poster

Šíleně smutná princezna

 • anglický

  Incredibly Sad Princess, The

Komedie / Hudební / Pohádka

Československo, 1968, 89 min

 • Gemini
  ****

  Roztomile kýčovitá moderně klasická pohádka s naprosto dokonalou hudební stránkou od Jana Hammera. Nejlepší role ale stejně hráli Darek Vostřel a Josef Kemr:)) A co se Václava Neckáře a Helenky Vondráčkové týká - naše popové hvězdy bych si rád zapamatoval takhle...jinými slovy - už to zabalte;)(28.3.2003)

 • Kothy
  ****

  Helena Vondráčková tenkrát byla kus a Václav Neckář byl ještě mladík. Je to celkem sranda. "Kujme pIkle, pikle kujme." :D(10.2.2013)

 • B!shop
  *****

  Fajn pohadka, ktera i dneska pusobi docela modernim dojmem a tvurci se neustale snazi o nejaky vtipky, coz je jedine dobre. K tomu tu mame Neckare, kterej tu jeste nevypada jak tlustej buzerant a Vondrackovou, ktera tu jeste nevypada jak mumie a spolu jim to fakt slusi. Akorat si mohli odpustit nakou tu pisnicku, ale holt zpevaci, tak chteli zamachrovat. Ale celkove nemam pohadce vicemene co vytknout.(1.1.2008)

 • Pethushka
  ****

  Skvělá hudba zamete všechny ostatní nedostatky pod stůl. Helenka mi tady je docela sympatická, ale nesmím myslet na to, co je z ní teď. A ta trocha "moderna" se mi v pohádce hoodně líbí.(20.4.2011)

 • bassator
  ***

  V mládí moje zamilovaná pohádka, která mi v této době již moc neříká... - Viděno 10x cca - 50%(12.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace