Válka o planetu opic (2017)

Třetí díl Opic, byl sice lepší než díl druhý, ale zase to nebylo něco extra. Neříkám, že se mi film nelíbil, ale bylo tam tolik věcí, které mě tak nějak sraly, že sem si to prostě nemohl užít na sto procent. Proč mám pocit, že všechny postavy (teda kromě skvělého plukovníka) byly psány opicemi? Vážně se musely použít tak debilní dějové berličky? Velká škoda. Abych jen nekydal hnůj tak musím uznat, že se mi líbil Cézarův vývoj a skvělá hudba. Kdyby se ubrala stopáž, dal lidem mozek, trošku rozebral konec a rázem by to byl boží film.Takhle z opičí trilogie zbyde vzpomínka na perfektní první díl. 69%.

Rychle a zběsile 8 (2017)

To takhle všichni povídali... tentokrát se to vůbec nebere vážně, když vypneš mozek užiješ si to.... Hovno, pořád to samé, jen snad ještě debilnější. Je dost smutné, že trailer vykecal 95% filmu, takže v kině jestli jsou 2 "zajímavé" scény navíc, tak to přeháním. Ono ani to hnusné CGI nijak extra v tom kině nevyniklo. 10% a slibuju, že to bylo moje poslední RaZ.

Pasažéři (2016)

Klišoidní nuda k posrání. Nebýt první půlky asi bych šel do odpadu. Takhle zůstane vzpomínka na další film z ranku láska vše zachrání. Tvle.

Assassin’s Creed (2016)

Jak dál..... To jsem si říkal po skončenífilmu.. Bohužel na tuto otázku vzhledem k tržbám asi nikdy odpověď nedostanu, ale co se dá dělat. Jakožto velký fanoušek herní série jsem si tohle nechtěl nechat v kině ujít i přes ty dost negativní ohlasy. Pro mě to byl prostě Assassin se vším všudy. Herní prvky si to zachovalo, ty dobré i ty špatné. Líp to asi natočit prostě nešlo. To pomrknutí na herní zabijáky bylo boží. Za mě palec nahoru a někdy v budoucnu se na to určitě mrknu znova. 75%.

Westworld (2016) (seriál)

Ten pocit, když na konci série všechno do sebe krásně zapadne. K nezaplacení.

Inferno (2016)

Na rovinu říkám, že se mi ta 3/4 filmu líbila. Itálie je kouzelná, památky jakbysmet. Hudba se taky hezky poslouchala, nic světoborného, ale podle mě to tam sedělo. Co mě vlastně jedině, ale za to dost síří, je to, *SPOILER* že vlastně žádné Inferno nepřišlo. Prostě to, že tvůrci neměli koule na to aby ten virus nechali vypustit, je hnus a dost mě to zklamalo. Knížka se mi četla dobře a ten konec byl prostě lepší ve všech směrech. *KONEC SPOILERU*. Film teda ve výsledku dobrý, ale s hořkou pachutí. 60%.

Sebevražedný oddíl (2016)

Trailery se snažily naznačit, že tohle bude úplně jiná komiksovka než na jaké jsme zvyklí. To se sice nepotvrdilo, ale zase nemůžu říct, že bych se u sledování nebavil. Ano ke, konci tempo dost zpomalí, "jiný" Joker mi tady moc neseděl, ale zbytek se mi tak nějak líbil. Zvláště úvodní představovačka. Zapojení dvou budoucích členů Justice League taky potěšilo. Nakonec bych ještě chtěl vychválit boží soundtrack. Fakt dobrý výběr. Takže za mě palec nahoru, ale ještě je pořád co zlepšovat. 72%.

Warcraft: První střet (2016)

Strašná spokojenost. Musím uznat, že po prvních ohlasech a vůbec po trailerech jsem měl maličko obavy, jestli tohle nebude průser. Naštěstí všechno dobře dopadlo, hudba mě chytla hned od začátku, příběh skvělý a být ten film o něco delší a kdyby alespoň došlo na zmínku Sargerase tak je to u mě bez debat na plnou palbu. Takhle to budu muset vstřebat a porozmýšlet nad finálním zúčtovaní. P.S. Za Hordu život položím!!

Captain America: Občanská válka (2016)

Pokračování Winter Soldiera se mi opravdu líbilo, ale přeci jen k úplné dokonalosti mi chyběl nějaký větší dopad. SPOILER ALERT: Ano mluvím o smrti jedné z hlavní postav, ta měla přijít. Komiksová Civil War je sama o sobě pojem, protože ten konec nevyšuměl do ztracena, mělo do zdrcující následky. Takže mě to prostě mrzí. Finální vyústění bylo fakt super, ale něco málo k tomu prostě chybělo. Takové to, když jdete z kina a říkáte si: "Ty vole, tak ten konec mě dojebal." Mám prostě obavu, že s příchodem Thanose, se na všechno zapomene, potřesou si rukama a zase to budou ti staří kamarádi. Upřímně doufám v opak. Jinak peckovní film o tom žádná. Fight Crossbonese s Capem se mi neskutečně líbil. 85%.

Hardcore Henry (2015)

Nakonec teda zvedám na plnou palbu, protože ten konec byl boží. I druhý den si pořád pamatuju ty nejlepší epické scény, geniálního Sharlta, který mi v některých scénách připomínal kapitána Johna Price z COD a mnoho dalších vychytávek. Brutalitou se nešetří, kulkama už vůbec ne. Rád se na tohle GTA na tripu podívám znovu. EZ.