicolas Duvauchelle) ke zničení Renaultu 21, je omračovací granát používaný na dezorientaci člověka. Těžko by mohl způsobit zapálení auta, jak je znázorněno ve filmu.

Pán prstenů: Dvě věže

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Když si Faramir (David Wenham) prohlíží mapu a řeší situaci ve Středozemí, můžeme si všimnout špatného nápisu místa „Dagorland“. Správně je to Dagorlad.

Pán prstenů: Dvě věže

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Při bitvě lidí s jezdci na vrrcích shodí jeden z nich Aragorna (Viggo Mortensen) z koně a on se zachytí o vrrka, kterého řídí skřet Sharku. Ztratí tím tedy svůj meč. Posléze ještě padá z útesu do řeky. Když ho ale řeka vyplaví na břeh, má už svůj meč zase zpět u pasu.

Simpsonovi - Na pranýři

Simpsonovi - Na pranýři (2002) (epizoda)

Na začátku epizody, kdy Homer rekapituluje některé předešlé příběhy, zmíní, že zlom v manželství nastane pokaždé, když si muž pořídí slona. Ve skutečnosti ho ovšem dostal Bart. A hned poté, když vzpomíná na zážitky s autem, se však objeví scéna s Vočkovým autem, když plánovali jeho zničením pojistný podvod.

Dva a půl chlapa - Ryba v šuplíku

Dva a půl chlapa - Ryba v šuplíku (2008) (epizoda)

Když se na konci epizody ukáže, jak to ve skutečnosti bylo s Courtney (Jenny McCarthy) a Teddym (Robert Wagner), je tam flashback na předchozí díl, kde Charlie (Charlie Sheen) volá před jejím bytem z auta Courtney. Ta to nezvedá, protože si zrovna užívá s Teddym. V oné předchozí epizodě ale pár minut poté, co Charlie dotelefonuje, nasedne k němu do auta právě Teddy. Není možné, aby byl ve stejnou chvíli na dvou místech najednou.

Těžko ho zabít

Těžko ho zabít (1990)

Když se zkorumpovaní policisté vydají zabít Storma (Steven Seagal) do jeho domu, je jeden z nich vybaven brokovnicí Benelli M1 Super 90 s laserem Imatronic LS45. Scéna je situována do roku 1983, zmíněná brokovnice byla však vyrobena až v roce 1986 a onen laserový zaměřovač o rok později.

Futurama - Vesmírný pilot 3000

Futurama - Vesmírný pilot 3000 (1999) (epizoda)

Když Fry padá do mrazící buňky, můžeme si na chvíli všimnout v záběru spadlé židle stínu. Ten patří Diblíkovi, který je odpovědný za Fryovo zmražení, jak se můžeme dozvědět až ve 4. sérii v epizodě Fryův smysl života (2003).

Demolition Man

Demolition Man (1993)

Když se John Spartan (Sylvester Stallone) chystá na závěrečnou konfrontaci, vyžádá si od jednoho z „podzemích lidí“ zbraň a dostane Smith & Wesson. Jakmile vstoupí do mrazící věznice, má už ale v rukou Berretu 92F.

Hvězdná brána - Démoni

Hvězdná brána - Démoni (1999) (epizoda)

Když na konci goauld vstoupí z Unase do Vikáře, tak je zvláštní, že to Teal'c nevycítí jako je tomu v pozdějších epizodách. Jak je obvyklé u někoho, kdo je nebo byl hostitelem.

Simpsonovi - Marge - královna silnic

Simpsonovi - Marge - královna silnic (1999) (epizoda)

Homer si pořídí nový vůz Canyonero, který byl poprvé představen Krustym (když se zaprodal reklamě) v 9. sérii, a to na konci epizody Poslední pokušení Krustyho (1998). Zároveň je Krusty v této epizodě majitelem vozu, i když se později ukáže, že je desingováno spíše pro ženy.

Dva a půl chlapa - Vousy

Dva a půl chlapa - Vousy (2012) (epizoda)

Alan v této epizodě řekne, že ho jeho bývalá manželka donutila jít na vasektomii. V dřívějších sériích, po jejich rozchodu, kdy oni dva spolu měli nechráněný sex ,přitom Alan polemizoval, že dcera Judith a Herba může být jeho vlastní.

Reklama

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama