whale

Výborný rodinný snímek z let 80. Hlavní roli obsadili můj oblíbený herec Michael J. Fox alias Marty a Christopher Lloyd jako šílený Dr. Emmett Brown. Film nás příjemnou formou vrací do let dávno minulých je skvělou směsí komedie a sci-fi. ()

kanalek

Tohle je už opravdická klasika!Trilogii jsem viděl nesčetněkrát a stále jí považuji za nejzábavnější sci-fi, co kdy vznikla.Příběh rozložený do třech dílů má do detailu promyšlený scénář a všechny tři díly jsou neuvěřitelně propojeny.Efekty jsou na tu dobu úžasné a každý ze tří filmů je, ač jsou navzájem propojeny, velmi osobitý.Myslím si, že je to zatím nejlépe zpracované téma "cestování časem" a zárověn mám pocit, že už ho jen tak něco nepřekoná. ()

EnneX

Pro mě film, který jsem si zamiloval jako malý kluk a miluji ho stále. Jednoznačně dokonalý a nejlepší film o cestování časem. Michael J. Fox ve své životní roli. Celá trilogie pro mě patří mezi absolutní top filmy. ()

Leyla

Zábava....ale nasazení ve dvoustovce nej filmů nechápu, za týden už nebudu vedet, že jsem na to koukala.. ()

raxxx

Tohle je neskutečny akčni zažitek,cestovani do minulosti ,střeštěny profesor ,paradni hudba viděl jsem v roce 1995,bylo v utery a začal tehdy AMERIKU OBDIVOVAT ! ()

Marty_cihi

První díl senzační trilogie o cestování v čase pomocí "DeLoreanu". I když cestování v čase příliš neholduji tak mě tato dobrodružná sci-fi komedie přímo nadchla. Výborné herecké obsazení a děj do sebe krásně zapadá. Na tomto filmu mam rád scénu kdy se Marty mc Fly na plese ujme kytary a zahraje výbornou píseň od Chucka Berryho „Johnny B. Goode“ . ()

Tomasson93

Jedna z těch nejdokonalejších a do posledního detailu propracovaných trilogií, která nemá snad jedinou chybu! Zároveň všechny 3 díly na stejné úrovni, což se hlavně v dnešní době už jen tak nevidí. Pohodář Marty a potrhlý doktor Brown byli jedni z mých nejoblíbenějších postav mého mládí, protože to je film, na kterém jsem vyrůstal a na VHS jsem viděl všechny díly více než mnohokrát! ()

BlueNeon81

Doslova fenomenálny filmík. M.J.Fox ako Marty McFly, Christopher Floyd ako šialený vedec doc Brown, no proste podarená dvojica. Famózna hudba Alana Silvestriho. Proste tento film mi veľmi prirástol k srdcu. ()

Pjotrik

Nádherná pohádka pro všechny věkové kategorie. Ty postavy jsou prostě strašně sympatické, příběh na svou dobu naprosto originální a scénař brilantní. Emmet Brown a jeho hláška "U všech Skotů!" mě bude provázet nejspíš celý život. V průběhu trilogie už mi sice vadilo jak si tvůrci vystačili se stále stejnými herci, ale aspoň si zase kluci zablbli v maskérně:) Taky se mi líbí, že Marty McFly dokázal oživit jednu z nejlepších rock´n rollových písní. 95% ()

Marian21

Najlepší fantazijný film, aký som kedy videl s vynikajúcim Michaelom v hlavnej úlohe. Celá trilógia bola veľmi dobrá, takisto aj vtipná so zaujímavým pohľadom do budúcnosti a minulosti. ()

Nut

Jeden z nejlepších filmů 80. let. Mladý Michael Fox a naprosto nepřekonatelný Christopher Lloyd v dokonalé časové smyčce. Povedená sci-fi komedie v rukou Zemeckise plná hlášek a paradoxů, vždy se ráda podívám. U všech skotů! ()

Bruce_cz

Tohle je prostě paráda! Úplně skvělá komedie do každého počasí. Osobně se moc u filmů neprojevuji, tím spíš když je sleduji sám, ale tady jsem se upřímně a několikrát dost hlasitě zasmál a jsem za to moc vděčný. Skvělé dílo. Těším se na další díly. ()

Simir79

No říkal jsem si, dáš tomu tři.... je to taková odpočinková věc.... pak jsem si vybavil film na 5x přetočené VHS, rychlodabing a ty krásné chvíle, které jsem u tohoto filmu po dlouhém čekání a těšení zažil.... spravedlivá 4. ()

hlob

Uz ako narocnejsi divak by som mu nedal plny pocet, ale nebolo by to nefer pretoze v dobe vzniku som tento film dlhodobo film hltal a hlavnemu hrdinovy zavidel (ach jo...) :-) ()

Robert Zemeckis a nová sci-fi

Robert Zemeckis a nová sci-fi