Brejlil

Burton sice dokázal vizuálně napodobit sci-fi 50. let, ale humoru se mu nedostává. Ale jeho Marťani jsou dokonalí. ()

Kratoc

Z tohoto filmu plyne nadšení pro věc. Je vidět, že Burton je fanouškem klasických invazních scifáren z 50. let, které jsou inspirovány Válkou světů. Je to film dělaný pro radost a od fanouška pro fanoušky. ()

Vitaminy

Tak nějak má vypadat sci-fi komedie. Je to parodie na veškeré sci-fi klišé co známe, ale vůbec to neznamená, že by měla být nějakým způsobem hloupá. Tim Burton je legenda a on ví, jak takový typ filmu natočit. Jack Nicholson je pán herec a nezáleží vůbec na žánru. ()

bratr.Milan

Neuvěřitelná bomba utržená ze řetězu,. Tim měl rozhodně odvahu, skvěle pracoval s momentem překvapení a nebál se být ulítlý. Slizký a hloupý prezident v podání Jacka Nicholsona je legendární. Speciální efekty a mimozemšťani jsou nádherně hnusní. Eliminace lidí pomocí totálního rychlého efektivního zneživotnění je krásně aplikovaná na slavné hollywoodské hvězdy. To muselo nadchnout kdekterou jejich fanynku či fanouška. Závěrečné objevení způsobu likvidace mimozemšťanů je vtipné. Výborná parodie na sci-fi a katastrofické filmy, které se berou příliš vážně. ()

mirliflore

Ano, obvyklého standartu Timothy Burtona tento film nedosahuje, ale dívat se na to dá, pokud všechno hodíte za hlavu a vnímáte to jako komerční nenáročný snímek, je to docela zábava. Jako film pro celou rodinu na sobotu večer bych jej i docela doporučil, ovšem pro fajnšmekry opravdu není. ()

pend

Jako parodie je to skvělý film. Škoda jen nevyužitého hereckého ansámblu, který je zde leckdy velice rychle a brutálně zlikvidován. ()

Saara

myslím, že obsazený herecký výkvět se rozhodl jednou se konečně pořádně pobavit a udělat si prostě ze všech a ze všeho prdel... ()

gonga

Naprosto ulítlá pecka! Vysoce zábavná parodie se závěrem, při kterém jsem smíchy padal z křesla. A Natalie Portman? To už je jen třešnička na dortu. ()

Gastovski

Zde je vidět, že fantazie Tima Burtona nezná mezí. Tolik nápadů! Vzpomínám si, jak jsem tenhle film žral, ale teď mi to taková bomba nepříde. Pořád ale jde o slušně ujetou marťanskou zábavu:) ()

TomasKotlant

Burtonův násilný odpočinek, během kterého se mu podařilo zničit ***, ********, *****, **** ******* a především pak ********, zabít *********** a **** ********** s ********, z čehož všeho si v neposlední řadě dělal srandu. Bohužel já se začal smát až ke konci a navíc jsem nemohl vystát fakt, že ti mimozemšťani vypadaj tak děsně digitálně. Jestli něco nesnáším, tak jsou to digitální mimozemšťani. Víte, ono mi ani tak nevadí, že jsou zelený a neoblíkaj se podle nejnovější módy, ale šíleně mě na nich sere, že jsou prostě digitální! Jo a pusťte jim nějakou pěknou hudbu. *** Ve zkratce: ... Pif paf. ... Pif paf pif paf pif paf. ... Chodíš s někým? ... !!! ()

IBBY

...vysoké hodnocení za úžasné odkazy do minulosti...výtvarnou hravost ...chaos a krutost v míře která "nám surrealistům" lahodí oku ale nebere se vážně a hlavně za to poselství mezi řádky...vždyť těmi Marťany jsme vlastně my a ještě pár let ignorance a přezíravosti ke všemu kolem a je z nás hezký zelený sliz!!!... ()

Saur.us

Co více napsat k této, mnohými lidmi odmítané, vesmírné nesmírné úchylárně. Burton je bůh univerzality a magorské fantazie. Každý ať se na to podívá a udělá si názor jaký chce. V tom nebudou holubi. ()

arthur.22

Jedna hvězda za vizuální stránku, druhá za hudbu, třetí za geniální zbraň proti Marťanům. Byla by tu ještě jedna za to, že chvílema je to i vtipný, ale vzhledem k tomu, že Burton nechal přežít Toma Jonese, prostě nemohu. Jako že by se u toho člověk nudil, to zas ne. Nejspíš proto, že je to taková hrozná blbost. Pro béčkaře skvělá věc na party! ()