Jay a mlčenlivý Bob vrací úder

• USA Jay and Silent Bob Strike Back (více)

Touto třeskutě vtipnou komedií, která si nebere servítky, zakončuje herec a režisér Kevin Smith dobrodružnou cestu, na niž se Jay a mlčenlivý Bob vydali ve snímku Clerks a pokračovali v ní i ve filmech Flákači, Hledám Amy a Dogma. Poté, co nejlepší kámoši Jay a mlčenlivý Bob zjistí, že o nich Miramax točí celovečerní film, zamíří si do Hollywoodu nárokovat balík peněz, který jim podle jejich názoru náleží. Když se však tahle natvrdlá dvojice dozví, že jim z toho nic nekápne, chtějí film za každou cenu sabotovat! Režisér Kevin Smith přizval k natáčení všechny své nejlepší přátele, čili celé stádo hvězd, které v originální komedii parodují samy sebe. Drsná výprava Jaye a mlčenlivého Boba napříč zemí je šílenou jízdou, během níž se představí spousta bláznivých postav, díky kterým se budete smát nahlas. (HBO GO)

GILLWANDER

Dvaja magori, ktorý nonstop vystávajú pred obchoďákom a vyhúlení očumujú ženské partie konečne našli solídnejšie dobrodružstvo. Netvrdím, že to bola hláškamy natrieskaná jazda, no tí dvaja to vedeli miestami poriadne roztočiť. Namierili si to rovno do mesta anjelov presnejšie do filmového Hollywoodu aby zastavili natáčanie. A ako inak, aj tam zanechali poriadnu spúšť. Zasmiať sa na nich dalo, občas to bolo aj trápne no to autorom vytýkať nemôžem, ale stále si to drží poriadny odstup od priepasti filmovej hanby. Mne sa to páčilo, na štyri hviezdy to nie je, ale pekný priemer a tri slušné hviezdy. 60% ()

SallyZen

Smithův humor mi není tolik blízký, jako třeba E.Wrighta. Viděl jsem od něj Zacka a Miri a to se mi líbilo trochu více než tento snímek. Jay mi byl už od začátku velice nesympatický, což znamená, že ani jeho vtípky mě vůbec nebavili. Samotný Hollywood byl občas zábavný, ale občas i ne, takové na hranici. Mělo to dost povedených scén, ale ještě více nepovedených, takže musím dát podprůměrné hodnocení. Ty dvě hvězdy jsou za Mlčenlivého Boba alias Kevina Smithe a druhá za celkem vtipné scény s opicí + Ferrell. 45% ()

bogomira

Tohle mě trochu minulo. Chvílema hodně vtipný, ale jak byl na scéně trapnej a špatnej herec Ferrell, měl jsem chuť to vypnout. Od Smithe jsem toho zatim moc neviděl, ale tenhle filmik mě teda nepřinutil víc se o něj zajímat. ()

shyster

70%. Začátek je opravdu prodchnutý geniálními fóry. Bohužel se ale s postupem času vytrácejí a samotná postava Willa Ferella mi přišla nudná. ()

WoWoW

Opravdu jsem se královsky bavil. Totiž za Jaye a mlčenlivýho Boba jsem se fakt nestyděl. Když koukám na tenhle typ komedií většinou mě štve ta trapnost, ale tady jsem to prostě nenašel. Dost dobré taky byli scény, kde si ze sebe dělali srandu slavní herci a režiséři a parodie na některá klasická díla byla taky super. ()

wohna

Jediný co mě za celej film pobavilo byly scénky s Benem Affleckem a Willem Ferrellem..A těch bylo sakra málo, ale stály za to. ()

TomikZlesa

Po druhym skouknutí musím říct že Jay a Bob sou navzdory hodnocení asi muj nejlepší film od geniálního Kevina Smithe, ano je to nechutný, sprostý a hulvátský film, ale přesně tak to mám rád bitches ! ()

tomtomtoma

Místy brutálně vulgární komedie, ve které si režisér dělá srandu ze svých filmů, ale také z mnoha a mnoha dalších. Nosnou dvojicí jsou dealeři marihuany Jay (brutálně vulgární Jason Mewes) a Mlčící Bob (Kevin Smith), který většinou říká pouze moudra. Nemůže chybět Quick stop s Dantem (Brian Ö'Halloran) s Randalem (Jeff Anderson) a kresliči komiksů Holden (Ben Affleck) a Banky (Jason Lee). Půvabné Charlieho dívky Sissy (Eliza Dushku), Chrissy (Ali Larter), Missy (Jennifer Schwalbach Smith) a Justice (Shannon Elizabeth), která se zamiluje do Jaye. Neohrožený ochránce přírody Willenholly (Will Ferrell), Gus Van Sant se svým pokračováním Dobrého Willa Huntinga s Mattem Damonem, dvojníci na plátně Jason Biggs jako Bluntman a James Van Der Beek jako Chronic a Mark Hamill jako starwarský Drtikol. Má to sice také hlušší místa, ale jako celek s nepřeberným množství gagů jako parodie na známé filmy funguje velice zábavně. ()

Wladi.mir

Pekelný nářez v podání nejoblíbenější dvojice z fimů Kevina Smitha. *Jay a silent Bob* Film hned od začátku strašně rychle ubíhá navíc slovíčko FUCK se tam objeví víc jak tisíckrát. Opět nechybí ani nějaký ten slavný herec Ben Affleck, Matt Damon a Stifler. Super komedie!! Nemám co dodávat. Akorát, se tu smějete tolik, že už si přejete aby to skončilo. Jo, nakonec doporučuji podívat se v originálním znění s titulky. ()

C0r0ner

Ne a ne. Smithův humor prostě není pro mě a hotovo. I když je celý film o jeho nejoblíbenějších (a také zdaleka nejlepších) postavách, tak se z toho moc vymáčknout nepodařilo. Bylo to na mě moc ztřeštěné, abych se mohl opravdu dobře bavit. To, že se to spoustě lidí líbí, naprosto beru, ale já mezi ně nepatřím. 65% ()

carly

jednotlivé scénky 5*. celkový dojem 3*. priemer 4*. toľko hviezd v jednom filme nemá ani Oceans Eleven. p.s. najlepší sú Ben a Matt a Good Will Hunting 2 :)) ()

BUD-SFIS

Kdyt ten film ohodnotim tak bude se mnou nekdo sukat? Tak proste Jay a Sillent Bob je jednicka. Myslim, ze Kevin Smith s J. Mawesem si opravdu ale opravdu uzili. ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2