SonG

Co to je za hodnocení?????tohle hodnocení určitě neodovídá originalitě, vtipnosti a geniálnosti tohoto díla... ()

maverick10

Bohuzel. Zuckerove ani Abrahams to nejsou. Vdecna parodie zezacatku docela koukatelna, ale s postupem casu neprinasi nic nove a zacina nudit. No i mistr kuchar obcas necha rucku v mixeru. Doufejme ze priste to bude mit i inteligentnejsi scenar. ()

tufr

pro mě absolutní kult černého humoru. Neskutečná sebeparodie Toma Jonese, Jacka Nicholsona.... prostě super film, kterej můžu kdykoliv :-) ()

easaque

nostalgické 1* bez zopakování si troufnu doplnit komentář na tuto ambiciózní sci-fi parodii, která se snažila udělat díru do světa. I když to úplný propadák podle zdejšího hodnocení není, tak za sebe nedokážu dát vyšší známku. Herecké obsazení, kostýmy, triky ... vše viditelné je kvalitní, ale padá to na stupidním scénáři, který nedokáže jednotlivé gagy smysluplně skloubit dohromady. Takže ve výsledku jen trapně zíráte a úsměv drhne v koutcích. Vzhledem k tomu, že mé spřízněné duše mají podobný názor, nemám důvod se k němu vracet a dávat druhou šanci. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

balba

Je to suprová sci-fi komedie , která připomíná parodii na film Den nezávislosti.Skvělá hudba a perfektní herecké obsazení.Marťánci jsou skvělí.Film je skvělá oddechovka. ()

ZoltanCZ

Tim Burton udělal ve své kariéře dva přehmaty. Špatnou Planetou opic a průměrným Marsem útočí. Je to šílený film, hrají v něm skvělí herci a najde se v něm i pár povedených scén. Na Tima Burtona je to podle mě slabé.Celkově asi 60% ()

Figu

Jack Nicholson, Glenn Close, Annette Bening, Pierce Brosnan, Danny DeVito, Martin Short, Sarah Jessica Parker, Michael J. Fox, Rod Steiger, Tom Jones, Jim Brown, Lukas Haas, Natalie Portman, Lisa Marie, Pam Grier, Sylvia Sidney, Jack Black, Paul Winfield, Brandon Hammond, Jerzy Skolimowski, Christina Applegate, Joe Don Baker, Barbet Schroeder, Michael Reilly Burke, Enrique Castillo, David Sherrill, Willie Garson, Matthew James Gulbranson, Rance Howard, Carl Washington, John Bradley, Ray J, O-Lan Jones, Joseph Maher - TITO VŠICHNI HERCI ANI NEVÍ, ŽE V NĚČEM TAKOVÉM HRÁLI! Danny Elfman - TENTO MUŽ NEMÁ PÁRU, ŽE JEHO HUDBA HRÁLA V NĚČEM CO VLASTNĚ NENÍ. Tim Burton - NIC TAKOVÉHO NIKDY NENATOČIL, NIC SE NESTALO. ANO, NIC NEEXISTUJE. VŠE JE V POŘÁDKU A JDE SE DÁL... 20% ()

rakovnik

Ulítlá kravinka, plná áčkových herců, kteří se vyžívají v béčkovém filmu jednoho z nejlepších režisérů, fantastů, současnosti. Vždy se dobře bavím. ()

kaposlav

Trápne, sprosté a je to vtipné ako dvojminútové video na joutube od Ferka Mrkvičku. Scenár asi písal 15ročný puberťák z turboškoly. Nechápem ako sa toľko uznávaných hercov nechalo nakecať na tento shit. Nicholson? Brosnan? DeVito? Portman? Že rozpočet 70 miliónov z ktorých asi 99% išlo na honorár hercov, lebo aj na rok 1996 je to trapas. Už chýbalo, aby rozprávali tradične anglicky ako všetci vyspelí mimozemšťania. Samozrejme hneď vedeli, že treba prísť do USA, lebo amíci sú samozrejme tí najlepší a oni to pochopiteľne vedia. Ako bonbónik je obsadenie toho transgendera Sarah Jessica Parker. To si ešte nikto nevšimol, že on/ona ma mužskú hlavu a ženské telo. To asi nechceli, aby niekto pri sledovaní mal nejaké erotické myšlienky. ()

WoWoW

Komedie? Buď jsem divnej a nebo se někde stala chyba. Je to sci-fi a je to celkem akční, ale já čekal hlavně komedii a ono kde nic, tu nic. Musím uznat, že je to film opravdu naprásknutý hvězdami a nebo herci, kteří se stanou hvězdami o pár let později, ale určitě ne díky tomu, že si zahráli v tomhle. Navíc nevím jestli to byl záměr nebo ne, ale některé triky byli hrozné ale naopak zpracování mimozemšťanů se mi tůze líbilo. Vlastně to byla jedna z mála věcí co se mi líbila. ()

Aelita

Vlastně nevím, čemu se tu smějeme. Zřejmě sami sobě. Parodickým zesměšňováním všech možných filmových klišé týkajících se setkání dvou civilizací Burton ukázal více pravdy, než jsme si schopni vážně přiznat. Možná bychom měli spíše plakat, ale pořád je tu spásná hudba a pár jiných "maličkostí", které vnášejí do života radost a smysl. A toho se držme. ()

Crawler-D

Burtonovu filmografii znám skrz naskrz a jsem jeho velký fanda, ale v tomto případě musím udělit pouze tři hvězdičky (i když zatracené silné), kvůli malému množství vtipů, které jsou někdy nedořečeny, a celkové stupiditě. ()