Bozvav

Spíše parodie než komedie. Není to úplná blbost, ale že bych to musela vidět víckrát, tak to asi fakt ne. Pár dobrých momentů bylo,ale jako celek slabý průměr. ()

johnymdoe

Parodie na sci-fi snad od počátků tohoto žánru, i když pro mě vždy na Den nezávislosti, na který to pochopitelně býti nemohlo (stejný rok). Dokonalá politická satira, perfektní herecké výkony (Nicholson: "Drž mlč! Hubu drž!" ), kupodivu i úžasné efekty...Ale hlavně zas a znovu geniální humor. Který film se dá sledovat i po 20té?! prostě paráda. "Neutíkejte, jsme vaši přátelé" ..tatata! :-D ()

Danqo

Keby to myslel vážne, tak je to jeden z najstupídnejších filmov. Toto si môže dovoliť len Burton. Absurdná zmes príhod a náhod s dokonalým záverom. Pred rozbitým Kongresom hrá mexická skupina a dcéra prezidenta sa oceneného chlapca spýta: „Have you got a girlfriend?“ ()

Kochanski

Asi jsem tento snímek nepochopila... jinak Tima Burtona miluju, ale tahle slátanina mi opravdu nic neříká. Na komedii málo vtipné a na vážno to snad ani být nemůže!!!! ()

sandis

Prazvláštní... nevím, jestli se mám smát nebo brečet, ale kravina to byla tedy řádná a že by mě to zase tolik rozesmálo, se říct nedá. Tohle mě neoslovilo, ač se to snaží parodovat vše možné. 6.5/10, Promiň Time. ()

Karala

Mnohými nedoceněn, ale četnými oslavován. Já jsem natuty ve skupině druhé. Naprosto ujeté, ale na stoprocent svoje. Chytrolínská taškařice, co dokázala stmelit rozpoluplné žánry a předvést, že herecké kapacity si taky rády zablbnou, a pod vedením geniálního Tima je vidět, že i s radostí. Z brekeke marťanů jsem slzela a Tom Jones je BOREC NA KONEC. It´s not unusual to feel crazy :-))) ()

JakeG

Osobně se domnívám, že dabing tomuhle filmu hrozně uškodil a první polovina tak velmi utrpěla, ale druhá je již ve znamení mírumilovných mimozemšťanů povedenější ()

DHDV

Stylovka od Burtona co více říct, že nastavil zrcadlo americké kultůře ikdyž zvláštním způsobem…. ()

johnywalker

Tenhle film od Burtona mě opravdu nebavil a nenadchl... čekal jsem dobrý film a kvalitními herci, ale toho jsem se nedočkal... ani jsem se na to nedokoukal...zklamání.... ()

Luk Skywalker

Mě se film moc líbí, ale uznávám, že ho nelze brát vážně a o originalitě hlavní zápletky se dá taky polemizovat. Proto dávám 3 hvězdičky. ()

helloween93

Totálně ujetá sci-fi komedie s výborným obsazením, ale hrozným scénářem...Chudák M.J. Fox, jako televizní reportér byl skvělej. ()

Hell_ena

Skvělé! :D Film má docela brutální chvilky, ale jinak je to super :) Nejlepší je způsob jakým je nakonec dostali :D ()

Heroine

Podle mně v pohodě, já se bavila. Sice je to humor tak černočerný, že se u toho děti bojí, ale mně to teda nevadí :-) Docela drzá záležitost, jinak. ()