Prochy38

Moc povedená parodie na Den nezávislosti a jiné podobné filmy o invazi mimozemšťanů... Nadchla mě dost velká řada známých obličejů a veselá hravost tvůrců s celým problémem. Je to vtipné, akční, nenudící, co víc chtít?? Pár hlodů bylo už i na mě moc, ale mávl jsem radši rukou, celkově mě film potěšil. Viděl jsem ho už x-krát, ale teď jsem si ho dost možná poprvé užil.... ()

bloodcountes

Kdysi dávno mě to moc neoslovilo, ale to jsem ještě neznala Burtona a asi jsem to brala vážně:) Po dnešním shlédnutí jsem nadšená. Totálně nadšená. Burtonova jízda par excellence, nepřetržitý gejzír nápadů, vtípků, citací, parodií, výsměchu, jeho speciálního humouru:) Velmi osvěžující lahůdka ! ()

Alf

stále skvělé, ať jsem v jakémkoliv psychickém stavu :-) (pro vysvětlení viz komentář od Mattyho) ()

Spectre

Zaujímavým spôsobom poňatý film, avšak ten nával hercov a dejových línií ani majster Burton trochu nezvládol a tak je to jemne preplácané a chaotické, viac, ako by sa patrilo. S lepším, čiže prehľadnejším a vtipnejším scenárom by aj hodnotenie išlo hore. ()

Macik

Vzácný příklad toho, že ani sebelepší herecké obsazení neudělá z filmu trhák! Připadalo mi to nedodělané,scházela tam hlavní myšlenka a některé ty dialogy třeba s Tomem Jonesem,děkuji nechci...... ()

mazadlo

Tenhle film miluju...něco stupidněji vtipného jsem už dlouho neviděl a za ten závěr nejde dát méně!!! Tenhle film prostě patří do povinné výbavy každého emzákomila. ()

Garch

"PŘICHÁZÍME V MÍRU!" ;-) Úžasná parodie, kde finální Tom Jones s kolouškem je už jen třešničkou na skvělém dortu. ()

Renfield

Slušné úmyslné béčko, či parodie na starší sci-fi filmy. Jeden velký zmatek plný různých kýčů a pěkně animovaných mimozemšťánků. Opravdu, vizuální stránka je velice povedená, stejně tak hudba. Kdybych nevěděl, kdo tuhle šílenost režíroval, nevěřil bych, že to byl Tim Burton. Taktéž nechápu, jak se mu do toho povedlo ukecat tak hvězdné obsazení, ale bylo příjemné vidět pohromadě hereckou elitu. Vlastně se Timovi ani nedivím, pořádně se tu vyřádil a takovému Edu Woodovi by tímto filmem jistě udělal radost. Jak je zde vidět, film rozhodně není pro každého, já se ovšem bavil. 60% ()

Movie Gourmet

Na rovinu: "Je to absolutní blbost!" Ale kultovní blbost, to se musí nechat :D Filmy, kde bývá toliko věhlasných celebrit bývají buď opravdu velké propadáky (většinou) nebo jen zcela výjimečně mohou být kvalitní, to se potom ale někomu podaří spíš "husarský kousek"... To je ale velmi vzácný případ, z hlavy bych si na nějaký hned tak nevzpomněl. Verdikt: 2* a 20 %. ()

filipvrbik

Vtipné, hlavně Pierce Brosnan a Jack Nicholson (jako přitroublý prezident USA- připomínal Georgea W. Bushe jen mně?), celkově sranda a mlaďoučká Natalie Portman...80% ()

mira007

Počet hollywoodských hvězd na metr čtvereční je opravdu impozantní a neodpovídá odvážně zhovadilému námětu s primitivními digitálními mimozemšťany, ale na druhé shlédnutí musím konstatovat, že tenhle film je takový mimoň ( perfektní role Toma Jonese nebo Brosnana ) že nevím, zda ho mám hodnotit odpadem nebo pěti hvězdami. A protože si myslím, že dávat odpad filmu, u kterého jsem se dost nasmál by byla škoda, tak to zprůměruji na tři hvězdy. ()

Oralfabet

Běžící stádo hořících krav v úvodní scéně - I'm on board. Líbilo se mi, jak naivně a důvěřivě je tady lidstvo vyobrazeno, přišlo mi to jako velice zábavný a originální přístup k premise mimozemské invaze. Nevím, proč hrál Nicholson dvě role, ale na druhou stranu... Proč ne? Řekl bych, že jediné co tomuhle filmu chybělo, bylo víc romantického jiskření mezi hlavou Pierce Brosnana a hlavou Sarah Jessicy Parker přišitou k psímu tělu. Martin Short byl boží. 8/10 ()